Delta (1,2 milijarde USD profita), United (milijardu USD profita) i Southwest (67 milijuna USD profita) su objavili profit u 3. udarnom kvartalu ove godine. No, American je objavio 149 milijuna USD gubitka. Promet kompanije u 3. kvartalu je bio 13,6 milijardi USD.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: American
Okrivice Olimpijske igre i Evropsko prvenstvo
A kako to nije razlog kod Delte i Uniteda?
american nije koncentrisan na francusku (delta), niti na njemacku (united). partneri lete primarno u london (tu su glavni, manje vise, s BA) i u madrid, kao i dablin. krivac je lose poslovanje kao i ugovor sa posadama koji ih je gurnuo u minus, ali i bez toga ne bi bio uporediv plus sa deltom i unitedom. bez tog ugovora od 350 miliona, plus bi bio oko 100-150 miliona, sto je smijesno.
Ko pojede ove silne novce samo da mi je znati
Zbog?
Kažu radi isplate kabincima, ali nema boga isusa da je to požderalo i blizu toliki novac. Ostali imaju preko milijarde profita. Kabinci sirugno nisu požderali 1,2 milijarde USD.
Naštampaće Ameri dolara. Ne bi bio prvi put
za ovo nece, ima ko moze da ulozi i da preokrene AA. nema stampanja para neko vrijeme dok se ne zaboravi kovid malo.
nisu kabinci samo (to ih je kostalo oko 350 miliona) ali ima i dosta toga. operativni gubitak je najvise sto su se pokakali malo na biznis travel agente koji prodaju karte jer su htjeli direktno da se time bave ali to se tako ne radi. vasu raja, chief commercial officer, je bukvalno dobio nogu u aprilu. united i delta su definitivno bolje vodjene firme, delta je i solidno skuplja. no, ipak su akcije AA otisle nagore jer i dalje imaju dobar izgled za Q4. no, te akcije su dzabe u odnosu na deltu i united koje su oko 70 dolara, a AA su 12. prosto su sebe sveli da ljudi radije lete spirit a da nisu konkurecija SW i B6 ako lete u istom trzistu jer su katastrofa.
Ovo s akcijama/dionicama i njihovim jediničnim cijenama vam nema previse smisla ako se ne uzme u obzir broj dionica tj. market cap. Broj dionica spomenute tri kompanije nije jednak.
Pomogao je kabincima sigurno menadžment sa svojim isplatama.
menadzment nikad nece biti u problemu. ovo je samo jedan kvartal (iako najvazniji), ni bice ti bonusi debeli.
American je daleko najgori od njih i puno ljudi koje poznajem ga izbjegavaju u širokom luku. Po usluzi se ne može porediti sa Unitedom, a kamoli Deltom.
A jel?
pa da. american je preuzeo biznis model svog pretka american west koji je bio polu-low cost. america west se spaja, ustv. kupuje, us airways, koji se na slican nacin spaja/kupuje AA i citavo rukovodstvo izmedju dva pred-brenda prelazi u AA i fakticki ga pravi u polu-low cost u ekonomiji, sa minimalnom uslugom i jako malo legrooma. poznat je taj nesrecni i i pomalo bezobrazno “project oasis” kojim su harmonizaovali a ustv. zgusnuli broj sjedista na avionima i jos vise ugrozili brend. u svim rangiranjima su cesto i dosta ispod SW, jetBlue, DL i UA u ekonomiji. od starog AA koji je bio najbolji u SAD nema vise nista…
ljetos letio njima iz LAX za LHR economy – strava! legroom min, hrana strava u kvaliteti i kvantiteti (steta da nismo ponijeli sendvice sa sobom), posada nadrkana, imao sam dojam da ako 2x pitam vodu da cu pljusku pobrat. Nikad vise!
njihovi kabinci se ponose time sto tretiraju putnike kao stoku jer su stalno ljuti na menadzment a u sindikatu su pa su zasticeni
nema to nikakve veze sa sindikatima. I delta i united imaju sindikate, pa?
Ma isto uzasno iskustvo sa njima. Nisu imali slusalica na letu od 6 sati iako je avion bio opremljen sa IFE, i jos se na sve izidirali bez ikakvog razloga.