Pegasus do 29.6. ima četiri tjedna leta iz Istanbula Sabihe za Zagreb, kako je planirao letjeti do kraja ljetnog reda letenja. No, nakon toga ukida ponedjeljak i letjet će tri tjedna leta (utorak, četvrtak i nedjelja). Ovako će letjeti do kraja ljetnog reda letenja.
Pegasus je smanjio i broj polazaka na liniji Istanbul Sabiha-Podgorica sa 4 na 3 tjedno, o čemu je zamaaero već pisao.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Pegasus
Svi će napustit zg zračnu luku!
Pa ja baš i ne vidim da je situacija takva.
Pegasus celi 5. i 6. mesec nije imao 4 nego 3 leta.
Zasto iznosite neistine?
Pegasus idući tjedan ima 4 leta.
To je jedan jedini tjedan da imaju 4, ali sve ostalo (na ljeto) je 3 tjedna leta kako je odavno reducirano, ima preko mjesec dana.
Zima je zasad 4 tjedna leta.
Da zima je za sada 4 leta.
Smanjeno je i Sarajevo. U junu su nekim danima imali samo 1 let prema Sarajevu.
Steta
Da