I ponovo problem u SAD-u. U Austinu je Americanov Boeing 737-800 bio u prilazu na letu iz Chicaga. No u prilazu je bila i Cessna 182. Avioni su došli na samo 106 metara razmaka. Zbog toga je American prekinuo slijetanje i otišao u go-around, te sletio 11 minuta kasnije. Za sada se ne zna čija je pogreška.
novinarka: Maja Mrkus (Pula), foto: American
Putovanje avionom u SAD postaje svojevrsna ruleta. Ja se ne bi usudio putovati tamo u vrijeme ziksih praznika, kada se promet više puta uveća. To znači i toliko više šansi za nešto tragično kada su već sad pravi šalabajzeri.
Ništa čudno samo prosječan dan u USA😎
Nažalost.
Jako sam tužan zbog neizbježne tragedije koja će uslijediti, a koja nije morala dogoditi se. Direktni produkt gladi za novce će biti a stajat će ljudskih života….
Nažalost, upravo tako.
dobro da nije svršilo kao 1978. iznad San Diega kada su kolidirali PSA 727 i Cessna 172..
Da