Što je to bazirana kompanija u Beogradu? Jel to ona kompanija koja prenoći u Beogradu i tamo ima line maintenace. Ako je onda je to i KLM, Austrian i Lufthansa (čak 2 aviona joj noće). Svi oni noće u Beogradu i imaju u njemu line maintenance. Jel to kompanija koja ima srpsku posadu? Wizz Air u posadama ima masu stranaca, no KLM, Lufthansa i Austrian također imaju Srba u posadama. Je li to kompanija koja leti iz Beograd liniju i u njemu linija završava. Wizz Air ima W-letove iz Beograda. A jel onda linija npr. KLM-a Beograd (ranojutarnji let)-Amsterdam-Toulouse-Amsterdam-Beograd isto takva linija? Po čemu ta linija ne počinje i ne završava u Beogradu?
Stoga se postavlja pitanje kako će to Direkcija ustvrditi da je Wizz Air bazirana kompanija, a to nisu Lufthansa, Austrian ili KLM. Ili će svima njima zabraniti letove u Beogradu zato što u njemu noće? To bi ipak bio nonsens i to sigurno neće napraviti. No, ako to neće napraviti Lufthansi, Austrianu ili KLM-u, Wizz Air može tužiti Direktorat za diskriminaciju. Znamo li Wizz Air on će to i napraviti.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Wizz Air
Više su dosadna ova prepucavanja.Daj nek kažu jel ostaju il idu i da znamo.
To ne ovisi o Wizz Airu, nego o DCV-u.
Ili postivajte zakone ili napolje. SVe je jasno.
A ako je napolje, to je 2 milijuna putnika manje za Beograd i daleko više cijene karata za putnike. Stvarno mislite da je to pametno?
Pravo pitanje je zašto se samo Wizz Air žali? Da li je ta kompanija iza kulisa pravila neke dilove koji će sada biti prekinuti? Ako jeste, onda ništa bolje nisu ni zaslužili. Jer nemoguće je da jedna zakonska uredba pogodi samo njih ako su sve radili kao i ostale kompanije.
Pa nitko drugi nema bazu u Beogradu osim njih. Što bi se onda drugi bunili kada nemaju baze i kada niće izgubiti nikakvo pravo. Pobogu, čovječe vi kao da ste s marsa pali.
Sviđa mi se koncept: “Da li je pravila…”, a potom u slijedećoj rečenici: “Ako jest…” U manirima “najboljih novinara”. Sami naprave nepostojeći događa, sami razrade nepostojeći događaj i potom sami donose presudu za nepostojeći događaj.
Da, da, to je isto patentirao On sa “ako me pitate da li…” pa onda sam postavi pitanje i da odgovor 🙂 Manipulacija ali onako 1.0
Pa nisu sve radili isto, radili su mnogo više i otvorili bazu u Beogradu koju imaju već 15ak godina, što je jedina baza neke ino kompanije u našoj zemlji ikada. Nerealno je da ne razumete tu razliku, a da hoćete da se bavite ovom temom.
ma da.
Dobro pitanje i dobar clanak…verujem da se Wizz nece lako predati i da ce izdržati ove gluposti u Srbiji. Ljude i porodice koje ovde rade niko ne interesuje…ovamo otvaraš neku firmu plaćaš strancima subvencije,,,,a sa druge strane firma.koja ti puni budžet ogromnim porezom nju želiš da proteras da bi zaštitio AS kako kaže AV. Od jedne plate koju Wizz pilot ovde primi ima poreza da možeš platiti bivse vlasnice kozmetičkih salona da budu šefovi nekih departments tamo i da maltretiraju ljude u AS….jedna plata prosečna Wizz ovde daje porez za 3 doktora, 5 učitelja, 2 vojnika…..i kome to smeta..
Sa druge strane vidite Alene , da AS dovlači razne ACMI kombinacije…kako njih plaćaju…posede spavaju u najskupljim hotelima, koliko dana borave u Srbiji, da li je to legalno, kako se prenose pare vlasnicima….ko plaća porez….da li ACMI kad dobije ovde pare plati porez Srbiji….
Da ne bude zabune, svako želi jaku AS kao nacionalnog prevoznika. Ali umesto da ubijate konkurenciju, radite na sebi da budete što bolji…
Hvala.
Zasto se onda samo WizzAir buni, a ne KLM, Austrian i Lufthansa? Je li se u zakonu spominje Wizz? Ili je neko od zaposlenih u DCVu spomenuo posebno Wizz? Ili je citava prica iskonstruisana u novinama?
Zato što KLM, Austrian i Lufthansa ne gube nikakava prava, Wizz Air gubi.
Mozda se Vucko sveti Wizu zato sto madjari otezu sa prugom Beograd – Budimpesta
Ako je Wiz madjarska firma?
Wizz zapravo nije mađarska firma. Ogroman dio kapitala je iz SAD-a, a pravo sjedište kompanije je u Velikoj Britaniji.
Mislim da je sva posada Wizz-ovih aviona baziranih u Beogradu domaća. To su ljudi koji žive u Beogradu i koji će ostati bez posla ako Srbija istraje s ovim.
Nije sva posada, ali ogromna većina je. I da, svi će ostati bez posla, osim onih koji će se odlučiti na neku drugu bazu Wizz Aira.
Pa nek uđu u stranku i dobiće posao u JKP Zelenilo, šta oni misle…
Pa neće ostati bez posla,Wizz će im ako dođe do toga ponuditi Tuzlu,Skopje,Tiranu…
Ponudit će, ali nije da i tamo ima posla. Za sve njih sigurno ne. No, ako ste vi iz Beograda, onda ćete rado otići u Tiranu letjet, zar ne? Ili u Tuzlu? Ostavit obitelj, prijatelje, roditelje… I vidjet ih jednom u dva tjedna.
Vi sad ovde tjerate mak na konac i nadgornjavate se.
sad ste baš počeli…
Bez potrebe.
DCV je uradio nešto. Donio neka pravila. Onaj kome nije pravo žalio se višoj instanci, oni će donijeti neku odluklu/mišljenje. Ako je skladu sa pravilima ostaće kako jeste, ako nije moraće vratiti.
Ništa se neće prevrnuti
Koja je to viša istanca od DCV?
Sud?
Sud nije viša instanca od DCV. To je potpuno drugi nivi, on mora biti neovisan, ima svoju hijararhiju i nema veze sa DCV. Nikakve.
Zar ne postoji drugačiji ugovor između aerodroma i kompanije vezano za bazirani avion, u kontekstu plaćanja boravka na stajanci, parkinga i sl. Čisto sumnjam da je isto pravilo za kompanije koje prenoće i za wizz.
Međutim pitanje je u pravnom smislu potpuno legitimno te bi pravno itekako išle u korist wizz u, ako dođe do toga da priča bude na sudu.
Da, mislim da je ovo dobar argument za Wizz Air.
Jel sme JU da noci na primer u kopenhagen? Onda ne bi trebali da brani ostalw da noce u beograd
Jasno da smije.
U smislu popusta na cijenu usluga, vjerovatno je definisano da se radi o kolicinskom popustu, kakav sigurno ima i Air Serbia, pa ga ima i Wizz, a imao bi ga sigurno i Easy kada bi odlucio da leti veci broj letova, kojima bi ostvario pravo na veci popust zbog vece kolicine koristene usluge.
Da Air Serbia i Wizz Air imaju ogromne popuste na Beogradu.
Sto je i logicno zbog broja putnika.
Te popuste su zasluzili jer su puno putnika prevezli, nisu ih dobili na lepe oci kao FR u ZAG.
Ryanair u Zagrebu ima isto putnika kao Wizz Air u Beogradu.
Pa i nije logično. Air Serbia ima duplo više putnika i trebala bi imati veći popust nego Wizz Air. Bitno veći.
Kako je sve bilo uredu 15 16 godina a sad propast da se izgube radna mesta i sve da ide nizbrdo da li je to moguće kome to odgovara svi smo u Srbiji ugroženi tim dešavanjima ZAŠTO
Upravo tako baza je trajala 15 godina i sve je bilo OK. I održavanje i baza. Svi su hvalili Wizz Air. A sad drvlje i kamenje.
Zaboravili ste kljucnu razliku.
Wizz Air ima registrovan ogranak kompanije u Srbiji.
Tu je zaposleno preko 200 ljudi.
Ti ljudi placaju porez na zaradu u Srbiji.
Nijedna druga kompanija to nema. Ni Lufthansa, ni KLM, ni Austrian.
https://www.companywall.rs/firma/wizz-air-hungary-ltd-ogranak-u-beogradu/MMr6Cbq0
Ima to i KLM:
https://www.companywall.rs/firma/ogranak-stranog-privrednog-drustva-klm-royal-dutch-airlines-beograd/MMx5SABER
a i Lufthansa:
https://www.companywall.rs/firma/predstavnistvo-deutsche-lufthansa-aktiengesellschaft-lufthansa-beograd-vracar/MMgWnVWR
a i Austrian:
https://www.companywall.rs/firma/ogranak-austrian-airlines-ag-beograd-stari-grad/MMQ7LBeC
Broj zaposlenih 0
Bitno da placaju
???
Te firme nemaju zaposlene radnike. Wizz Air Ogranak ima preko 200.
Nema, ima ih 176. Sve ove kompanije imaju zaposlenike iz Srbije.
“A jel onda linija npr. KLM-a Beograd (ranojutarnji let)-Amsterdam-Toulouse-Amsterdam-Beograd isto takva linija? Po čemu ta linija ne počinje i ne završava u Beogradu?”
Cemu ovaj nonsens? KLM svoje letove zapocinje prethodnog dana AMS-BEG i zavrsava narednog BEG-AMS.
Za taj poredak je zatrazena i dobijena dozvola.
Da možete i tako gledati, ali bogami možete i Beograd u 6:00 ujutro – Amsterdam – Toulouse – Amsterdam – Beograd
Ne, ne mozete. Dozvola je trazena i izdata za AMS-BEG-AMS, a ne obrnuto.
Kompnaije iz EU ne traže nikakve dozvole temeljem Open Skiesa, pa samim time to ne možete ni znati.
Znači po vašoj logici Wizz treba samo brojevima leta da spoji večernji npr MAD – BEG i prvi jutarnji BEG – NYO i sve je super duper lagano i direktorat će to prihvatiti kao prihvatljivu opciju?
Ispada da je tako.
kako skacu sami sebi u usta 😀
Malo da.
Wizz ima poslovnicu u Srbiji. Posade su zaposlene u toj poslovnici u Srbiji gdje primaju plaču i plačaju porez i doprinose. I na kraju po pravilima EASE zrakoplovna kompanija mora imati definirano koje mjesto je operativna baza aviona i posada. Što piše u dokumentaciji koja mora biti dostupna zrakoplovnim vlastima. Dakle direktorat samo mora znati čitati.
I KLM, Lufthansa i Austrian imaju poslovnice u Srbiji iste kao i Wizz Air. I oni imaju zaposlenike iz Srbije.
Pogledajte broj zaposlenih, pa xete videti da pricate gluposti
I KLM, i Lufthansa, i Austrian imaju zaposlenika iz Srbije.
Base of operations je ono što čini razliku.
Aha, a kako to definirate i kako ćete to odvojiti od KLM-a, Austriana i Lufthanse?
NIsam neki ljubitelj Wizz Air-a ali ih maksimalno podržavam ipak su oni u Beogradu toliki niz godina a sada se neko setio da im to uskrati, pa ma tko to bio. I treba da tuže ako do te zabrane dodje.
15 godina! Pa nije par mjeseci.
E i 4 vazdusno pravo?ili sto se Wizz brani sa 7 pravom ?
Kako postoji Wizz uk?Wizz Malta?kako je postojala Wizz Abu Dabi?kako su Izraelci oterali Wizz ?
Izraelci nisu otjerali Wizz Air. Wizz Air Abu Dhabi više ne postoji. Wizz Air Malta je napravljen AOC samo radi uštede, on uz mađarsku centralu nije trebao za operacije u Europi.
“Beograd (ranojutarnji let)-Amsterdam-Toulouse-Amsterdam-Beograd”
Ah, čime si razbijate glavu!
Ne razbijam ni najmanje.
Lako je: botovi okrenu kako se njima svidja.
To ne vazi samo za avijaciju, vazi za svaki aspekt zivota u nasoj izmucenoj drzavi..
A da.
“Sve smo rekonstruisali, samo nadstrešnicu nismo”. Lopovi i lažovi, sudiće im se.
Normalno..
nista ne zaboravljamo!
Veću glupost dugo nisam pročitao. KLM ne leti W letove iz Beograda
Slažem se, ali može se prezentirati da leti. I da je avion “baziran” u Beogradu.
Stvarno ne može, ni na koji način. Avion nije baziran nego ima pauzu koja traje nekih 7 sati. Svaki dan je drugi avion. Ne samo registracija nego i tip aviona.
Šta je onda po vašoj logici svako slijetanje baza?
Aha, ali Wizz Airov avion ima i manju pauzu. Najčešće 5 do 6 sati. Koja je razlika?
I Wizz Air mijenja avione bazirane u Beogradu i mijenja registracije. I? KLM, Austrina i Lufthansa znaju tjednima letit istim avionom, koji puta Wizz Air češće promijeni avion.
Po mojoj logici? Ja pokušavam naći logiku u ovom potezu DCV, ali ne uspjevam.