Zimska linija Air Serbie iz Beograda do Dubrovnika do nedavno nije imala smisla. Naime, ovaj portal je nemalo puta naglasio da sve dok Air Serbia ne poveća broj letova za Tivat na 14 letova nema smisla da se ista pokreće za Dubrovnik. No, to se desilo 2024. godine, dočim je zadnje dvije godine linija operirana dva leta dnevno. Čak štoviše u udarne dane (ponedjeljak, petak i nedjelja) linija se operira i sa većim Embaerom E195 i Airbusom A319.
Air Serbia operira letove iz Beograd za Dubrovnik krajem IV. mjeseca 2 leta tjedno, pa se isti povećavaju na sedam letova tjedno (svakodnevno) od čega je pet letova sa Embraerom E195, a dva sa ATR 72-600 (četvrtak i subota). Nakon 15.9. linija se smanjuje na 6 tjednih letova (ukida se let utorkom), nakon 23.9. ukida se i let srijedom, nakon 3.10. ukida se i let subotom, nakon 8.10. i četvrtkom te se linija do kraja ljetnog reda letenja operira sa tri tjedna leta (ponedjeljak, petak i nedjelja).
I da, ako će biti više interesa za letove prema Tivtu od dva leta dnevno, uz veći avion u ponedjeljak ujutro, te u petak i nedjelju navečer, nema smisla povećavati broj letova na 16 tjedno, već ima smisla da se uvedu letovi za Dubrovnik, bar dva puta tjedno sa ATR 72-600, ponedjeljkom i petkom u 2. valu. Ovi letovi bi se mogli letjeti bar do 8.1. ili najmanje tijekom božićnih i novogodišnjih praznika od 21.12. do 8.1. iako osobno mislim da bi bilo putnika i za letove tijekom cijele zime. Naime, u Tivtu letovi mogu biti samo od zore do sumraka Air Serbia može iz Beograda letjeti u 7:00 i najkasnije u 15:00 sati. Istim dodatni treći let oko 11 sati nema nikakvog smisla, niti potrebe.
Linija ima bitno više smisla nego ona za Pulu. Prvo, Dubrovnik zimi ima više turista, daleko je južniji i topliji grad u kojem se još u XI. mjesecu možete kupati, bitno je više otvorenih hotela, poglavito sa 4**** i 5***** zvjezdica, restorana i ostalih sadržaja. Grad ima poslovnjaka, lokalnih stanovnika koji tijekom zime imaju novaca od ljetne sezone i žele putovati, grad ima prilično potrebe za konektiranim putnicima, ima nešto pomoraca (bitno više od Pule), te ima i nešto dijaspore.
No, što je daleko bitnije, Dubrovnik je udaljeniji od Pule 713 km (7:30 dodanih sati puta), što demotivira putnike na korištenje automobila, a veze sa vlakom ne postoje. Zadnjih 105 km ceste nije autoput, nego lokalna vrlo zavojita i pretrpana cesta. Iz Dubrovnika do Frankfurta treba 15 sati, do Berlina 18 sati, do Pariza 20 sati, a do Kopenhagena 23 sata. Stoga ne treba čuditi da je Dubrovnik zrakoplovna, a ne cestovna destinacija za razliku od Pule.
Konačno Pula ima letove Air Serbie iz Venecije, Ljubljane i Zagreba koji su na manje od tri sata vožnje, a vrlo je blizu i aerodromima Treviso i Trst koji imaju velik broj letova. Dubrovnik ima letove Air Serbie iz Tivta (2 sata), Mostara (2:30 sati), Splita (3:20 sati) i Podgorice (3 sata), no nema drugih velikih aerodroma u okolici sa značajnim brojem zimskih letova, za razliku od Pule (Ljubljana, Zagreb, Treviso i Venecija).
Negativan element ove linije je što iz Dubrovnika postoji čak 38 do 61 tjedni leta zimi (do 8,7 dnevno). Prošle zime Dubrovnik je imao Ryanair za Charleroi, London i Beč; Austrian za Beč; LOT za Varšavu, Trade Air za Split-Rijeku-Osijek, Discover i Croatiu za Frankfurt, te Croatiu za Rim i čak 22 tjedna leta za Zagreb. Dio zime za Dubrovnik leti i easyJet na tri linije (u XI. mjesecu i od kraja II. mjeseca), te Swiss, British (koji leti u XI i u III. mjesecu) i Iberia (također u XI. i III. mjesecu), a nešto letova tijekom zime ima i Vueling za Barcelonu (16 letova). Ovo bitno smanjuje potencijale zimskih letova iz Beograda.
Prisjetimo se da će iduće zime Air Serbia letjeti za Zagreb (10 letova) i Split (3 tjedna leta), te će zimske letove u regiji imati i za Ljubljanu, Banja Luku, Sarajevo, Mostar, Podgoricu, Tivat, Niš i Skoplje. Sveukupno to je nekih devedesetak letova tjedno.
Kako god letovi iz Beograda za Dubrovnik sada imaju smisla iako još prošle godine nisu. Oni će se desiti prije ili kasnije. I kao što sam bio siguran za potencijale zimske linije za Split iz Beograda, pa se pokazala kao vrlo uspješna, tako sam siguran i za Dubrovnik.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Air Serbia
Da, DBV bi mogao dobiti zimske letove. Turisti da, plus zaleđina Hercegovina i deo Crne Gore. Naravno, dok jednog dana ne postane operativan Aerodrom Trebinje 🙂
Po meni bi to trebalo 6x tjedno, bez subote. Da se mogu raditi konekcije. 2-3x tjedno nema smisla, onda je to point to point.
Beg ima dosta odredista i mogao bi biti ono sto Zag nije, regionalni hub za letenje dalje.
Nazalost, demotivirajuce je prolazenje granice dvaput za presjedanje u eu odrediste.
Nema putnika za toliko letova. Pobogu pa toliko imaju ljeti.
I drugi portal je dao hint da ce se ovo desiti. Znaci stvarno ce biti nesto od ovoga.
Treba zimi:
1. SPU 3pw (4pw tokom praznika)
2. DBV 2pw (3pw tokom praznika)
3. PUY 2pw tokom praznika
SPU 3pw i DBV 2pw svakako da. Za PUY nisam baš siguran.
Ali PUY samo tokom praznika. Sto to ne bi moglo?
Pokušali su jedne godine i odustali od toga. Što mislite zašto?
Na sajtu LOT-a nema direktnih letova Dubrovnik Varsava ove zime
Treba uvesti 3. dnevni let iz TIV zimi.
Trenutno prvi let slece u BEG u 09:15, dok drugi slece u 16:10.
Potreban je let koji ce imati krace konekcije na 2. talas, dakle sa sletanjem oko 12:45.
To istinski ne bi imalo smisla.
Zasto?
Let koji slece u 09:15 hvata konekcije od 10:00, kao i ranije letove u 2. talasu (koji polecu izmedju 12:00 i 13:30).
Let koji slece u 12:45 hvata konekcije od 13:30.
Let koji slece u 16:10 hvata konekcije u 3. talasu.
Zato što su dva leta sa razmakom od 8 sati više nego dovoljna. Iduća opcija je pokretanje Dubrovnika i povećavanje frekvencija kako će rasti potražnja. To je daleko logičnije.
Haha, na jednom portalu upravo vest da ce JU da ubaci trecu zimsku destinaciju posle Zagreba i Splita. Mozda procitali Vaš clanak pa se setili da nije losa ideja 😁😁
Tivat mora da resi problem rasvete sto pre. Zimi imati letove samo do 15:00 je jako lose i operativno tesko.
Nažalost to je puno preskupo i neisplativo.
Kajgot. To se mora resiti i nema izgovora!
Tivat bi time dobio najviše 7-8 dodatnih letova ljeti, zimi samo 1. Za to se nikako ne isplati ulagati tolike milijune EUR.
Mogao bi da dobije i sezonsku bazu Wizz-a, mozda i Ryanair-a.
Mogao bi da dobije i nocne letove (Air Serbia), kao i letove koji bi tamo nocili (Austrian).
Mislim da sam bio dovoljno jasan.
Ako gledamo isplativost samog aerodroma tačnije da se toliki milioni vrate kroz takse i ostale prihode aerodroma onda se neće isplatiti, kao što se nikada neće vratiti pare od autoputa u Crnoj Gori kroz putarine, ali ako gledamo da je to državni aerodrom i da će tih recimo 500 ljudi dnevno koji dodju kroz tih 7-8 letova koje ste naveli, da će oni trošiti u CG na hotel, hranu, piće itd. onda će se itekako isplatili. Nek 500 ljudi potroši svako po samo 300 evra u CG za tih par dana što dodju, za period od 100 dana to je 15 miliona evra potrošenih u CG, a potrošiće daleo više od 300 evra, pogotovo ako su došli njihovom aviokompanijom.
Crna Gora je na takvoj poziciji da nikako se ne može nazvati autodestinacijom, po mom mišljenju oni bi trebali da naprave veliku strategiju za razvoj aerodroma, samo tako će otvoriti nova tržišta i povećati turizam, pogotovo mislim da mogu dosta da ponude zimi.
Ti ljudi i dalje dolaze, samo su letovi ranije.
Nije problem u rasveti, nego u konfiguraciji terena. Sletanje se radi kroz kanjon izmedju dve planine. Ne mozete osvetliti planine.
Onda bismo imali dupliranje letova, u isto vreme bi isli letovi i Tivta i Dubrovnika (poletanje oko 15:20, sletanje na BEG oko 16:15).
Ima li smisla to dupliranje letova?
Da ima ako ima više potencijalnih putnika. Niz je drugih linija u regiji Air Serbie koje se dupliraju za aeroerome koji su u blizini. Npr. Zagreb i Ljubljana, Sarajevo i Mostar, Pula i Rijeka, Zadar i Split…
Наравно да би имало. Мало ко би се виђао до Дубровника да би ишао у Тиват. Већина би престала преко неког аеродрома
Viđao? Prestala? Ja vas ništa ne razumijem.
Ovog leta cak 39 letova Air Serbia za Hrvatsku, rekord.
Хрвати воле да лете са Air Serbia
Pa i ne baš. Air Serbia je tek 20. kompanija u Hrvatskoj.
To je mnogo vise nego sto je bilo.
Trend je u porastu.
Drugi rastu bitno više.
Cek air sebija moze samo iz srbije da leti prema hr,
Sve ostale kompanije mogu iz svih ostalih eu zemalja letjeti prema hrvatskoj…
Zar onda stvarno možete to da usporedujete?
Logično, ostale kompanije su iz EU, Air Serbia nije.
“Zimska linija Air Serbie iz Beograda do Dubrovnika do nedavno nije imala smisla. Naime, ovaj portal je nemalo puta naglasio da sve dok Air Serbia ne poveća broj letova za Tivat na 14 letova nema smisla da se ista pokreće za Dubrovnik. No, to se desilo 2024. godine, dočim je zadnje dvije godine linija operirana dva leta dnevno.”
Nije istina. BEG-TIV zimi je 14pw vec godinama, jos 2022. je bilo toliko.
Je, ali se onda 2023. smanjila na 13 letova. Prije toga je imala manje.
13 ili 14, ista stvar.
Pre Covida je imala 7pw, od 2022. godine je to 13/14pw.
Nije ista stvar. Znači smisla ima tek kada će biti potrebe za više od 14.
A 1 let nedeljno manje je velika razlika? Cestitam!
Nitko nije rekao da je to velika razlika.
Ja sam jasno rekao dok je potreba za 14 letova (ili manje) nema potrebe otvarati Dubrovnik. Kada će biti potreba za VIŠE od 14 letova (a to do sada nije bila potreba), onda ima više smisla otvoriti 2 leta iz Dubrovnika nego 16 iz Tivta. Pobogu, što tu nije jasno.
Ma ta dva trzista uopste nisu tako tesno povezana. Moglo se leteti 2pw i kad je bilo 7 letova za Tivat. Cak i lakse jer je DBV imao manje konekcija, doduse i JU nije imala tako razvijenu mrezu
Moglo se, ali je strategija kompanije bila da prvo pokrije frekvencije Tivta. Nije glupo u prvom redu radi Air Montenegra.
Vaše analize vrijedi čitati,validne su u priličnoj mjeri,osim kad u avio saobraćaj uvlačiš politiku!
Mi to stvarno izbjegavamo, ali koji puta to nije moguće.
Nema
Neki argument?
Pa ja bih prvi volio da se to dogodi, volim Beograd i bio bih medju prvima koji bi bukirali let za vrijeme duge, depresivne dubrovačke zime, ali zimski letovi za Dubrovnik su nemoguća misija i za mnogo jače igrače, a kamoli Air Serbiju. Čak ni jedan Ryanair s cijenama karata od 15 EUR ne uspijeva napuniti avione za Dubrovnik zimi. Istina je, u Dubrovniku mnogi imaju rodbinske veze s Beogradom, ali nisam baš siguran da je to dovoljno za održavanje profitabilne linije. S druge strane Srbi imaju u ponudi mnogo atraktivnije zimske destinacije i sumnjam da će se baš nešto trgati da dolaze na dubrovačku buru, južinu, kišurinu i postapokalipčne prizore praznih ulica i zatvorenih restorana i kafića. Svejedno držim fige, pa makar linija trajala i samo jednu zimu.
Isto takvo razmišljanje bilo je i za Split, kritiziralo me se kada sam godinama govorio da će linija biti uspješna. I?
Dubrovnik neka krene ove zime, pa ako se pokaze dobro(a hoce ako budu vecernji letovi), one tamo moze i Pula. Zrno po zrno pogaca