zamaaero@zamaaero.com

+385(0)1/3465886

zamaaero@zamaaero.com | +385(0)1/3465886

Novosti iz regije

Banja Luka nastavila prodaju karta u Delti do 1.9.

Aerodrom Banja Luka je nastavio prodaju karata na liniji Banja Luka-Tivat u shoping centru Delta. Naime, prodaja ide izvrsno, dnevno se proda 30 do 50 karata i aerodrom od toga ima velike koristi, obzirom na proviziju koju ostvari, pa ovaj projekt komercijalno nije neisplativ, a i iznašli su izvor djelomičnog financiranja cijene štanda. Prvi plan je bio da se prodaja vrši do 14.6, no ipak su nastavili i sada će se karte prodavati do 1.9.

Sada dva iduća polaska iz Banja Luke imaju kartu u jednom smjeru preko 140 EUR, a povratne karte su u načelu oko 150 EUR pa naviše. Najskuplja povratna karta u ovom momentu je 238,02 EUR.

analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Aerodrom Banja Luka

23 Komentar/a
Najnoviji
Najstariji
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare

Aerodrom je poceo da se bavi prodajom karata? Zar to ne bi trebalo aviokompanija da radi?

Preskupe karte

Možemo li očekivati članak o liniji i potencijalima linije BNX-TGD? Ako možemo, kada možemo? Pozdrav

Ako se nastavi prodaja ovim tempom u Delti, sigurno je da se karte prodaju i online, LF bi vrlo lako mogao i 90%. Izgleda da će, očekivano, linija biti pun uspjeh!

Sto da ne.sto je pametno.treba nastavit

BNX dobio dodatnih 5 000 000 od države

Odlicno..
Dupli iznos cijena znaci da su junski letovi extra popunjeni…
Bilo bi dobro da nam na kraju mjeseca objavite koliki je bio LF za taj mjesec i naravno vjerovatno hocete na kraju sezone koliko je ukupno bio…
A cim je Kecman produzila zakup standa, vjerujem da je isplativo za aerodrom…
Bio sam prosle sedmice na aerodromu, let za Bec potpuno pun i ko papagaj ponavljam, pogotovo za ove vrele dane automat s vodom i sokovima pod hitno treba poslije pasoske kontrole (ok, nece da se ugrozi restoran) ali ljudi hoce da kupe vodu ili sok da ponesu sa sobom a pri tome nema mjesta u kaficu ili jednostavno nece da sjede u tom dijelu… mislim da bi to bio dobar izvor prihoda ili automat ili u free shopu da se moze kupiti…nema tu ugrozavanja tog kafica jer racunica jednostava, ako ljudi nece u kafic onda nece ni marku ostaviti a ovako ce kupiti flasicu vode ili soka…ovo i licno mislim a cujem ljude okolo, pogotovo roditelje s klincima koji hoce da kupe plasticnu vodu a ne da sjede u kaficu…
Eto iako se ponavljam ko papagaj svakako mislim da sa pravom analizom se moze utvrditi da bi to bio pun pogodak…bolje da se proda i 10-15 flasica po letu nego nista jer ljudi nece da budu u kaficu…
Pozdrav

Cuj da automati ugroze bar i to da cujem

Ovde moram da skrenem pažnju da pravo na pitku vodu, spada u red osnovnih ljudskih prava i mislim da je to izglasano i u EU.
Na beogradskom aerodromu su nakon toga postavili automat sa besplatnom vodom. Potrebno je samo da imate svoju plastičnu čašu ili flašicu.
Nema tu ugrožavanja bara. Bar prodaje sva druga pića, a voda mora biti dostupna svima.

i zato je regija tu gdje je.

e pa onda trebaju poraditi na stavu.

Redajy se uspjrh za uspjehom Banjaluckog aerodroma.

vi ste tamo svaki dan na kavi?

Pretplatite se na

DNEVNI BILTEN

– bitno više novosti (svaki dan >15)
– bitno svježije novosti nego na zamaaero
– stiže na vaš e-mail svaki radni dan

Na Dnevni bilten su pretplaćene najveće institucije i zračne luke

Pročitajte više>

POŠALJITE NOVOST

Budite i vi novinar zamaaero!
Ako pošaljete 10 novosti koje objavimo možete postati honorarni suradnik
i pisati za novac!