Austrian je za Beograd ove zime operirao 18 tjednih letova, kako će operirati još i ovaj tjedan. No nakon toga rezanja su slijedeća:
- U posljednjem tjednu XII. mjeseca 14 tjednih letova
- U 1. tjednu I. mjeseca 15 letova
- U 2. tjednu I. mjeseca 15 letova
- U 3. tjednu I. mjeseca 16 letova
- U 4. tjednu I. mjeseca 14 letova
- U 1. tjednu II. mjeseca 15 letova
- U 2. tjednu II. mjeseca 16 letova
- U 3. tjednu II. mjeseca 16 letova
- U 4. tjednu II. mjeseca 17 letova
Od III. mjeseca u sustavu su još uvijek letovi BRA pa će tek objaviti rezanja. Ovaj broj porezanih letova je identičan onom u Zagreb, tj. do kraja II. mjeseca je smanjenje od 24 leta. Svi letovi su sa Austrianovim Embraerom E195, no neki su, iznenađujuće sa Air Dolomitovim E195.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Austrian
Wizz Air унео повећања у Београду од пролећа.
Pocelo je znaci! Punpaj!
Sto je pobogu pocelo?
Ocigledno evropske kompanije napustaju Srbiju, kako su plenumi i zborovi vec najavili. Ostace samo tzv Er Serbija sa linijama za Istok
Ma iz cega ste Vi to pobogu zakljucili.
Алене човек лупа
Ma da.
Jerste li upratili dešavanja na BNX
juče su imala tri vezana leta iz memingena zbog veće potražnje
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1437163105081003&set=a.513921800738476
Ne vjerujem da se to tek tako može desiti, nije to šatl prevoz pa da kupi sa aerodroma ko god dođe. Prije da se radi o putnicima divertiranim sa letova za Sarajevo koje ovih dana ima velikih problema sa maglom…
Bice zanimljivo kad se ponovo otvori voz Bec – Beograd, da li ce to i kakav uticaj imati na broj putnika u avionskom saobracaju
Naravno da ce imati.
Kako ce se otvoriti kad nema pruge? Mozda za 50 godina.
Naravno da ima, kreće na proleće:
https://n1info.rs/biznis/uspostavlja-se-zeleznicka-linija-beograd-bec-putovanje-vozom-trajace-oko-sest-sati/
Druze ne blamiraj se… Eto ja sam masinovodja i znam konkretno sta se desava na pruzi ka Madjarskoj…Od prvih dana marta 7-8 polazaka dnevno ce biti izmedju Beograda i Budimpeste od cega ce dva voza dnevno nastavljati za Bec…Takav fakt tesko da ne moze ostaviti posledice prvo na avio saobracaj izmedju BG i BDMP, a nesto kasnije vrlo verovatno i izmedju BG i BEC-a.
Da li ovakva neozbiljnost u planiranju postaje standard u industriji?
Koliko Airbuseva je JU uzela u leasing od airBaltic?
2 preko zime, 4 preko leta.
i ne samo ZAG i BEG:
BUD sa 17pw na 13 pw
PRG sa 20 pw na 17 pw
VCE sa 20 pw na 14 pw
BUH sa 22 pw na 18 pw
SOF sa 21 pw na 17 pw
sve u odnosu prosinac – siječanj. Od veljače ima nekih povećanja, ali je još uvijek manje letova..
Koji su meseci prosinac i secanj?
Google translator!
BUH?
@anon 14.48: BUH je Bukurešt – kod za grad i uključuje oba aerodroma. Nešto kao NYC ili LON..
Ma i meni se činilo da smanjuju svašta nešto ali nisam baš toliko u toku. Ne znam da li posledica manjka aviona ili nešto drugo. Meni je Austrian ok skroz. Pustaju Štrausa pred poletanje.
Da, naglo su smanjili 3 aviona i zato prilicno rezu.
prije svega je to posljedica manjka aviona. Ta tri su doslovno “navrat -nanos” povučena iako su sa njima planirali cijelu zimu i shodno tome planirali i servise ostalih. Sada im grdo fale avioni..
Upravo tako.
Zasto pisete mesece na hrvatskom na temi o beogradu? Opet provicirate?
A na kojem jeziku bi Hrvat trebao odgovarat? Na Bugarskom?
Foglar nije Hrvat, on je Nemac koji zivi u Austriji
Foglar je Hrvat koji živi u Austriji.
Kako neko moze biti Hrvat sa nemackim drzavljanstvom??
A što ne bi mogao biti? Dvojno državljastvo, rođeni Hrvat koji je primio i njemačko državljanstvo. Ja ne znam ima li Foglar njemačko državljanstvo.
Ima par puta je pisao da ima nemacko. Kako bi drugacije glasao za AfD.
Dvojno drzavljanstvo je moguce otkad je Hrvatska u EU.
A on je mnogo pre otisao u Nemacku.
Dakle morao se odreci hrvatskog da bi dobio nemacko.
Tako da nije vise Hrvat!!
Čak i da se odrekao hrvatskog državljanstva on je i dalje Hrvat. Pobogu. Kao takav se može izjašnjavati u Njemačkoj.
Hahah ovo je za top 5 tjednih sto bi rekao Foglar…
Po kojoj osnovi se moze izjasniti da je Hrvat ako nema drzavljanstvo Hrvatske?. Onda, po Vasem, moze reci i da je Senegalac ako hoce. Alene ne mijesajte babe i zabe.
Pobogu ljudi ne gube nacionalnost time što gube državljanstvo. Ima ljudi koji su drugo koljeno Hrvatsko i imaju državljanstvo države u kojoj žive, a izjašnjavaju se kao Hrvati. Što mislite odakle 500.000 osoba koje se u SAD-u na popisu stanovništva izjašnjavaju kao Hrvati? Majko mila!
@anon 12.44/20.16: iako ova kretenarija od “komentara” ne zaslužuje odgovor, ipak budem: nacionalnost nema veze sa državljanstvom. Ja sam njemački državljanin, ali sam i dalje po nacionalnosti Hrvat i to ću ostati bez obzira na državljanstvo koje posjedujem i bez obzira u kojoj zemlji živio. Koliko samo Srba ima koji imaju hrvatsko državljanstvo, a ipak su po nacionalnosti Srbi. Ali to je jednom intelektualno suboptimalno opremljenom botu teško shvatiti..
Ma jasno.
@anon 22.02/08.50: u moru kretenskih komentara kojima nas razni polupismeni botovi dnevno usrećuju, ova dva imaju potencijal za “top 5” tjedna (od onih objavljenih)..
Nema potrebe, ja npr. napisem XII mesec, lakše je svima.
I ja. Sto ne znaci da citatelji ne smiju pisati na svojim jezicima.
Naravno.
Ovo je idalje zavidna brojka koja omogucuje konekcije vise puta dnevno. Za razliku od zagrebacke linije.
Neosporno, ali su i rezanja velika kao i u Zagrebu.
Kada uračunamo code-share Croatie na Austrian Zagreb ima više letova i bolje konekcije.
Kako mislite za razliku od zagrebačke linije kad JU nema kodšer na Austrian? Sa ZAG se možete transferisati na Beču 17-20 puta nedeljno, sa BEG 14-17 puta. BEG ima više letova, ZAG ima mogućnost više konekcija u Beču.
Tako je.
Koliko znamo Autor je ovde masu puta pisao kako se konekcije mogu raditi i bez codeshare, dakle i sa JU letova za VIE…
Mogu, ali to ipak nije pretjerano česta pojava. Više kod aerodroma koji nemaju kompanija sa konekcijama, što Beograd svakako nije.
Da, to neki ljudi i rade ali uglavnom se preseda ili sa LCC ili na LCC ili su oba leta LCC, a Beč to polako čisti i svakako sa BEG i nema LCC opcije. Nema potrebe da neko sa JU preseda na Austrian jer Austrian ima svoje letove sa BEG, a gotovo uvek su te standardne transfer opcije povoljnije od dve kupljene karte.
Tocno
@anon 11.14: konekcije se mogu raditi i bez code share ako kompanije međusobno priznaju karte. Ali onda je cijena daleko viša jer je drugačiji pricing..
Kao da je ljudima iz Beograda zabranjeno da kupe posebnu kartu za neki let iz Beca. Code share karte su cesto veoma skupa opcija nego kupovina dve odvojene karte.
To kad su codeshare karte skuplje od dve odvojene iste karte znači da sa tim codeshare-om nešto ozbiljno nije u redu… Normalno da nije zabranjeno, kažem da ljudi to i rade, ali Beč nije taj aerodrom, nemate jeftinu kartu do Beča da bi vam se isplatilo tako nešto plus Beč (više) ne favorizuje LCC. Ljudi često koriste Milano (čak i uz promenu aerodroma) za takve akcije jer možete jeftino stići i do Milana i otići dalje iz Milana jer je poenta takvih kupovina isključivo cena.
Austrian mora sjeći i sječe tamo gdje mora. sječe sve što mora. Otišla su mu 3 aviona to je između 18 i 20 rotacija nedeljno.
Sve što sad radi jeste da prilagođava mrežu. za pretpostavku je ako nešto napuni do vrha da će mijenjati avion, ali oni nemaju ATR i to je to.
Ali će ovo ostaviti posljedice po njih ako nešto ne urade do ljeta.
Kako iznenadjujuce sa Dolomitima?
Pa zar niste vi sami spomenuli to kao jednu od realnih mogucnosti LH grupe?
Jesam, ali sam ipak mislio da će se to desiti
1. Nakon što više E195 pređe u Air Dolomite
2. Da to postane institucionalno, tj. da Air Dolomiti postave bazu u Beču.
Iako mi smo napisali da je moguće da Air Dolomiti daju Austrianove E195 koje tamo prebacuje nazad u wet lease.
Iskoristiće AS ovo.
AS je vec najavila povecanja broja letova ka Becu
Air Dolomiti већ лети за Београд из Беча, виђао сам их овде. У суштини иако режу овај број летова је сасвим коректан због путника и опција за путовање.