Aerodrom Tuzla je u III. mjesecu ostvario 22.724 putnika (14.737 u III/2024), što je daleko manje nego 2023. kada je imala 53.076 putnika, no tada je imala i bazu Wizz Aira koju sada više nema. Od početka godine Tuzla je ostvarila 61.311 putnika.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Aerodrom Tuzla
50% povecanje u odnosu na prethodnu godinu? Cestitke.
Bravo Tuzla. Kad zavrse sa BNX, Tuzla ce biti u rangu Sarajeva.
Je baš.
U usporedbi s regijama i potencijalima sličnih veličina: u odnosu na Mostar i Osijek odlično, u odnosu na Niš i Banja Luku loše.
Šta bi za bazu i bazne avione,April prolazi još jedna laž uprave ostade za nama 😂😂😂
Ništa od baze za sada.
Ide u Sarajevo
Vidjet ćemo.
Neće je ni biti.
Ako vi tako kažete.
Mjesec se pise malim slovom,a uostalom sta je ovdje smjesno sto ste napisali?
Imali su vise u aprilu ove godine nego u augustu prosle
Nije ni to lose.
Nije, neosporno. No, ipak to je daleko od brojki dok je Wizz Air imao bazu.
Biće bolje. Nadam se ubrzo.
Svi se nadamo.
Nadamose akobogda da bude bolje