Aerodrom Sarajevo je u IV. mjesecu ostvario 94.690 putnika (17.106 u IV/2021). Samim time Sarajevo je ušlo u krug rijetkih aerodroma koji su imali više od 100% putnika nego u 2021. godini, dostigavši 105,4% putnika iz istog mjeseca 2019. (89.843 u IV/2019). Ovo je već drugi mjesec da Sarajevo ima više putnika nego 2019.
Sarajevo je ovoj fascinantan broj putnika prevezlo na 1165 operacija (614 u IV/2021). Sarajevo je imalo i 166,6 tona carga (226,3 u IV/2021). U prvih četiri mjeseca Sarajevo je prevezlo 271.978 putnika.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Aerodrom Sarajevo
Bravo
Da!
To pokazuje sta znaci dobro rukovodstvo. Bravo!
Odlično! Jedva čekam 6., 7. i 8. mjesec, tada će biti daleko više od 5%.
Da biti će više, svakako.
Svaka čast za Sarajevo, to su rezultati.
Da, to su odlični rezultati.
Ovo je los rezultat za Sarajevo ali se on moze objasniti. Sveti mjesec Ramazan je vrijeme kada se manje putuje a ljudi ostaju kuci i posvecuju se svom duhovnom uzdizanju i molitvi.
Mjesec maj ce biti puno bolji i ocekuje se 20% vise putnika nego 2019. godine.
Ovo nitko i nikako ne može nazvati loš rezultat!
S obzirom na potencijal Sarajeva i novu LCC bazu, ovo je skromno. Ali kao sto napisah, postoji objasnjenje i dobri rezultati u maju ce sve to nadoknaditi.
Kajgot. Ovo je dobrih dvadeset postotnih bodova iznad ostalih. I ovo je odličan rezultat.
Rezultate aerodroma Sarajevo u ovom trenutku nije dobro porediti sa rezultatima aerodroma regije. To je kao poredjenje kruski i jabuka. Sarajavo ima novu LCC bazu, mnogo novih aviokompanija su supostavile letove sa ovog aerodroma, ogromni turisticki potencijal pocinje da se materijalizuje… Samim tim i ocekivanja su veca i izgledan je mnogo veci brojh putnika ove godine.
Naravno da je i te kako potreno uspoređivati. I drugi aerodromi su mogli napraviti odličan posao kao i Sarajevo i dovesti nove prijevoznike i baze. Nisu? Zašto nisu? I drugi aerodromi su mogli odraditi ogroman posao koji je odradilo Sarajevo (pročitajte moje članke o tome). I druge destinacije su mogle u Covid-19 i postcovid vremenu iskoristiti svoje potencijale. Zašto nisu?
Grijesite gosp. Scuricu. Ako neki grad i destinacija nemaju potencijala onda bilo kakav management da dovedete na aerodrom, rezultata nece biti ili ce biti skromni.
Uzmite kao primjer Tuzlu. Cak i ukoliko ovaj aerodrom dobije supersposoban management, nece se mnogo moci uciniti i nece se moci postici veliki rast u odnosu na 2019. godinu. Zasto? Pa zato sto je Tuzla vec ostvarila veliki dio svog potencijala koji se bazirao na:
– velikom broju ljudi koji su nedavno emigrirali sa podrucja koji gravitiraju aerodromu
– donedavno jedina baza jednog LCC prevoznika na podrucju Bosne i Slavonije sa mnostvom linija prema gradovima sa znacajnom hrvatskom i bosanskom dijasporom.
U medjuvremenu, Sarajavo je dobilo bazu Wizz Aira a Ryanair leti za Banjaluku. Turizam u Tuzli i okruzenju je na prilicno niskom nivou, ekonomija nije toliko razvijena… Zato je nesporno da ce Tuzla stagnirati u narednom periodu i nikakav genijalni manager to ne moze promijeniti. Zbog toga nije pametno poredjenje rasta Tuzle i Sarajeva jer poredite nesto sto je neusporedivo. Svaki procenat rasta Tuzle u narednom periodu je veeeeliki uspjeh a rast Sarajeva ispod 5 posto je neuspjeh i los rezultat.
Slažem se sa vama.
No Tuzla i te kako ima još potencijala:
1. Dolazak 3. aviona Wizz Aira koji je najavljen
2. Da su prihvatili dolazak Ryanaira to bi akuliralo priličan broj novih putnika
3. Tuzla svakako treba dobiti linije Pegasusa, Transavie, Eurowingsa, Flydubaia, Norwegiana. Sve ove linije su racionalne i realne. Ako ih dobije to bi značajno utjecalo na broj putnika.
Da, dosadašnji management je radio loš posao u Tuzli. Tuzla bi uz bolji management mogla poduplati broj putnika iz 2019.
1. Treci avion u Tuzli je pod znakom pitanja
2. Da, Ryanair bi generisao dodatne putnike ali ne u znacajnijem obimu, vecinom bi to bili putnici preuzeti od Wizz Aira.
3. Transavia, Eurowings i Norwegian nece letjeti za Tuzlu, Flydubai malo vjerovatno, Pegasus moguce ali do 2 leta sedmicno.
1. Pa i nije. Samo je pitanje kada.
2. Nebi. Ryanair i Wizz se ne tuku na linijama sve dok se ne baziraju bar 3 aviona u zračnoj luci. Do tada se izbjegavaju i otvaraju različite linije.
3. Zašto ne bi ove kompanije letjele za Tuzlu. Da je management dobar ove kompanije bi već odavno letjele za Tuzlu.
2022. Wizz Air sigurno nece locirati 3. avion u Tuzli. U Tuzli bi Ryanair i Wizz Air sa po 2 bazirana aviona imali veliki broj linija koje se podudaraju – Tuzla je malo trziste. Za sve kompanije koje ste naveli nema ekonomskog opravdanja da lete za Tuzlu i one nece letjeti ni ove ni sljedece godine za ovaj grad.
Sve te kompanija imaju i te kakvog rezona da lete, a ne lete samo zahvaljujući lošem managementu. Zašto bi samo u Tuzli imali linije koje se podudaraju, a to nije nigdje drugdje tako?
Zato sto je Tuzla mali grad koji nema mnogo sta ponuditi svojim posjetiteljima a stanovnistvo je prilicno siromasno pa nije ni emitivno trziste.
Po toj logici Tuzla ne bi smjela imati ni ovoliko letova koliko ima. Pa kako to da ih ima?
Dijaspora i nesto turista i to je sve. Nece tu biti veceg rasta u narednim godinama.
Ako vi tako kažete.
Čovjek je samo realan. Bilo bi prijatno iznenađenje da se desi rast
OK, vidjet ćemo.
Maj 2016 – 84000 PUTNIKA – bez ramazana
Maj 2019 – 74000 sa ramazanom
Evidentno je da je Wizz digao Sarajevo dosta jer i kroz ramazan imamo rast. Jupi !
Da, to je definitivno efekat nove LCC baze – rast broja putnika postoji iako ramazan u Bosni uvijek donosi znacajno smanjenje broja putnika na aerodromima.
Maj ce donijeti jako dobre rezultate i postati ce evidentno ono sto sam najavio da ce sarajevski aerodrom imati 50% vise putnika u 2022. u odnosu na 2021. godinu.
Da svibanj će sigurno biti bolji mjesec. Pa to je i logično ne samo radi Ramazana nego i jel je to daleko bolji mjesec.
Ja govorim o rastu u odnosu na isti mjesec 2019.
Dakle poredjenje, maj 2019 i maj 2022.
Napisali ste 50% 2022. u usporedbi sa 2021. Želite li mi reči da će Sarajevo imati 50% više putnika 2022. spram 2019. ovog mjeseca?
Ne, kao sto sam i napisao Sarajevo ce imati 50% vise putnika u 2022. godini u odnosu na 2021. dobri rezultati u maju ce biti samo indikator toga.
A kada govorimo o dobrim rezultatima u maju, necemo broj putnika uporedjivati sa aprilom ove godine nego sa majem 2019. godine i ako rast bude manji od 20% to cu smatrati losim rezultatom.
Ako vi tako kažete.
Nema šanse ali bit će nekih 15-20% više putnika nego 2019
Moguće.
Pa mnogi za Bajram lete kući. Pa zar to nije rast.
Je
Srećom zagrebački i sarajevski brojevi ove godine su solidni, za razliku od bijednih plačevnih brojeva Beograda.
Dobro ovo je jako grubo. Beograd nema tako dobre brojeve, ali reči bijednih, do vraga.
Sinoć na Ilidži horde Arapa 🙂 tek počinje rocknroll.
Jasno.
Za sada Nis najbolji sa 113%. Jos Pristinu da sacekamo.
Ti kao Vucic, kaze Srbija ima veci rast od Njemacke. Hahaha
Zaboravljas kao i picouti na osnovicu.
Lako je siromahu imati veliki rast prihoda.
Upravo tako.
Zasto upravo tako? Zar niste Vi koji se stalno razbacuje procentima a sada Upravo tako iako znate da sam u pravu!
Naravno. Ali postoci se ne mogu analizirati izvan konteksta. Kada je Niš imao tek 1335 putnika godišnje (2014.) i onda se popeo na 36.200 (2015.), povečanje je bilo 2611%. Čini li ga to svjetskim rekorderom i megauspješnim aerodromom te godine?
Postoci nisu analizirani van konteksta nego je aerodrom Niš zabilježio 113% rezultata u aprilu 2022 godine u odnosu na 2019, isto kao što vi u tekstu porediti rezultate Sarajeva. Gdje je tu nešto izvan konteksta? A ako jeste onda je i sav vaš tekst izvan konteksta.
Prvo napravi klasifikaciju aerodroma regije pa onda mozes porediti njihov rast.
Sarajevo je 2. liga a Nis 3. liga tako da njihov rast ne mozes porediti.
Poredjenje rasta Nisa i Banja Luke ili Nisa i Osijeka ima smisla, sve ostalo je besmislica.
Da to je istina. Sarajevo je 2. liga i Niš je 3. liga. I ne može ih se uspoređivati sa aerodromima drugih liga. Nije logično.
Pa da. Kao sto poredite Zagreb i Beograd. Beograd je 1. liga a Zagreb 2. Zato se ne mogu uporedjivati medjusobno kako ih poredite. Zao mi je ali tako je.
Ne, ja sve brojke stavljam u kontekts. Da Niš nije dobio ove PSO linije bio bi i dalje pri dnu aerodroma u regiji. Ove PSO linije nude 12.888 sjedala mjesečno.
Ni to nije tacno. Za Nis lete i Ryanair i Wizz koji cesto salje i A321.
Opet ne komentarisete cinjenicu da cak 4 od 12 letova su za Beograd gde tvrdite da ima 5-6 putnika?
Da Zagreb nije skinuo gace Ryanair bio bi doslovno na dnu regije 🤷♂️
Zagreb je dobio letove Ryanaira 15 godina prekasno i bio je zadnja zračna luka Europe po broju LCC letova. Iskreno taj broj letova i prijevoznika bi trebao biti i veči.
Kako to mislite da je Zagreb skinuo gače Ryanairu? Po čemu?
Tako je i Zagreb dobio FR sa 120 000 hiljada sjedišta mjesečno i ima PSO, da nema toga bio bi katastrofa! Uvijek neko nešto dobije da bi imao uspjeh pa Zagreb ima 90% u odnosu na 2019 a Niš 113%. Samo to se gleda a sve ostalo nije važno.
Da, Zagreb je konačno, 15 godina prekasno dobio LCC. Broj PSO letova u Zagrebu istinski nije velik. Tek 14,7% od svih letova.
Da.
Gdje se to moze vidjeti?
Što?
To da je nis imao 113% vise
????