Delegacija zamaaero koja se sastojala od tri člana naše redakcije je u ponedjeljak 29.9. imala sastanak sa novim direktorom Aerodroma Tivat gospodinom Ivanom Rakočevićem u upravnoj zgradi Aerodroma. Sastanak je bio vrlo uspješan, a između ostalog smo pričali i o planovima te problemima Aerodroma. Nakon ovog sastanka delegacija je imala sastanak sa g. Mariom Ragužem, našim dopisnikom iz Dubrovnika.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Aerodrom Tivat
Sta se jelo poslije sastanka?
Nije se jelo ništa, žurili smo se na sastanak sa Mariom Ragužem, našim dopisnikom iz Dubrovnika.
Steta, tamo imaj dobra teletina i pekarski krompir.
I što kaže direktor ?
Puno lipih stvari…
nadam se da ste im sve objasnili
Pričali smo. Nije nitko nikome ništa objašnjavao.
je to znaci da si vodio i kcer sa sobom?
Ne, ona nije dio uredništva.
Oce li se sto raditi krupnije ili se ceka na ishod tendera ? Kako bi bilo lijepo da se odustane od koncesije
Radit će se neke stvari. No, većina toga neće jer se čeka vidjeti što će biti sa koncesijom.