zamaaero@zamaaero.com

+385(0)1/3465886

zamaaero@zamaaero.com | +385(0)1/3465886

Novosti iz svijeta

Ryanair će ipak davati da djeca sjeda sa roditeljima besplatno

Ryanair će nerado prilagoditi politiku sjedenja za obitelji koje putuju s djecom i ne žele platiti sjedala kako bi zajedno sjedili. „Ne želimo gubiti vrijeme objašnjavajući zavedenim regulatorima koliko loše razumiju što je u najboljem interesu potrošača u Ujedinjenom Kraljevstvu i Europi“, rekao je izvršni direktor Ryanaira, Michael O’Leary. Istinski mi nije jasno kako je najbolji interes potrošača da mala djeca i roditelji sjede odvojeno. Sada će se roditeljima sa malom djecom sjedala dodjeljivati automatski zajedno.

analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Ryanair

11 Komentar/a
Najnoviji
Najstariji
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare

“Davati”, FR nikad niša ne dava. Naslov bi trebao biti: “FR prisiljen ponasati se normalno. MOL valja gluposti”

Djeca se smatraju do koje godine?

Postoje neke stvari gdje jeftinija karta npr bez prtljage stvarno ima smisla za potrosace u odredjenoj situaciji. Ali ovo sa sjedalima je opcenito praksa koja nema nikakve veze s dobrobiti potrosaca s djecom ili bez nje

Najbolje da naplate držanje za ruku djeteta, divljem kapitalizmu se mora stati u kraj

Ni potrošači ne razumiju koji im je interes, O’Leary će im objasniti. Ajde bar su ga natjerali na to i kofer (iako ne sumnjam da će naći način doskočiti tome).

Oce k. Ja kupio kartu prekjucer i vid vraga, 8 eura za roditelja pored djeteta je i dalje tu.

Al za jednog roditelja. A drugi neka i dalje placa 15ak eura po smijeru, posto o tome nije bilo rijeci, jel?

Pretplatite se na

DNEVNI BILTEN

– bitno više novosti (svaki dan >15)
– bitno svježije novosti nego na zamaaero
– stiže na vaš e-mail svaki radni dan

Na Dnevni bilten su pretplaćene najveće institucije i zračne luke

Pročitajte više>

POŠALJITE NOVOST

Budite i vi novinar zamaaero!
Ako pošaljete 10 novosti koje objavimo možete postati honorarni suradnik
i pisati za novac!