Ryanair će od 10.11. ove godine povećati obvezu dolaska na check-in i bag drop na 60 minuta prije leta, sa sadašnjih 40 minuta i to na svim aerodromima. Istim će se check-in šalteri zatvarati sat vremena prije leta. Kompanija ovime želi osigurati više vremena putnicima da prođu sigurnosnu provjeru i provjeru putnih dokumenata.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Ryanair
Fino meni se prosle godine nije otvorio server nij bilo moguće čekirati kartu za chek in pa su mi naplatili chek in. Pisala zalbu. To se desilo na Sarajevskom aerodromu na putu ka Solunu
Kome ne odgovara ima nekoliko alternativa… Druge avio kompanije u kojima dobijete jesti “za đabe”, Flixbus/train, te sve druge moguće opcije cestom prugom i morem…
Po omjeru cijene i usluge nema im se što previše prigovoriti…
Još 2008/9. sam zakasnio u Londonu na nekoga američkog prijevoznika 5 minuta, dakle bio sam tamo na gate 55 minuta prije polijetanja, zbog kašnjenja leta CA iz ZG… Avion još na mostu… Dobio sam od osoblja uljudno: I’m sorry but flight is closed… ili na francuski odjebonge…
Uvjek 2 sata prije dodemo i rijesim chekin i via ,cemu komplicirat ,procedure su uvjek izlazim van zadnja i otprilike vec znam kad vidim broj sjedala u kojem djelu aviona je .Uvjek zadovoljni ,cijena je leta 👌za pohvalu
Najveca banda su a niko im nista ne moze. Meni u Zagrebu za 2 minute kao da kasnim ne puste na avion nego 100 eura i ujutro na avion smeca,onda neda cek in kartu na telefonu pa 55 eura
Drugi put ćeš doć na vrijeme….
Drugi put nećeš zakasniti…..
Da ga nema – kako bi negdje doletio!? Hvala mu sto postoji a cujem hoce ga kupiti onaj Musk!?!! Sigurno ima profita!?€!
Po komentarima bi se reklo da karta Ryanair-a kosta u prosjeku par stotina eura i zbog toga mozemo traziti dlaku u jajetu. Prije par mjeseci sam letio sa ryanom na letu koji je trajao preko 3 sata i platio kartu u jednom smjeru 31€. Pa ljudi moji sta vi hocete za te novce. Taksi do aeroroma me kostao pola te cifre. Tko nezeli, ima alternativu. Ovo je zracni autobus.
Ja sam stvarno zadovoljan sa ulozeno dobiveno.
Taxi sa zapada Zagreba do aerodroma zna cesto kostati 25 eura.
Istina. Ja do Vrapča plaćam 30 EUR.
Slažem se s Vama
Isti a. Zivim u sjevernom Dublinu, relativno blizu aerodrome. Taksi u oba smjera, od kuce, 82 eura. Povratna avionska do Las Palmas a, u veljaci ove godine, 56 eura!
Ma bravo! Neko ne konta !? A na aerodrom sam uvijek dolazio dva sata prije leta, bilo gdje da poleti!? Procedura!? Ne mozes ti piti pivu i poletiti u dva minuta!? Seljacine s Beverly Hilsa???? Nije to seoski bus da te ceka…
Koliko si platio kofer? Koliko kg slobodno osim ručne prtljage? Nalazim bezobrazno ako ljudi 2 / 5 min zakašnjenjem da ih ne puštaju.
Bome i ne. Zna se do kada je gate otvoren i tko dođe nakon toga ne može uči u avion.
Check in na aerodromu treba isključivo onima koji ostavljaju kufer u cargo holdu. Znači gotovo nikome.
Sto je 30% putnika Ryanaira.
Znači, šalter se otvara 2 sata prije leta i zatvara sat prije leta? Neka salter otvore 3.4 sata prije leta kad su fer
Super
To je ok.
Da otvore koji šalter vise, možda bi i bilo fer
E što sve neće izmisliti samo da im ne uđeš u avion sa već kupljenom kartom!
Check in se otvara 120 min prije polijetanja. Za Ryan je uobičajena gužva i sporo čekiranje jer imaju malo otvorenih šaltera. Dakle, ako je avion uobičajeno pun, imaju 3 min po putniku. Bit će to stres na najjače…
računica je jasna: neka godišnje samo 0,1% putnika dođe prekasno na gate, to je 210.000 putnika. Neka svaki od njih kupi novu kartu za samo 100 eura, to je dodatna zarada od 21.000.000 eura. Podataka nemam i ne znam da li postoje, ali pretpostavljam da ih je i više od 0,1%. A nova karta je i više od 100 euronovčića. Jasna win-win situacija za FR..
Al su proracunali svaki cent. Ne bi me začudilo da na kraju stvarno stave vagu za putnike i ko je teži od 50 kilograma plaća 1€ po svakom kilogramu preko, sve pod izgovorom da time žele smanjit težinu ukupnu i smanjenje potrošnje goriva a u skladu sa CO2 strategijom
E to je točno to!
Ryan većinom leti na manje aerodrome u Šengen zoni i ta priča da se “želi putnicima osigurati više vremena bla bla” je čista izmišljotina.
Nemas ti pojma o letovima , Prijavi ili predaji “ kufera” , ulasku u avion pa dalje..!? Vidio sam mnoge takve, maznu stomaklija ili Jägera pa … ne daj boze da ti sjedalo ispred njega?!!!
Ako stavite krive podatke doci cete do ovakvih zakljucaka…
As of April 2026, the number of passengers using online check-in has reached over 99.99%, with only a “tiny and declining minority” still opting for airport check-in.
About 80% of passengers travel without checked bags, allowing them to bypass airport desks entirely after checking in online.
Izvor: Ryanair
@anon 19.52: ako čitate bez razumijevanja, doći ćete do ovakvog zaključka. A kako čitate bez razumijevanja, pokušati ću vam objasniti: ja nisam govorio o Check-in, bilo na aerodromu, bilo online, već o putnicima koji prekasno dođu na gate..
Gospodin Darko je govorio o check inu i broju saltera i ne mogucnosti brzog checkiranja, na sto ste se vi nadovezali da ce zbog toga biti vise kasnjenja na gate. Ukoliko niste to dvoje povezali, vas komentar nema onda veze sa odgovorom Darku i nepovezan je skroz.
Prekasan dolazak na gate ima minimalne veze sa check inom kod Ryanazbog gorenavedenih razloga, i uopce ovih 60 min sto su sada uveli ne utjece na to, a ako vi niste to zbog toga komentirali onda kakve tocno veze ima vas komentar?
Svaka ptica ..svojim avionom leti!? Ako nekom ne stima, dugi redovi ( za male pare), onda uzmite Lufthansa ili Švicarski, sve potaman, čokoladica i voda obavezno dobijete a na kartici … potrošite !? Ne serite putnici busova zadnjih 20 godina!?! Tehnologija napredak..!?! Sutra nema kerozina u vašoj destinaciji i … nema leta!?!
Redovi na checkin su najkraći kod Ryanaira jer tjeraju putnike na online checkin, pa čekaju samo oni sa torbom (20%).
Zašto ne bi putnici stajali još malo dulje u mostu gatea prije ukrcaja?!??
priča mi frend: išao je u listopadu sa FR za FCO i boarding u ZAG je krenuo dok je avion još debelo bio iznad Jadrana (pratio ga je na FR24). Ali znate kaj me čudi: da još nisu došli na ideju iznajmljivati camping stolce..
Najbolji dio je da prve u most natrpaju one s priority boarding, što znači da platiš više (iako ga automatski dobiješ za carry-on) za priority, pa onda najduže čekaš na nogama, nabijen u hodniku/mostu, pa i na stepenicama, pa i na samoj pisti (stajanci) na nekim aerodromima, na vjetru i zimi…😁
Zato ja uvijek uzlazim među zadnjima 🤷😁
Tačno? I ja isto radim! Zadnji ulazim?
Isto, naučila lekciju 😜
Ovo nema nikakve veze sa Ryanairom i ima svake veze sa osobljem ZAG.
Naravno da ima veze s Ryanairom, tako rade na doslovno svakom aerodromu. Započnu boarding dok avion uglavnom još nije ni sletio. Tako i postižu najkraći turnaround na svijetu.
Jedino što se razlikuje jest gdje su putnici točno natrpani, ovisno o aerodromu i poziciji na aerodromu.
Ako idu preko mostova (bilo direktno u avion, bilo stepenicama dolje kroz most pa po stajanci), onda ih uvijek natrpaju u mostove, a dio zna viriti u redu na gateu.
Ako idu na one LCC apendixe poput onog u ZAG (imaju ih i brojni drugi aerodromi), onda uglavnom stoje u redu u zmijici i čekaju tako, ali ni to nikada nije dovoljno mjesta, već se onda čeka da se dio natrpa u jedan bus, pa se onda čeka u redu opet, itd.
Ja sam jedan od većih branitelja Ryanaira na ovom portalu, ali kad ih treba kritizirati za greške i loše prakse, naravno da ću ih kritizirati.
Da, ovim načinom režu vrijeme i tako bolje utiliziraju avione i to im je još jedan način kojim snižavaju cijene, tako da se tu možemo nešto buniti, ali za kikiriki koji plaćamo, nemamo pravo na nešto više.
Problem je što legacy sve više kreće njihovim putem, a cijene drži sumanitima.
Da. Sječam se da su nas u Zagrebu za easyJet natrpali u autobuse i prije nego je sletio avion. Kad je avion sletio tri autobusa su stajala kod aviona nekih 15 minuta. I tek onda su otvorili vrata na znak posade da uđemo u avion.
@anon 19.56: ima, jer mi je isto ispričao i za povratak: avion za ZAG je došao iz BRU i boarding je počeo dok je avion još bio stotinama kilometara od FCO..
Nije dobar omjer ulozenog dobivenog. Trebas prvo kupiti stolice, te imati nekog da ih pobere nakon odlaska. Mislim da nije isplativo.
To bi baš bilo cool. Ali onako da ih ne smiješ unijeti u avion!😎😁😁😁
Ma dan pre bolje.
@anon 08.45: 👏👏👏👍👍👍🤣🤣🤣
Ali obavezno bez vode i hrane, da bi ljudi kupili u avionu!
Na velikom broju aerodroma check in na minus 40 minuta je ne realan.
Proći posle security i eventualno još i policiju i doći do gata na vreme za boarding je skoro nemoguće već na srednjim aerodromima a tek na velikim da ne pričamo.
Jeste u Banjaluci moguce
Zar Ryanair nije ukinuo check in na aerodromu? Nebi škodilo barem jednom objasniti kontekst onoga o čemu pišete pobogu.
Imate check in ako morate predati kofer. Ili ako ste izgubili mobitel.