Austrian pokreće liniju Beč-Ohrid od 17.5. Linija će se operirati jednom tjedno, nedjeljom. Od 9.7. linija će se operirati dva puta tjedno, uvođenjem četvrtka, a kako će letjeti do 10.9. nakon čega ponovo ima letove samo nedjeljom. Linija će se operirati do 18.10. Linija će se operirati sa Airbusom A320. Linija se otvara nakon što Wizz Air liniju zatvara 14.3. a zbog zatvaranja baze u Beču. Ovo je 3. legacy carrier koji leti za Ohrid, obzirom da ljeti letove imaju Turkish i Air Serbia.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Austrian
Je li istina za BNX???
Nije.
jel istina za banjaluka bec?
Nije istina.
Zasto onda svi govore o tome a direktorica kaze da ne moze potvrditi ni demantovati??!?
Potvrđeno, nije istina. Provjerio sam danas.
moze se tu i (leissure) Edelweiss uracunati. Nude konekcije preko ZRH sa LX
Breaking! Austrian pokrece Banjaluka – Bec!
Dajte ne pričajte neistine i ne širite dezinformacije.
Kamo lijepe sreće da je tako.
Nije.
Pa nije da se ne govori o liniji
Ne govori se.
Bravo Ohrid! Ovakvih linija više treba manjim aerodromima u EX-YU.
Svakako.
Pa ovo je samo zamjena za uhodanu liniju. U svakom slucaju dobar potez.
I na drugim tržištima se Wizz Air povukao, pa Austrian tu nije otvorio letove.
Mene ova linija ne iznenađuje jer je Ohrid izvrsna alternativa za austrijsku publiku koja tijekom ljetnih mjeseci želi neki odmak od ustaljene morske priče, a da su opet uz neku vodu, u ovom slučaju veliko jezero. Krajolik je odličan, ponuda u puno aspekata također, ima onu jednu mrvicu egzotičnosti s crkvicama bizantskog stila, a opet kupanje je sasvim ugodno. Po meni, Austrianova priča uspješnica.