
KOLUMNA ALENA ŠĆURICA: Zašto bi suradnja Air Montenegra i Tuzle mogla biti savršena
Tuzla je u IX. mjesecu izgubila bazu Wizz Aira. Naravno, kao i svako povlačenje Wizz Aira ovo su saznali kasno, tek par tjedana prije zatvaranja baze. I od tada Tuzla intenzivno radi na opcijama da nastavi letove iz Tuzle. Sjetimo se da je i u V. mjesecu Tuzla izgubila letove Ryanaira. Ovog ljeta Tuzla je imala 48 letova, prošle zime imala je 34 leta, ove zime imat će samo 10 letova na 3 linije. Tuzla je došla do nekih 650-700.000 putnika godišnje, no sada će ih imati tek 170-180.000 godišnje. I što sada sa ogromnom infrastrukturom koja će biti prazna (eto dovršava se i 3. gate), što sa ogromnom logistikom, što sa puno previše zaposlenih ljudi, što sa ogromnim troškovima režija. Tuzla je jedva financijski preživljavala do sada, a kako će sada preživljavati sa tako malo letova i putnika, a visokim troškovima poslovanja? CEO aerodroma je rekao da je ovo






