Kao što smo jučer najavili Wizz Air je na današnjoj presici objavio nove linije iz Sarajeva i Tuzle. Iz Tuzle kompanija uvodi Nuremberg od 14.12. koja će operirati utorkom i subotom, te Milano Malpensa od 17.12. koja će operirati ponedjeljkom i petkom. Uz to kompanija povećava po jedan let za Beč, Friedrichshafen, Gothenburg, Malmo i Vaxjo, te dva leta za Basel. Sveukupno to je 11 novih letova za Tuzlu ove zime. Kompanija je odustala od letova za London Luton, no pokreće sedam novih linija iz Sarajeva. 14.12. kompanija kreće sa letovima za Treviso (utorak i subota), Malmo (utorak, četvrtak i subota) i Hahn (utorak i subota), 15.12. za Cologne (ponedjeljak, srijeda i petak) i Sandefjord (srijeda i nedjelja), 16.12. za Hamburg (četvrtak i nedjelja) i 17.12. za Billund (ponedjeljak i petak). Wizz Air istim bazira i 2. avion u Sarajevu. Uz to kompanija povećava Copenhagen na 4 tjedna leta, Dortmund