Aerodrom Amsterdam je zatražio od Air Serbia da reducira broj sjedala (za sada do kraja VII. mjeseca, no vjerojatno će se isto produžiti i na VIII. mjesec), kompanija je objavila u svom press materijalu. Amsterdam je naglasio da zbog manjka zaposlenih ne može opsluživati avione Air Serbie. Air Serbia je posebno ljuta na činjenicu da će KLM uspjeti ishendlati svoje letove prema Beogradu, iako smo u prošlih desetak dana vidjeli otkazivanja i KLM-ovih letova.
Air Serbia je najavila da će pokrenuti sudsku tužbu protiv Amsterdama, jer će ovim restrikcijama kompanija izgubiti značajan novac, te povjerenje putnika. Kompanija je posebno ljuta što će morati otkazivati putnicima koji su već kupili karte. I u pravu je. Air Serbia u ovom momentu leti 9 tjednih letova prema Amsterdamu.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Air Serbia
Sta raditi u slucaju izgubljenog prtljaga
Kada ce brojevi sa BEG?
Kad se objave.
Avio saobraćaj se nalazi u istorijskom problrmu. Na FRA mi je izgubljen prtljag 15.07. dva kofera, jedan stigao premijerno danas. Drugi još uvijek nije. Odgovor od LH je da se strpim zbog vanrednih okolnosti.
Moja kolegica čekala kofere iz SAD-a preko FRA 10 dana. Kad me zamolila morao sam povući opake veze da joj konačno dođu. Došli su iduči dan. A što je sa ljudima koji nemaju veze?
Bezveze.
Da
Šta “da?” Opet niste ubrali foru, a takav vicmaher, ccc…
Kakvu foru? “Bezveze” je fora? Čestitam.
Pa kako kuferi mogu stići “preko veze”?
Zamolite neke utjecajne ljude da nazovu svoje kolege u Frankfurtu, te da stave kofere na idući avion i koferi dođu idući dan.
Alene, kako biste ocijenili svoj utjecaj, na ljestvici 1-10? Onako, otprilike, +/-1.
Nemam baš nikakve potrebe raditi ovakve procjene.
Bome. . .respect!
Hvala. Za koga ću ako neću za dobru prijateljicu?
Utjecajni ljudi su 2 bosanca i 3 hrvata koji rade na sortiranju prtljage. Kakvi ego triper znači show samo takav.
Dajte ne pričajte gluposti. Ja sam zamolio visokopozicioniranu osobu Croatie Airlines da mi to rješi. I napravila mi je to. Sad sam joj dužan.
Занимљиво… Чекао сам 12 дана на кофер, на сајту за праћење загубљеног пртљага је било да га још увек траже…
Да ли то значи да се пртљаг ставља када има места на лету за додатни терет (што је и питање безбедности) јер потрага за једним одређеним кофером тражи додатно време кога има најмање по свим изјавама?
Да ли је питање недостатка радне снаге, лоших ИТ система или оба?
To je svakako produkt manjka radne snage.
15. 7.??? Danas je 14. 7.
Pa izgubljen je sutra 🙂
A vratice mu Juce!!!
🙂
15.06. moja greška
OK
U 12:51 je sleteo treci po redu AT76 iz MPL.
Strava, hvala na informaciji
Kajgot
Dobro dosao YU-ALX i dugo nam leteo!
Dobro došao!
Da
Sto ne pisete o novom A330 i letovimo do Kine i ORD
Kajgot!
Who cares🤷♂️
Svi.
Neki ponosno.
Neki zavidno.
Ma tko zavitno? Kajgot.
Pisat ćemo. Ići će analiza u utorak.
Ако не буде у уторак, ми из Србије ћемо почети да правимо вицеве на тему сличних најава у Србији 🙂 🙂 🙂
OK
Kajgotarije.
Ne čudi me ništa jer su u Nizozemskoj sad navalili da smanje broj krava i farmi zbog emisija azota, metana i CO². Napredna zemlja baš. Što bi rekli
Pa napredna zemlja svakako jest.
Da li vi trenutno iz neke balkanske rupe govorite posprdno o naprednosti neke zemlje i to ni manje ni više nego Holandije? Ako je tako, svaka čast.
Ono tko se našao kritizirat Nizozemsku?!?!?!
Ljudi žive vek ispred nas doslovno, tako da ćemo se mi negde 2122. baviti emisijom CO2, a oni će da gaje cveće na Mesecu. I opet će da im kažu da su budale.
Upravo tako.
До скора сам мислио да од ових наших партократа и ухљеба нема ништа горе. Али ови су озбиљно померили границе…
Јел могуће да је толико тешко израчунати колико људи треба по свим позицијама за дати број путника и операција?
Za ne povjerovati.
A možete li vi da izračunate gde oni da nađu te ljude?
Тамо где су их оставили. Да су кренули на време да припремају било би људи.
Ваљда је нормална ствар, да се планира унапред и у време пандемије.
Apsolutno
Nigdje.
Svi mediji govore o novom A330 u JU samo specijalizovani portal za avijaciju ni reci o tome.
Bas cudno…ili mozda nije.
Hahaha…niste valjda ocekivali da ce da obajvi…Ta vest mora da se svari kod doticne osobe…Polako
Niste u krivu.
Dajte ne pričajte gluposti.
Nije vas sramota? Kada ovaj portal nije napisao i jednu vijest.
Čekajte tek kad sazna da JU pokreće Čikago na proleće, u Zamaaero kancelariji muk..
Nemojte tako,pa cesto bas hvale er Srbiju i aerodrom Nikola Tesla. Sto se tice avijacijskog dela Alen je korektan, a drugi pogledi su…. Paa drugi pogledi
😂😂😂
Aha..jeste jeste.. Cekaj jos malo, pa pitacu te.
Upravo tako. Ako itko hvali Air Serbiju i Aerodrom Beograd onda sam to ja.
👍🙂
Ma što vi pričate gluposti. Zašto bi kod nas bio muk? Zar ovaj protal nije sretno i hvalospjevno pisao o svakom dobrom potezu Air Serbije?
Ici ce analiza
Vcrs?
Ne, u utorak.