
Beograd dobio novog CEO-a
Francois Berisot je otišao sa mjesta CEO Aerodroma Beograd i preuzeo je mjesto CEO-a Aerodroma Budimpešta. Eto ga, kao što sam rekao Beograd će imati posljedice i živjet će u sjeni Budimpešte. Kada je Vinci dobio koncesiju Beograda jasno sam rekao da će koncesionar najbolji kadar sa Beograda slati na veće aerodrome, a da će se u Beogradu zapošljavati druga i treća klasa radnika. Nažalost i ovaj primjer to pokazuje. Istim je Beograd dobio novog CEO, Chivoine Rem. Rem je bio CEO minijaturnog Rennes Bretagne Aerodroma, te aerodroma Toulon. Rennes ima samo 595.000 putnika u 2023, a Toulon 308.000 putnika. Na Rennesu leti tek 9 kompanija koje imaju 10 cjelogodišnjih i 9 sezonskih linija. Bogami ogroman napredak za Rema, ali pitanje je kako će se on snaći na skoro 14 puta većem aerodromu. Puno prevelika je to razlika. Ovo nikako nije dobro za Beograd. Istinski je čudno da Vinci nije






