Aerodrom Sarajevo je u XII. mjesecu 2021. ostvario čak 70.200 putnika (u XII/2020 13.367), što je bolji rezultat nego 2019. godine (57.718 putnika). Iskrene čestitke! Aerodrom je ovo obavio na 1083 operacija (u XII/2020 393 operacije, u XII/2019 835 operacija). Aerodrom je u XII. mjesecu imao i 767,1 tonu carga.
Ukupno u 2021. Sarajevo je ostvarilo 767.133 putnika (2020. 249.642, 2019. 1.143.680), što će ga postaviti na 7. mjesto u regiji (prije Covida-19 aerodrom je bio na 10. mjestu). Aerodrom je imao 11.467 operacija (2020. 5869) i prevezao je fascinantnih 2.799,8 tona carga. Aerodrom je uvjeren da će već 2022. imati više putnika i operacija nego 2019.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Aerodrom Sarajevo
Sarajevo je imalo oko 20% više putnika ovog decembra nego 2019., možemo li očekivati porast broja putnika za 20% u 2022. u odnosu na 2019. (1.350.000-1.400.000)?
Jedno off-topic pitanje.
Da li je JAT mogao popuniti DC-10 na liniji Beograd-Zagreb-Beograd (vidio sam da su ih slali) kao što je China Airlines punio 747 (i danas šalju širokotrupce, ali ovdje mislim na period 1980.-1990.) na liniji Taipei-Hong Kong?
Možemo očekivati porast broja putnika u 2022. Koliki, to ćemo vidjeti. Ova rezanja od I. do III. mjeseca sigurno neće pomoći.
JAT je letio Zagreb-Beograd sa DC-10 ali samo i isključivo na linijama koje su dolazile iz SAD-a i Kanade za Beograd preko Zagreba. Na samoj liniji su letjeli manje avione, često kada i ATR-42, te DC9.
Sigurno je da ce rast broja putnika u 2022 u odnosu na 2019 biti dvocifren. Hoce li biti veci od 20% to cemo vidjeti i zavisice, po mom misljenju, od toga da li ce jos jedan LCC otvoriti bazu u
na sarajevskom aerodromu.
Moja skromna procjena je da ce rast broja putnika na ovom aerodromu biti jedan od najvecih ako ne i najveci u regionu i dovest ce ga na 5. ili 6. mjesto.
Sto je najbitnije, ocekivati je veliki rast i u narednim godinama tako da je izvjesno da ce sarajevski aerodrom doci na nivo zagrebackog i pristinskog aerodroma u sljedecih 5 – 10 godina.
Nadajmo se prvim transatlantskim linijama u Sarajevu ove godine. Mogu ce je da Sarajevo iskoristi pandemiju i od Zagreba preuzme linije prema Kanadi.
A vi mislite da će još jedan LCC otvoriti bazu na Sarajevu? Malo pretjerano po mom mišljenju. I Wizz Air nema baš predobre rezultate na Sarajevu, to baš i nije motivirajuće za baziranje još jednog LCC
Sarajevo na 5. mjestu? Nema šanse! To bi značilo da je ispred Skopje. Fali samo 100% putnika do Skopske brojke. Malo realnosti!
Sarajevo će doći na razinu zagrebačkog za 5 godina? Ma dajte, bože moj, pa gdje vi vadite ove bisere. Došo vam Wizz Air, podigao nešto putnika i vi odmah od aerodroma koji je bio 10. u regiji vidite aerodrom koji postaje 2. Majko mila!
Sarajevo će preuzeti od Zagreba putnike iz Kanade? Za koje putnike? A majko mila što vi napisaste gluposti u ovom komentaru.
Ne budite uvijek nevjerni Toma, mogli biste se iznenaditi sta je sve moguce – vec ove godine 🙂
Ma jadno. Evo, ove godine Zagreb neće stagnirati nego će pasti u broju putnika, Sarajevo će imati povećanje od 100% i preskočiti će Zagreb.
Pretjerujete.
Fino procitajte sta je napisano.
I te kako sam “fino” pročitao. A jeste li vi?
Vi ste se ukljucili u konverzaciju mene i Karla, te komentirali moje tvrdnje. Zato ja nemam sta da procitam ve c vi i da dobro vidite sta sam napisao.
O kakvom rastu od 100% govorite? WTF!
Mislim da je sve jasno napisano. Da Sarajevo stigne Zagreb moralo bi povećati broj putnika za 100%. Realno?
Ukoliko je vremenski okvir 10 godina, bio bi Sarajevu potreban godisnji rast od 15% svake godine da stigne Zagreb, pod uvjetom da Zagreb ostane na 3.5 miliona.
Niste bas dobri sa matematikom 🙂
Prvo 15% ja jako puno. Drugo vi stvarno mislite da će Zagreb 10 godina stagnirati i neće povećati broj putnika.
Nisam ja loš sa matematikom, nego vi sa logikom.
Ocigledno ste slabi sa matematikom jer ste spominjali neki rast od 100% i ovdje se iscudjavali.
Rast od 15% moze bit jako puno ali za aerodrome koji su iskoristili svoj potencijal, kao sto je Zagreb. Za Sarajevo to nije puno, posebno u naredne 3 godine kada se ocekuje cak i znatno veci rast. Za 2021. godinu sam vas izvijestio o rastu od 200% (4 puta veci rast od Zagreba), sljedece ce biti manje ali ce rast biti mnogo veci od rasta Zagreba.
Prvo da Sarajevo ima rast od 15% godišnje idućih 10 godina, to znači da bi 2032. imao 2,75 milijuna putnika. To je jako daleko od 3,4 milijuna koje je imao Zagreb 2019. i to uz pretpostavku da Zagreb u 10 godina ne naraste ništa.
U postocima rast je veći u realnim brojkama nije. Isti je. Dakle, razlika je ostala ista.
Rast Sarajeva u idućoj godini u realnim brojkama neće biti veći, nego će se razlika između ova dva aerodroma još samo bitno povečati.
Nemojte ovakve recenic, molim vas.
“U postocima rast je veći u realnim brojkama nije. Isti je. Dakle, razlika je ostala ista.”
Rođen sam u Sarajevu i razumijem vas, ali nema šanse da Sarajevo ima više putnika od Zagreba.
Zašto:
-Nije EU- automatski ima drugačiji status
-Grad je manji i ima manju gravitacijsku zonu
-Država BiH ne lobira, ne ulaže, niti se bavi promocijom zemlje, za razliku od Hrvatske kojoj je stalo da bude na dobrom glasu. Ovo što rade sadašnji političari je 0. Automatski imate više turista. I Hrvatska se patila nakon zadnjeg rata, skoro pa nije nitko dolazio u zemlju, pa su se odlično snašli u narednih 10 godina.
Mislim da Sarajevo treba doći do 3.000.000 putnika do 2030., ali ne treba se takmičiti sa Zagrebom (ja isto to ne očekujem, jer će tada Zagreb imati 7-8 milijuna godišnje). Treba da napreduje u skladu sa svojim mogućnostima. Od Zagreba ne može ništa preuzeti, jer je druga zemlja i drugačije je tržište, ali da treba napredovati i otvoriti linije prema Kanadi, to se slažem.
Upravo tako. Potpisujem.
Karlo, kad bi se razvoj zracnog prometa u ove dvije zemlje mogao posmatrati staticki i pod pretpostavkom da cemo za 5 ili 10 godina imati iste okolnosti, lahko bih se s vama slozio.
Medjutim, sve tece i sve se mijenja, pa ce i okolnosti biti drugacije.
1. Kako ce se Hrvatska i BiH demografski razvijati u narednim godinama?
2. Kako ce ljudi putovati u 2030.?
3. Kakva je buducnost turizma u ove dvije zemlje i njihova 2 glavna grada?
4. Znate li kako ce EU izgledati za 5 godina?
Treba ostaviti ljudima da imaju svoje misljenje i saslusati njihove argumente.
Ja sam to uradio u svojim postovima a vrijeme ce pokazati jesam li imao pravo. Svakako, dopustam i Alenu i Karlu da imaju svoje misljenje i necete kod mene procitati da sam necije misljenje nazvao glupim ili blentavim.
U zrakoplovstvu je 5 godina viječnost. No, letovi za SAD, Kanadu i Kinu za Sarajevo su nerealni u idućih 10 godina.
Linija Toronto – Sarajevo bi mogla poceti kao sezonska i mislim da bi bila uspjesna – dosta Bosanaca zivi u ovom gradu a i Sarajevo je mnogo interesantnije turistima (ima li iko na ovom svijetu ko nije cuo za Sarajevo – vezano za 1. svjetski rat ili agresiju 90-tih godina 20. vijeka).
A i Sarajevo je povezano sa Zagrebom – CA takodje moze feedati ovu liniju.
Tako je. Air Transat će ukinuti liniju za Zagreb i prebaciti je na Sarajevo. Air Canada iduće godine neće pokrenuti liniju za Zagreb nego za Sarajevo i onda će zagrebački putnici putovati preko Sarajeva za Kanadu. Vrlo logično!
Zasto da ne. Mislim da ce kanadski turisti biti odusevljeni Sarajevom.
Vidjece gdje je poceo prvi svjetski rat, moci ce da posjete grad koji je 1000 dana bio pod opsadom i da prodju tunelom koji je jedini bio veza Sarajlija sa svijetom, to je bas uzbudljivo.
Putnici za Zagreb imaju konekciju sa CA i za 1 sat mogu biti u tom gradu ako su bas zainteresirani da ga posjete.
To je super uzbudljivo. Eto sve gledam kako će tisuće turista platiti po 1100 USD da prošeću tunelom.
Zasto da ne, interesantnije je sigurno od maskiranog pandura koji sece ulicom.
Maskiranog pandura?
Turisticka atrakcija grada Zagreba.
Ne, to nije turističak atrakcija grada Zagreba. Baš ni po čemu. To je samo jedna od usputnih stvari koje Zagreb ima kao što su i vergel, povijesne osobe, stari automobili, kočije, povijesni tramvaj, podjela licitara…
Kao sto je i Sarajevski ratni tunel jedna od mnogih stvari koje turisti mogu posjetiti u Sarajevu. I to je nesto unikatno i stvarno a ne isforsirani proizvod turisticke zajednice.
Zar vi stvarno mislite da netko u Kanadi zna za tunel i da ga je briga? Zar stvarno mislite da bi radi tako čega dolazio u Sarajevo.
Eto ja sam u Sarajevu 3 puta godišnje i nikad nisam bio u tom tunelu. Iskreno nisam ni znao da to još uvijek postoji. A što nam onda to govori o tom turističkom proizvodu?
A stvarno mislite da turista iz Kanade zeli da vidi vergel, povijesne osobe i slicne predvidive sadrzaje koje moze vidjeti u bilo kojem gradu?
Kao sto sam vam rekao, razlicite vrste turista dolaze u Sarajevo i ne mozemo od svih ocekivati da vole iste stvari. Tako se ne ocekuje da muzeje i galerije posjecuju “burek turisti” niti cete u Zelji naci nekog ljubitelja profinjene estetike.
Ne, zato sam i naglasio je to nešto samo usput što grad ima, da to nisu turističke atrakcije grada. Čitatelj je napisao da su to turističke atrakcije grada, ja sam napisao da to nije istina.
Nisu turisticke atrakcije grada ali je najvise sto turista u Zagrebu moze vidjeti 🙂
Morate biti objektivni i priznati da je Zagreb prilicno boring i da turisticka zajednica nije uradila dobar marketing, ko bi normalan ikad pozelio da turisticki posjeti Zagreb.
A bogte što ste sad provalili. Da Zagreb baš nema što pokazati i svi ovi ljudi koji dolaze (a broj 1 je turistička destinacija po broju turista) dolaze slučajno i prevareni su, te odlaze razočarani.
Imate dosta turistickih destinacija koje su precijenjene i u sustini prevare za turiste.
Je li Zagreb takva destinacija? Recite nam svoje misljenje.
Da je Zagreb prevara ne bi ljudi dolazili tolike godine i dolazilo ih sve više i više. Svake godine broj se ozbljno povečavao.
-Kanadske turiste treba privući, slažem se. Iskreno, u Sarajevu se ima daleko više obići od “rata”. Vrelo Bosne, Bjelašnica, Trebević (i Trebevićka žičara), Jahorina, Igman, Vijećnica, Baščaršija, Skenderija, centar grada općenito (mnogo restorana, kafića, prodavnica, klubova,…). Grad ima nevjerojatno arhitektonsko bogatstvo, od austro-ugarskih trokatnica na kojima ima mnoštvo detalja na koje ne obraćate pažnju ako prolazite u brzini ili ne gledate s druge strane Miljacke (da se vide krovovi bez problema, oni su najinteresantniji), mostove iz vremena Osmanskog Carstva, džamije koje su stare 400+ godina, u centru imate 200+ godina staru katedralu i staru Pravoslavnu Crkvu. Posebna je zato što se u njoj nalaze očuvane kosti jednog dječaka koji je bio bačen s litice u blizini Sarajeva, tko ga je bacio i prije koliko, ne mogu se sjetiti (znam da je jako davno bačen), prije 3 godine sam imao malu turu i ušao u nju. Kovčeg s tim kostima je na gornjem spratu crkve kada se krene stepenicama.
-Da ne dužim s opisivanjem, Air Canada ili Air Transat bi mogli pokrenuti 1-2 sedmična polaska iz Sarajeva za Toronto s Airbusima A330. Pokretanje linije 1 sedmično uglavnom nema smisla, ali ovdje pričamo o prekooceanskom letu koji nisu standardni u Sarajevu, a aerodrom može hendlati A330 bez problema. Konekcije preko Sarajeva za Zagreb nisu realne. Za SAD su letovi realni. Mislim da je najbolji izbor za Sarajevo UNITED. Automatski bi se mogla pokrenuti 2-3 sedmična polaska New York Newark-Sarajevo (jedan od najboljih aerodroma za konekcije u SAD-u) i Chicago O’Hare-Sarajevo isto 2-3 sedmična polaska (glavni hub Uniteda, još bolji od Newarka za presjedanje, St. Louis je udaljen samo 4 sata vozom od Chicaga, gdje živi preko 70.000 Bosanaca i Hercegovaca. Na ovim linijama bi najadekvatniji kapacitetu bili Boeing 757-300 ili 767-300.
Sve to sam prošao i svaka čast. Simpatično je proširati bob stazom na Trebeviću, no sve to skupa nije nešto posebno atraktivno. Vrelo Bosne nažalost nije dovljno iskorišteno. Malo prođete kočijom, popijete kafu i što onda? Jahorina? Prošečete i što onda? Skenderija???? Sve to skupa je jakoooo daleko od Praga, Beča, Berlina, Rima, Pariza, Londona, Madrida, Barcelone, Budimpešte, Minhena, Venecije, Milana, Firence, Dublina, Varšave, Atene, Istanbula… i ostalih turističkih meka gdje kanadski i drugi turisti odlaze. A nije baš da prosječan turista odlazi u Europu 30 i više puta u svom životu pa da kaže, ajde da sad vidim i to Sarajevo.
Ja Sarajevo obožavam, tamo sam bar 3 puta godišnje. Ali iz Kanade sigurno ne bih potegao do Sarajeva radi turizma.
United ne leti ni za Beograd, Zagreb, Bukurešt, Sofiju, Budimpeštu, Beč, ali će letjeti za Sarajevo. Pa jel vi vidite koliko ste nerealni?
Bravo za Sarajevo!
Bravo.