Air Serbiji nam je dala podatke o natječaju za kabinsko osoblje koje je završeno u petak 24.2. Javilo se preko 800 kandidata. Još uvijek traje Assessment, no kompanija će probrati oko 300 kandidata koji će ući u drugi krug testiranja i odabira. Kompanija planira zaposliti više desetina kabinskog osoblja.
Ako je točno da će kompanija nabaviti 5 dodatnih aviona to je oko 100 kabinaca, što bi onda trebala biti i okvirna brojka novozaposlenih, a to znači da će kompanija zaposliti 12,5% prijavljenih. Vrlo fascinantno i daleko veći postotak nego što imaju druge kompanije Europe koje opako bugare sa zapošljavanjem kabinskog osoblja.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Air Serbia
Nekada kada čitam komentare prosto se pitam gde neki ljudi žive i u kom vremenu.
Ako je tačno da su plate između 80 i 120.000 dinara ili oko 670€ do 1015€, i da uzmemo da je startna plata 670€, pitanje je, a koliko bi tačno trebalo da bude početnička plata za kabinsko osoblje bez iskustva, tek izašlo sa obuke? Uostalom, neko vam ponudi XY platu, vi fino odbijete ako niste zadovoljni i to je to. Ovako, cela postavka izgleda kao da su ti ljudi naterani mitraljezom da potpišu ugovor i rade za platu koja im ne odgovara.
Ustajanje u 2-3 ujutro? Kakav skandal! Ako je let u 5:30 ujutro, kada bi tačno letačko i kabinsko osoblje trebalo da ustane? U 5? Da li znate da postoje pre-flight brifinzi i za letačko i za kabinsko osoblje? I da za let treba da se spremi.
Plaćanje na ruke u državnoj firmi prosto nije moguće. Nije vredno objašnjavanja.
Primanje za stalno u jednom od najosetljivijih sektora, generalno u svetu, u ovom trenutku? To vam je ostalo od JAT-a, gde bilo dovoljno da jedan član porodice dobije posao, pa da su obezbeđene naredne tri generacije poslom u istoj firmi. Umro je i samoupravni socijalizam, i JAT i drug Tito. Za slučaj da ste prespavali.
7 radnih dana. Nije pitanje radnih dana nego broj sati letenja. Teško da će bilo koja posada imati više od 3 do 5 rotacija tokom dana. Zašto, nemam volje da vam objašnjavam, ali ljudi iz avijacije znaće zašto.
Postoje dani kada je kabinsko osoblje na standby-u. Tehnički gledano su slobodni ali istovremeno spremni da zamene kolege ukoliko ispadnu iz “stroja”. Zamisli ti bezobrazluka da otpustiš osobu koja je na standby-u a odbija da se pojavi za let ako bude pozvana.
Ja bih vas samo zamolio da se bar malo informiše te pre nego što napišete komentar.
Mogao bih sad i o uslovima rada u drugim kompanijama, ali bi bilo predugačko i verujem bez efekta, jer su pojedini već u svojoj glavi definisali Air Serbie kao robovlasnika koji svoje osoblje drži u lancima, pod mitraljezima i tera ih da rade sve protiv svoje volje.
Potpisujem
Evo ja Cu da vam kažem .cela plata se prima na ruke i ona je od 80 do 120.000 u sezoni sa tim sto se ne izlazi iz aviona .godisnji odmor se ne moze dobiti leti .radi se vratio ustajanje u 2,3 ujutro. U sezoni se radi po 6,7 dana pa jedan ili dva ne radi. Prijava je na minimalac ili nesto malo preko minimalca .dva ugovora su preko sir serbie dva preko agencije .ako mislite da ce vas primiti za stalno vsrate se kazace aha bila su na bolovanju ili si odbila jednom dva puta da budes dezurna Ili da uzmes let od koleginice a odbijacete jer necete moci na nogama od umora da stojite .sve to sto ste gledali na filmovima o stjuardesama veze nema sa stvarnosti posebno sa stvarnosti u air Serbia
Bas cudno da radnici moraju radit.
Kako pobogu moze drzavna firma davati placu na ruke?
Jednostavno receno : Srbija!!! Majka za muljavinu na svakom polju…🤐
Ha…
Nadam se da u JU vise paznje obracaju na obuku stjuardesa nego na njihovu pismenost.
Pismenost?
Air serbia
?
?
Ne štima
Prijavljeno 800 kandidata, a konkurs još uvek otvoren. Nesto mi tu mestima.
Nije. Natječaj je zatvoren 24.2.
25.2. je zatvoren. Bio je produzen za jedan dan. Sada je otvoren konkurs za call centar u Nisu.
Odakle vam to. Meni je Air Serbia potvrdila da je natječaj trajo do 24.2. No, kako god i da je zatvoren 25.2. zna se broj i radi se selekcija.
Zato sto je na JU sajtu 24.2. i 25.2. izlazio baner na kome je pisalo da traje do 25.2.
OK, ja nemam takvu informacija, ali kao što rekoh, nebitno.
Ok greška. Prevideo sam da ste napisali da traje assessment. Ali ok, videcemo
Jasno.
Kako sada Alene ne bitno…prvo se ubedjujete da je bilo do 24 feb …a kada shvatite da je ipak bilo do 25 feb , onda je ne bitno ?
Kompanija je rekla 24.2. I to objavila. Moguce su se naknadno predomislili i produzili rok na jedan dan, do subote. Sto je to do vraga bitno. Isuse boze
Prijava na minimalnu zaradu, a ostalo na ruke.
Probni ugovor na 6 meseci.
Zapošljavanje preko agencije.
I tako produžavaju 4 puta po šest meseci.
Toliko o uslovima
Gdje je to? U Air Serbiji? Kako može netko davati novac na ruke? Kako tako nešto može funkcionirati u velikoj firmi?????
Nekako mi se cini da je tačno ovo sto je napisano (Bojan), jer se spominje agencija. To im je specijalitet, zapošljava je preko agencije. A i ostalo je sasvim moguće, jer je ogroman procenat privrede Srbije na zapošljavanju radne snage na prijavljeni minimalac, a ostatak na ruke. Probni rad, obavezan, a produžavanje ugovora je već viđeno kod pređašnjih zapošljavanja. Tako da je ve napisano potpuno realno.
Velika kompanija poput Air Serbie ne može novac isplačivati na ruke.
Bukvalno gluposti. Ne znam kako je gospodin zamislio da državna firma isplaćuje deo plate na crno u koverti 🤷🏻♂️😂
Da, to nema baš nikakvog smisla.
Alene pošaljite im pitanje da Vam odgovore da li letačko osoblje prijavljuju na minimalac.
Nema to nikakve logike da činje, a i da čine sigurno ne bi odgovorili.
Gluposti, ne plaćaju se plate na ruke. Što se tiče agencija, kabinske posade se ne zapošljavaju preko agencija već psr godina od kad je izmenjen Zakon o agencijskom zapošljavanju i zabranjeno zapošljavanje kabinskih posada preko agencija
Hvala na pojašnjenju. Ovo sa isplatom na ruke je notorna glupost, to nema nikakve šanse.
Pitajte nacionalnog prijevoznika kakva je njihova statistika…
I neka komentiraju minimalnu plaću u RH koju daju.
Statistika? Koja statistika? Kojeg nacionalnog prijevoznika?