Iako je prvotno rečeno da će 6 članova Upravnog odbora Lufthanse dobiti višemilijunske bonuse za 2021. i 2022. radnici su se pobunili i rekli da onda i oni očekuju dodatnu nagradu, a ne rezanja koja su imali u Covidu-19. Stoga je Upravi odbor odlučio da ipak neće primiti ogromne bonuse za prošle dvije godine.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Lufthansa
Treba im dati onu njihovu legacy kafu iz aviona koju naplacuju. Da se sa oprostenjem ulitaju do guše. Zelim im bonus da se useru u pola leta i da im rione toalet u avionu u sred leta. Eto vam bonus.
🙂
Dajte da Zamaaero organizuje neki humanitarni SMS broj da im uplatimo, da imaju barem komunalije da plate 🙂
A mogli bi. Sirotnja i bogu si teška.
Jako sam žalosna.
Mogu si misliti.
Sramota da su to uopšte i pomislili!
Svakako je.