Trade Air neće započeti sa PSO letovima prije 1.8, a karte će pustiti u prodaju 20.7. Ovo je već 3 prolongiranje početka operacija Trade Aira na PSO letovima. Kompanija ovime PSO letove neće operirati 3 mjeseca. Logično, pa godišnji odmori su, tko će se u ministarstvu sada sa time baviti? Polako, bude nakon ljeta!
I nikome ništa što će aerodromi imati manje letova i putnika, što je izgubljena ljetna sezona, što će putnici izgubiti naviku putovanja, što je izgubljen ogroman novac. Ljudi u ministarstvu ne rade svoj posao. Ni nikome ništa, nitko odgovarati neće!
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Trade Air
Sto znaci kad napisem komentar pa mi uz njega pise: Awaiting for approval?!
Da imate ban. I da vam ja moram odobriti komentar. Objavit će se kad ga ja pročitam i odobrim. Ili ga izbrišem.
Pa napisali ste već da vi ne brišete komentare, otkud sad ovo?!
Ne to nisam napisao. Rekao sam da ne brišemo puno komentara. Ali da brišemo svaki dan da brišemo.
Bože, što je ovaj jadan B777MAX8 skrivio. . .?
Baš ništa.
Recite ima li više baniranih korisnika ili je samo ovaj iznad? A kako riješite ako promijene mail i username?
Ako promijene IP adrusu ponovo ih banam. Not a big deal. Nije strašno. Trenutno su 4 osobe pod banom. Od par tisuća ljudi to stvarno nije puno.
To uistinu nije puno previše baniranih
Istina.
Ja bih čak rekao da je malo premalo.
A sto si zlocesto napravio zlocko jedan da je Alen trebao banati?
Nisam to rekap. Nažalost uvijek će biti genijalaca radi čega će se morati brisati komentare i banati.
Iskreno vam se divim kada stignete sve komentare pregledati. . .mora biti da uzima puno previše vremena? Svaka vam čast, ali razumijem. Dignitet portala i autora se moraju zadržati i očuvati, unatoč napadima mučkih provokatora
To uzme cca 4-5 sati dnevno.
Užasno
Slažem se.
Možda čekaju neke pare? U Srbiji je obično tako – kad se nešto oteže, znači da se čeka koverta, sigurno je i tamo slično…
U Hrvatskoj to nije tako.
Bogami ne bih se kladio, svake nedelje neko hapšenje zbog korupcije…
Bogu hvala. To bar znači da pravni sustav radi. I to se hapse ljudi iz vrha pozicije. Gdje je tako u ostatku regije? Tamo su pozicijski političari i dalje zaštičeni ko lički medvjeti. I što više kradu, to ih se više nagrađuje. Eto Vulin išao par stotina puta u kanadu po novac svoje rođake za stan. Blago meni.
Slažem se, samo kažem ima korupcije. Ovo bi jedna koverta pogurala, verujte.
U Hrvatskoj ne! Konačno ako vam je profit 5% nemate odakle gurati koverte. Zarada je i više nego minimalna.
Ma naravno, u Hrvatskoj ne postoji mito i korupcija 😂
Postoji na nižim razinama i to zanemarivo. Na višim razinama više ne postoji. Tu i tamo neki genijalac pokuša pa ga se privede. Ili hrvatsko pravosuđe ili Europska Unija.
Pa ako je ministar niža razina onda OK
Realno, Alenu i je, on je na kontaktu sa samim premijerom.
Ne nisam u kontaktu sa premijerom. Sa njim sa razgovarao nekoliko puta, imam njegov broj, ali nisam u kontaktu.
Nema toga među ministrima. Genijalci koji su mislili da može završili su u zatvoru. Prepuni su zatvori ministara. U zadnjih godinu dana tri ministra su završila u zatvoru.
Ako je zarada toliko minimalna kako ona moze biti odlucujuca da se letovi ne pokrenu?
Znaci da tih ako vi kazete 5% ipak igra mnogo ozbiljniju ulogu. Cak sta vise, preovladjujcu.
Trade Airu je to zanmarivo. Više zarade na dva chartera nego na cijelom PSO ugovoru u godinu dana.
Znaci vi tvrdite da korupcije nema a kad se pojavi onda se zaboravi na prvu tvrdnju pa se kaze kako to pokazuje “da sistem radi”.
A kako mi mozemo znati koliko korupcije prodje nekaznjeno sto bi pokazalo da mozda sistem ipak ne radi onako kako ga vi prikazujete?
Gledajte, prije je korupcija bila sveprisutna. Na svakom čošku, svi su razvaljivatli, svi do jednog ministra su odnosili lopatama, puste milijune. Sada više nije tako. Tu i tamo neka budaletina nešto uzme i onda ga stave u zatvor. Naravno da ima i onih koje se ne ulovi, ali ta brojka je zanemarivo mala u usporedbi sa onim što je bilo prije EU.
Napraviš nerentabilne aerodrom Osijek Klisa pa onda za rata Osijek Čepin ,pa se vratiš u Klisu.
Pa onda koristiš PSO subvencije da izvučeš aerodrom bez perspektive.
Zato smo mi Srbi, ovaj puta pametniji i osnovali smo konzorcijum Sombor , Subotica i Novi Sad i tražimo lokaciju novog aerodroma ako ikada krenemo. Uostalom Subotica je veći grad od Osijeka gdje još Novi Sad i Sombor.
Subotica nema autobusnog liniju nisi je ni hrvatskim gradom što je neverovatno a Novi Sad trenutno samo jednu direktno sa zagrebom druga je sa presedanjem.
Zvali smo saobraćajni fakultet u Beogradu i Hrvatske kolege : profesora doktora Stanislava Pavlina i magistra Zdenka Pađea kojeg nam je preporučio sam profesor.
Ako Kraljevo i Osijek mogu prodavati maglu što ne bi veliki Novi Sad i Subotica.
Čepin je napravljen zato što je Klisa bila okupirana, a da bi se do Osijeka moglo prevoziti brzo i efikasno sve što se trabalo tijekom rata. Putnici su tu bili krajnje nebitni. Taj aerodrom je imao vojnu svrhu.
Osijek je aerodrom iz šezdesetih. Kraljevo se gradilo sada, a isto bi bilo i sa Novim Sadom. Dakle ako su komunisti radili gluposti, pa imamo notorno nasljeđe, kojeg smisla ima danas raditi još veče gluposti.
Ako su komunisti radili gluposti zasto se i dan danas u njihove gluposti ulazu milioni?
A po vama bi trebalo zatvoriti aerodrome poput Osijeka, Niša, Tuzle, Banja Luke, Ohrida, Rijeke? Jednostavno napustiš terminal, uzletno-sletnu stazu, stajaku, parkiralište, cargo, servisne i upravne zgrade. Zatvoriš i pustiš da propadnu?
Tuzla i Banja Luka su mi potpuno nepoznati aerodromi , nisam čak ni znao da Tuzla ima aerodrom. A gdje je tu Mostar kojom ni Gospa od Međugorje, ne pomaže da bude profitabilan ima prekratku pistu sa obzirom na visoke temperature ljeti. Mislim da ste Ohrid i Rijeku krivo stavili u ovu grupu aerodroma, oni nemaju veze sa ovim aerodromima onda ste Mostar mogli.
Aerodrom se treba zvati kao u Njemačkoj ,Keln Bonn, samo su imena predugačka Subotica Sombor Novi Sad , ali sigurno prema mađarskoj granici između Sombora Subotice i novog sada i kad jednog dana granični prelaz Horgoš bude protočniji i na Mađare možemo računati.
Mostar je mrtav aerodrom. Kao i Maribor. Zato nisu stavljeni u ovu grupu.
Nis i Osijek ni priblizno nisu isto.
Neki imaju potencijal, neki ne.
Oni koji nemaju su zasigurno Osijek, Mostar, Maribor… Cemu stalno bacaje para kad ne daju nikakve rezultate?
Kako to Niš ima potencijala, a Osijek nema?
– gradovi su skoro isto veliki
– u neposrednoj okolici Niša su Sofija, Beograd, Priština i Skopje
– u neposrednoj okolici Osijeka su Beograd, Zagreb, Budimpešta i Tuzla
– Osijek je bitno bogatiji grad od Niša
– Osijek ima više turista od Niša
– Slavonija ima veću dijasporu (poglavito ovu novu) od niškog kraja
Zašto Srbija svake godine baca daleko veće pare u Niš nego Hrvatska u Osijek? Neusporedivo veće!
– Nis ima skoro duplo vise stanovnika nego Osijek koji jedva predje 100.000 dok je Nis blizo 200.000
– Pristina za Nis ne igra nikakvu ulogu, mozda samo Nis za Pristinu zbog LCC-a.
– LCC prevoznici su u Nis sami dosli i tu ostali a iz Osijeka pobegli.
– Nis ima veliki potencijal charter saobracaja, to u Osijeku ne postoji
– Nis u 2019 imao 135.000 turista a Osijek 110.000. Ne znam zasto iznosite netacne podatke.
– Osijek kao centar Slavonije iz koje svi beze je bogat grad…Ma vazi. I bas zato sto je bogat ima vecu dijasporu nego Nis? Ocigledno beze ljudi glavom bez obzira iz bogatih sredina…Nelogicnosti na n-ti.
-Broj putnika u prvih 5 meseci ove godine u Nisu je bio 120.000 a u Osijeku je oko 5.000-6.000. Dakle Nis je imao 24 puta (!!!) vise putnika nego li Osijek.
I onda se autor pita kako se to oni ne mogu uporedjivati. Ne mogu nikako.
Da to je ogromna razlika. Nema veze što je Osijek daleko bogatiji grad, ali tih 100.000 stanovnika je presudno. I opet vi gledate samo Osijek. Klisa je jednako udaljena od Vinkovaca i Vukovara kao i od Osijeka. A sa ova dva grada to je 160.000 stanovnika.
– Kako Prišina ne igra ulogu za Niš? Pa svi potencijalni putnici iz Sandžaka idu preko Prištine, niz je putnika koji mogu i žele koristiti Prištinu. Ali čak i da ne igra ulogu (a igra) tu su još uvijek Sofija, Beograd i Skopje koji odvlače putnike.
– koji je to argument? Da je Niš imao bolji management imao bi više putnika prije 2015. Ali nije imao je daleko manje putnika nego Osijek. Osijek nažalost nije imao dovoljno dobar i inteligentan management da zadrži LCC. Sve je do managementa.
– veliki potencijal? Da sve gledam silne letove. Istina Osijek nema toliki potencijal charter letova kao Niš, ali to je zanemarivih par letova u top sezoni.
– četiri savonske županije koje gravitiraju Osijeku su imale 245.000 turista. Ne razumijem zašto kod Osijeka gledate samo Osijek, a ne i Vukovar, Vinkovce, Đakovo… Konačno ovaj kraj ima daleko više stranih turista nego Niš gdje su prvenstveno domaći tursiti, te nešto iz Crne Gore, BiH i Makedonije, koji ne dolaza avionom za razliku od stranaca.
– Osijek je bitno bogatiji grad od Niša. Neusporedivo bogatiji. Zašto ljudi odlaze? Pa zato što umjesto da rade u Slavoniji za 1000 EUR, idu radit u Irsku ili Njemačku za 3000 EUR. Vrlo jednostavno. Oni to mogu jer nemaju nikakvih ograničenja, samo odu i zaposle se, za to ne trebaju nikakve papire.
Kao što rekoh prije 7 godina Niš je imao daleko manje putnika od Osijeka. Sve je stvar managementa. Da novi management uspije u Osijeku bazirati jedan avion nekog LCC i još par linija dugog LCC aerodrom bi za čas prešao 500.000 putnika. Jel to nerealno? Ako nije u Tuzli, Niš i Banja Luci sigurno da nije u Osijeku.
Da, ogromna je razlika. Skoro duplo ili sto biste vi rekli 100%.
Govorim o stanovnistu gradova Nisa i Osijeka a svaki od njih ima jos i oblast koja mu gravitira. Ono sto ste vi naveli da su slicne velicine jednostavno nije istina sto sam i dokazao konkretnim brojkama.
Za Pristinu grdno gresite i to vam je vec nekoliko puta ovde receno ali vi to ne zelite da vidite. Putnici iz Sandzaka nece ici za Pristinu zbog nacionalne pripadnosti vec ce je prevashodno izbegavati jer su svi oni nosioci srpskih pasosa a kao takvi nisu rado vidjeni u PRN. Svi ce oni radje ici u SJJ, INI, KVO ili BEG ali nikako u PRN.
Da ima potraznje LCC bi sam dosao a u Osijeku su oni videli da toga nema za razliku od Nisa.
Zanemarivih par letova zasigurno nije sto se tice chartera pogotovo jer sad planira i egipatska (pored chartera za Tursku) avio kompanija uvesti chartere za njihova letovalista. Dakle, razmisljaju o tome jer potraznje ima sto se za ovaj vid saobaracaja u Osijeku uopste ne bi moglo reci.
Nemojte da pokusavate spinove kako biste dokazali vase tvrdnje, nije u redu. Vi ste ovde naveli da Osijek ima vise turista od Nisa i ja sam vam dokazao konkretnim brojkama da to nije istina. Sada odjednom sa grada prelazite na zupaniju – isto bi tako mogli i sa Nisa preci na ceo okrug kome on pripada pa bi opet dosli do podataka koji pokazuju da je u tom delu Srbije vise turista nego u okolini Osijeka.
O tome koliko turista vidimo da slecu u Osijek najbolje pokazuje broj putnika -1.000 putnika mesecno dok je kod Nisa to oko 120.000 u 5 meseci ove godine. Dakle, nebo i zemlja po razlici.
Izgleda da ne poznajete dobro okolinu Nisa i uopste jugoistocne Srbije koliko god puta da ste tu bili kad mozete govoriti o malom broju iseljenika iz tog kraja. Meni bi licno bilo daleko draze da je obrnuto i da ih nema toliko ali situacija na terenu, ako i broj putnika na niskom aerodromu, vas ozbiljno demantuje.
Nemojte vise ziveti u proslosti i sta je bilo pre zaboga 7 godina! Mi razgovaramo o sadasnjoj situaciji a ne sta je bilo u prosloj deceniji i sta bi bilo kad bi bilo. Osijek je na samom dnu aerodroma bivse drzave i daleko je ispod drugih uspesnijih aerodroma kao sto su Banja Luka, Nis, Tuzla. Trosi ogroman novac svojoj drzavi koji se baca u vetar jer nista ne donosi a aerodrom stagnira.
Uljuljkavanje u to sta je bilo pre 7 godina zasigurno nece resiti probleme Osijeka vec ce ga i dalje drzati cvrsto prikovanim na dno lestvice aeroodroma regije.
Da logično je da se gleda gravitacijska zona, a ne samo jedan grad. Klisa je aerodrom u prvom redu Osijeka, Vukovara i Vinkovaca jer se nalazi na jednakim razmacima od sva ta tri grada taman na pola puta. Namjerno je tako postavljena. I da, onda to treba tako i gledati.
Volio bih da stavite brojke niškog okruga tada bi mogli razgovarati.
Kako god evidentno je iz brojki da Osijek ima veće potencijale. Još da ih iskoriste…
“Kako god evidentno je iz brojki da Osijek ima veće potencijale”
Evidnento zasigurno nije ali ako vi tako kazete….
OK
Zato me i možda gradimo aerodrom Subotice Sombora i Novog Sada po uzoru na vaš osječki aerodrom, za koji vam je kolega krasno napisao da nema blage veze sa nišom pa nemojte se šaliti kakvi Osijek a kamoli kako se Osijek može usporediti sa Suboticom koja je veća od njega, Novi Sadom, koje više nego duplo veći, jer Novi Sad je veći i od Niša!!!
Ma koji Novi Sad. Grad udaljen manje od sat vremena vožnje do Beograda. To bi bila vrhunaravna glupost. Kajgot
U Hrvatskoj ovi antikomunist, a isto tako važi i za Srbiju, Bih, Makedoniju… ne mogu ni okrečiti šta su komunisti napravili.
Je krasna floskula. I pritom nam ostavili razno-raznih kredita da ni čukununuci neće moći isplatiti.
Vidite kako se varate. Hrvatska je vratila kompletan dug koji je uzela kao SFRJ još 2009. Dug je iznosio oko 2 milijarde dolara. Ili preračunato po raznim osnovama u sadašnji novac oko 4,5 sadašnjih milijardi. Mada po meni daleko manje.
Hrvatrska je u to vrijeme imala industrijsku proizvodnju, bila značajan izvoznik raznolike robe i nije zavisila više od 15% od turizma.
Trenutno Hrvatska je zadužena preko 45 milijardi dolara.
Da, komunisti su bili čudo jedno. Sama blagodet i sreća. Naprosto su nam donijeli blagostanje.
Nemojte zaboraviti da ste se u mrskoj Vam Jugoslaviji školovali i postali cijenjen pravnik. 😉
Tko kaže da mi je bila mrska?
Mislim da je vratila komplestan dug Kraljevine Jugoslavije, a SFRJ jos ne.
Ludilo.
Aerodrom Kraljevo ili Lađevci napravljen je krajem 60-tih. Na njemu je bila bazirana 235 eskadrila JNA. To nije nanovo pravljeno.
Da, ali kao vojni aerodrom. Nakon toga je glupo i nepotrebno u njega investirano 40+ milijuna EUR za ogroman i prazan terminal, za obnovu piste koja se po obnovi pokazala kao nedovoljna za težinu A319 (majko mila to nisu mogli izračunati prije upucavanja te mase para), za stajanku, opremu idr. 40+ milijuna za 2 leta tjedno, te 6 letova u 3 mjeseca sezone sa malim avionom. Majko mila.
A Tuzla nije bila vojni aerodrom?
Da bila je. I? Početkom 2000. su je za sitne novce pretvorili u civilni. I ona danas ima skoro pola milijuna putnika. Koliko ono ima Kraljevo? 8.000 ili manje?
Danas posle 20 godina ima pola miliona. Jel toliko imala i kad se renovirala i kretala u saobracaj kao KVO sad? Naravno da nije. Mesate babe i zabe.
Tuzla je vrlo brzo nakon što je dobila licence za promet krenula sa Wizz Airom i sa brzim rastom. Prošli tjedan ste imali članak o tome. 2009. su dobili certifikat, 2013. je krenuo letjeti Wizz Air. Krljevo terminal ima već preko 10 godina.
Znaci dobila je redovne letove posle 13 godina a KVO posle 10.
Neosporno je da je to glupost. I OK. To je spolvirano. Jednako tako i Osijek je glupost. to je podgrijavanje mrtvaca koji nema šanse da bilo kad postane ozbiljan aerodrom. Da može, se porediti sa tuzlom npr ali je i Tuzla dotirani aerodrom.
A koji aerodrom od malih aerodroma nije dotirani aerodrom?
Kad bi uspjeli ljudi čitati sve komentare onda bi pročitao i prošle godine da je dežurni inovator gospodin pađen služio vojni rok na aerodromu kraljevo Lađevci u vojnoj pošti 2895 / 7. Zapovednik pukovnik Dušan malivuković umro 2013 godine.
Kad je aerodrom kraljevo pokrivao i aerodrom sjenica na Sandžaku aerodrom užice Ponikve koji su se tek rodile.
Da je nakon Novaka đ******* bio glavna Zvezda 2015 godine na Davis cup susretu Srbija Hrvatska i dao intervju u svim mogućim medijima od B92 kurir Blic.
A tema je bila povratak hrvatskog vojnika eRajana nakon 32 godine u Kraljevu i susret sa Dr Blagoje nauparac jedan od najboljih oftamologa bivše Jugoslavije, danas star 93 godine bivši dugogodišnji direktor bolnice u Kraljevu. Pađen je bio i na prvom letu u kraljevu neslužbeni a to je sletanje Novaka Đokovića sa privatnim avionom.
Alene, ovde ste pokazao jednu dozu tvrdoglavosti jer je ovaj gospodin tako je fenomenalne podatke o Niš izneo o kojem ja pojma nemam ali sam uveren da su istiniti jer Osijek sigurno nema potencijala čak i kad vas plate još pet Vas!!
Padžen jeste vi to još jednom promijenili nick, ovaj puta u Siniša.
Zdenka Padjena? Onog Zdenka Padjena koji ovde pise „komentare“?? Neko je njega preporucio??
Da 🙂
Ili mozda TA ima problema sa posadama I najmom aviona….što mislite?
Nema. Avion je iznajmljem i čeka stand by!
Clanak je huškački i pristran, a nema izjave ni Trade aira ni ministarstva.
Huškački?
Ministarstvo nije provelo PSO već 2 i pol godine. Prolonigralo ga je 5 puta.
Posljednji pokušaj nije uspjelo provesti već 8 mjeseci. U 8 mjeseci nisu proveli PSO.
Ugovor je napravoljen već mjesec dana. Zašto se ne potpisuje?
To nije aljkavost. To je za zatvor!
Zašto bi bilo izjava Trade Aira? Što bi to oni mogli izjaviti? Ministarstvo ne želi davati izjave.
Mogli bi izjaviti zašto uopće pomiču ove datume početka letenja.
Ako PSO nije uopće potpisan, zašto onda Trade Air manipulira putnicima i konstatno stavlja netočne datume operiranja? Ako je već situacija takva da nije ugovor potpisan, zašto uopće stavljaju letove u prodaju?
Mislim da smo to već nekoliko puta jasno napisali.
Trade Air do sada nije stavio letove u prodaju.
Niste. Samo pretpostavljate probleme.
Ja ništa ne pretpostavljam: Sa Cvijinom se čujem svaki tjedan i jako dobro znam gdje su problemi.
Zašto onda ne tražite izjavu Trade Aira da službeno kažu zašto konstantno pomiču početak letova?
Tražili smo i objavili prošli puta.
Čovječe, naporni ste! Zašto da Trade počne letjeti kada im još nije dostavljen od ministarstva potpisan ugovor? Ako im se obeća da će ugovor doći 01.07. i oni, vjerujući tome, puste letove u prodaju, pa ugovor ipak ne dođe, jasno je da će let(ove) otkazati. Svatko normalan bi tako napravio. Svi PSO letovi su regulirani ugovorima i bez ugovora Trade ne može naplatiti državi njihov dio. Stoga: nema ugovora, nema letova. Iskreno: čudi me da Marko još uopće ima volje i snage davati svoje dobro ime za ovakvu zafrkanciju sa državom…
a vidi ovog, dežurni hahaah
ta firma nosi dobro ime od početka, od kad joj je pao Turbolet, pa sve do starih izraubanih aviona koje koristi te posade koju plaća kao i Ryanair, a usput je većina španjolaca, da bi bilo sličnije FRu.
Koliko sam shvatio Cvijinu se jako isplati letjeti PSO. A to da je tamo minimalna zarada vezite macku za rep. To samo autor clanka gura mantru da se cudi Cvijinu sto leti to.
Čovječe to je pravilo EU. Nema to veze ni sa Cvijinom, ni sa Hrvatskom. To je tako kod PSO u EU. Zarada od najviše 5%.
Nisu ni jednom pustili letove u prodaju.
Slažem se, da sam ja na njegovom mjestu digao bi ruke od toga odavno.
Ako ima potražnje neka se leti. Sve ostalo je pljačka.
PSO nije pljačka. Potrežnje na tim letovima ima, osim na liniji Osijek-Zagreb i Pula-Zadar-Zagreb.
Ako ima potraznje sta ce im PSO?
PSO ima svoju svrhu, milijun puta smo to objasnili. Stvarno neću ponovo. Tih letova bez PSO-a bilo ne bi. Sa PSO ima potražnje. Letovi prema moru su puni cijelo ljeto, a putnika ima i zimi.
Ako let nema potražnje ne bi ne trebao biti PSO.
Ma kajgot. Vi naravno znate svrhu EU PSO-a. I u Francuskoj, i u Grčkoj, i u Italiji, i u Hrvatskoj…
?
Što nije jasno?
Ionako je lakše operirati letove izvan sezone kad nema gnjavaže s putnicima. A pare su iste.
Hahahaha… da da da…