Kada je Alan Bajić postavljen na mjesto glavnog direktora Aerodroma Sarajevo u VII. mjesecu 2020. svi su rekli, eto još jedan uhljeb, ništa od toga. Sarajevo je tada životarilo. Prije Covida-19 imalo je tek 1.143.680 putnika i bio je tek 10. aerodrom regije po broju putnika (iza Beograda, Zagreba, Splita, Dubrovnika, Prištine, Skopja, Ljubljane, Tivta i Podgorice). Danas je Sarajevo na 7. mjestu (iza Beograda, Zagreba, Prištine, Splita, Dubrovnika i Skopja), a preskočilo je Ljubljanu, Tivat i Podgoricu. Bajić sa svojim timom nas je iz tjedna u tjedan oduševljavao svojim potezima. I napravio enormno puno. Enormno! Uprava Aerodroma sa svojim radnicima, a na čelu sa Bajićem je u samo četiri godine napravila posla koji bi najsposobniji aerodromi regije napravili u 30 i više godina. Za svaki respect! Aerodrom ekspresno raste po broju putnika, infrastruktura se širi i razvija, riješeni su svi administrativni i organizacijski problemi, postavljana je nova i odlična