
Aerodrom Beograd više nema desk za taxi
Aerodrom Beograd više nema desk za taxije na kojem su potencijalni korisnici izrekli svoju destinaciju u Beogradu nakon čega bi dobili voucher sa iznosom novaca koji trebaju platiti taksisti. Potom bi taj voucher dali taksisti i nastavili vožnju za taj iznos novaca. Sada su putnici ponovo prepušteni silovanju divljih taksista, povlačenjima za rukav, lošem voznom parku i pljačkanju cijenama. Savjet putnicima je da odu do terminala 1, od tamo pozovu bilo koji od beogradskih taksija (19801, 19802, 19803, 19804, 19807, 19808, 19898, 19999…). Taksi će stići za 5 minuta i platiti ćete normalnu cijenu usluge. Istinski nije jasno zašto Aerodrom Beograd nikako ne rješava ovaj problem sa divljim taksijima, obzirom da se isto može riješiti vrlo brzo i jednostavno, kao što su to riješili drugi aerodromi u regiji još prije 30 godina. Još je manje jasno zašto se ukinuo desk za taxije. Polako se počinjemo pitati je li aerodromu u






