Obitelji žrtava nesreće American Airlinesa u Washingtonu tuže American Airlines i njegovu regionalnu kompaniju PSA, Američku vojsku (jer je helikopter letio na nepredviđenoj visini), te FAA koji nije razdvojio letjelice, te nije osigurala sigurne procedure i adekvatna upozorenja. Obitelji traže financijsko obeštećenje.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: American Airlines
neka mi netko plauzibilno objasni zašto tuže AA, PSA i FAA ako je jasno i neosporivo dokazano da se vojni helikopter nije držao uputa i zadane procedure? Osim da bi možda izmuzli još više para..
Vjerojatno.