Air Serbia je u IV. mjesecu ostvarila 303.189 putnika, što je rekordan IV. mjesec od osnivanja kompanije. No, ono što je indikativno je da je kompanija imala samo 7% više putnika nego u istom mjesecu 2023. Naime, Air Serbia je u I. mjesecu imala 23% više putnika nego u I. mjesecu 2023, a u III. mjesecu 15% više putnika nego u III. mjesecu 2023, tako da je ovaj rezultat bitno manji.
Kompanija je ostvarila 3217 letova. Najpopularnije destinacije Air Serbie su bile Paris, Zurich, Milano, London, Moskva, Rim, Istanbul, Atena, Barcelona, Larnaka i Amsterdam a u regiji Podgorica i Tivat.
Početkom ovog IV. mjeseca Air Serbia je imala 361 let tjedno, dok je prošle godine u IV. mjesecu imala 395 letova. Istina naš promatrani tjedan je bio od 8. do 14.4, a kompanija je dobila Bulgaria Airov E190 nakon 15.4. te je nakon toga povećala broj linija (Mostar i Marsa Alam) i frekvencija. Ipak i te kako treba čuditi da je sa manje letova kompanija ostvarila toliko bolji rezultat. Air Serbia je imala nešto veće avione obzirom da su A320 i B737-800 letjeli umjesto bitno manjih E175, E190 i E195 Marathona, no ipak ovakav rezultat može biti samo produkt daleko boljeg load faktora. Air Serbia je u IV. mjesecu 2023. imala 84% više putnika nego u istom mjesecu 2022. Samim time je jasno da je rast ozbiljno smanjen.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Air Serbia
Imali su toliko dobar LF u 2023. da ga ne žele ni objaviti.
Inače ga objavljuju, baš čudno da sa dnisu.
Poštovani Alene, da li postoji sajt gde se moze videti LF na odredjenim letovima. Često vidim da vi ili neko od čitalaca iznosite razne podatke o popunjenosti letova, pa me interesuje da li je to svima dostpuno?
Ne
Naravno da postoji i da je svima dostupno uz pravljenje besplatnog naloga.
Sajt je https://www.expertflyer.com
Takve stvari su obično tajne svake kompanije, odnosno saznaćete tek nakon što se objave totalne cifre nakon recimo kvartala.
Katanija – Beograd 10.5 je imala 72/144. Iz Beograda je bilo i manje.
Bez agencija u sezoni ništa. Bili su puni za praznike samo i to opet sa agencijama. Pretvaranje cartera u redovne linije gde im agencije na sebe uzmu rizik 80% kapaciteta im je jedan od pametnijih poteza.
Ja sam suglasan sa Alenom! Nikad i nikuda vise Air Serbijom.
Rekordnih 4.185.000 u 2023 nije suglasno sa vama.
Steta sto ima takvih ljudi jel bi bilo i vise putnija da takvih nema. Ja sam jedan medju njima.
tako je Budače !
Manje letova, više putnika, šta ćeš bolje
Još da se napiše koliko je u apsolutnim brojkama to više i na konju smo.
7% AirSerbijinog rasta je vuše nego 25% rasta neke druge kompanije.
Ide period konsolidacije, a menadžment je objavio da je za leto obezbedio bekap kako se ne bi ponovilo stanje od prošlog leta.
Sve u svemu ovo je skroz ok
Jel mozda otkazuju letove BEG – ORD? Nema ih nikako u GDS-u za iducu godinu.
Hmmm…
Kao sto nema apsolutno nijednog leta u mrezi za 2025. godinu…
A vi to za 2025?
Pa citatelj kaze “za iducu godinu”. Koja je to “za iduca godina” ako ne 2025. godina? A za 2025. apsolutno nijedan jedini let nije u prodaji!
Pogledaj malo bolje. Vecina avio kompanija imaju skoro do 4 mjeseca 2025 u sistemu.
Dobro niste proverili pet godina unapred i na kontu toga pomislili da se ukidaju. Kajgot!
Da, ukida se, stiglo obavestenje. Avion ide za CAN, Tako naredio predsednik
???
Ne može ih ni biti kada još nije unet raspored za zimsku sezonu.
Alene da li ovo izrazavate sumnju u tacnost podataka koje iznosi AS?Ne pitam da bih izazivao raspravu ali nekako po vasoj intonaciji mi se cini da mislite da ovo ipak mogu biti frizirani podaci…
Ne
BREAKING NEWS
HiSky smanjuje OTP-JFK sa 4 na 3 i pre nego sto je pokrenuta linija
Nije dobro
Ne pretjerujte
Izbegavam Air Serbia
Zašto?
Господине Алене, то су људи који пишу из најнижих побуда, у народу познати као ботови. Обично им коментари немају никакве везе са темом, осим што им је заједнички именилац. У овом случају Ер Србија.
Bravo za Airserbiu, svaki rast je rast !
Je. Smo je neki manji, neki veći, neki daleko veći, neki 13 puta veći.
Ove godine ne letim iz BG u Dubrovnik, već ću se maltretirati preko Bosne autom….
Hvala.
Saša
Zašto?
SAŠA, shvatili smo, OK.
Sa toliko manje letova je bio mozda i ocekivan pad. Jedini nacin da obezbede rast jeste bolji LF sto ste i napisali. AS je u aprilu imala kampanju sa promotivnim cenama na dosta destinacija i to je verovatno generisalo rast dok su prosle godine taj rast generisali novim linijama (Ankara, Catania, Izmir, Lisabon, Tel Aviv) i znacajno manjom bazom za poredjenje.
Upravo tako.
JU je imala kampanju ali ne za letove tokom aprila!
Ipak i te kako treba čuditi da je sa manje letova kompanija ostvarila toliko bolji rezultat.
——
Не чуди јер им је попуњеност кабине била много боља
Da to piše i u tekstu.
Na sve načine se trudite da pokažete kako AirSerbia propada. Razlozi za smanjeni rast su jasni, usporavanje dolazi nakon velikog rasta, dve to je normalno u ekonomiji i nije znak ni slabljenja, ni propadanja, već konsolidacije. Ni dobro, vreme će pokazati ko je u pravu, a vi ćete reći “ja to nikad nisam rekao”.
P.S. Za Euroviziji u Puli sledeće godine! 😉
Majko mila, ma tko što prikazuje. Činjenica je da Air Serbia ima pad ekspanzije. To je činjenica! I ta činjenica nije uobičajna, drugi rastu više. I ja sam problem jer sam tu činjenicu napisao?
Da, vi ste problem jer tu činjenicu stavljati u negativan kontekst. Da, svi rastu ž, AirSerbia stagnira, ali isto tako svi su stagnirati kad je AirSerbia rasla. Jel i to bilo nenormalno?!
Dakle, nije problem navesti činjenice, već dovoditi zvanične podatke u sumnju, stavljati sve u negativan kontekst, bez objašnjenja (ili pokušaja objašnjenja) šta je uzrok usporavanju AirSerbije, a ubrzanju nekog drugih. Al vi gurate svoju agendu i svaku kritiku črevodite na lični nivo.
Pobogu gdje vi čitate negativni kontekst. To je isključivo u vašoj glavi. Prenesene su samo čiste činjenice bez i jednog komentara.
Nije uobičajeno usporiti i konsolidovati operacije nakon dve godine ogromne ekspanzije, među najvećim ekspanzijama u Evropi?
Neosporno.
Prosle godine ste kritikovali zasto AirSerbia previse raste, sad kritikujete zasto premalo raste. I posle se cude Vasi komentatori kako neki imaju animozitet prema Vama?
Gdje ste vi vidjeli kritiku?
Ako me već pitata, da bilo bi logičnije da Air Serbia prošle godine nije imala toliko enorman negenerički rast, tj. da ga je razvukla na dvije-tri godine. Pa da je prošle godine imala umjereniji rast, a ove godine isto takav.
Pa nije, jer je posle covida avio trziste bilo prakticno prazno i trebalo je brzo zauzeti dobru poziciju. I sada AirSerbia ima rast, i tek ce imati kad stignu nove letelice. Ove godine 15-20% rasta je na vidiku
2023. tržište je već bilo potpuno porkiveno, a broj putnika preko 100% iz 2019.
Air Serbia će imati 15-20% rasta u ovoj godini. Vi niste primjetili da ovaj mjesec ima 7%?
Pricamo o rastu 2022 i 2023 sa po 20+ novih linija. A da li ste primetili koliki je rast u prvom kvartalu? Bice blizu 5 mil putnika ove god.
Znači Air Serb uvodi dvadesetak novih linija za Pulu
Bravo!
Porediti 2023 sa ogromnom ekspanzijom sa 2022 kad je jos bila pandemija na zavrsetku je krajnje nerealno.
7% vise u odnosu na rekordnu 2023 je ogroman uspeh s obzirom na manje letova kao i na prekid saradnje sa Marathonom.
U IV. mjesecu 2024. više nije bilo pandemije, a promet se vratio u normalu.
???
U IV. 2022.
Ali nije realno da svakog meseca ima preko 20% rasta. Ne shvatam zbog čega je članak napisan u tako negativnom tonu.
Nije u negativno. Samo konstatira činjenicu da je rast usporen.
Ova ekipa koja ne da na Vučića je bolja od one od neki dan. Umjereniji su i odabrali su pristojniji pristup…Što je Šćuric pogrešno napisao, samo dajte jednu lažnu informaciju koju je iznio?
Ni jednu jedinu. Napisao sam činjenice bez i jednog osobnog komentara.
Ovo su vam ovo isti koji na ex yu aviation ne daju nijednu negativnu rijec na Air Serbiu, samo sto im ovdje mnogo teze se izboriti s Alenom jer zna o cemu pise.
😉
Hocete reci Pinokijevo stado.
Anon 10:03, većina ljudi u Srbiji ne posmatra Air Serbiju kao striktno Vučićev projekat, u smislu da će Vučić jednog dana otići, a Air Serbia će ostati. Lično prezirem Vučića i SNS na svakom nivou, ali sam ipak ponosan na to što je napravljeno iz ruševina Jata, i vrlo umem da razdvojim rast i razvoj avijacije u Srbiji od političkih igara i mahinacija, kojih ima, ali u mnogo manjoj meri nego što to ljudi pretpostavljaju. U tom kontekstu čitaocima iz Srbije smeta što u periodu rasta i razvoja nacionalne aviokompanije koji nije viđen od 80-ih godina na ovom blogu 80% članaka na temu Air Serbije ima negativan prizvuk.
Politički utjecaj u Air Serbiji je daleko veći nigo vi pretpostavljate, a ne manji. Za to je u prvom redu zadužen Malović, alfa i omega Air Serbie i jedan od 10 najbližih Vučićevih suradnika.
Jeste, ali ipak, politicari dolaze i odlaze a Jat/JU/Air Srbija postoji vec gotovo 100 godina, a postojace hvala Bogu i posle ovih monstruma.
Daj bože.
Pa sad, tako rečeno, ‘daj bože da opstane kompanija i posle SNS-a’, zapravo sugerišete da su SNS i Vučić dobri??
Po čemu, majko mila?
Utući tolike puste novce u jednu granu je kriminal. U nas je tako HDZ upumpavao milijade u brodogradnju i potom su se svi od toga namirivali. Zašto je ugovor tajan i u AS i u Zračnoj luci BG, u čemu je kvaka? “Negativan prizvuk”, dakle nije čak i “negativan stav”. Alen napiše analitički kako stoje stvari i potkrijepi je statistički otvorenim podatcima i to je za vas “negativan prizvuk”!! Alooo!??
Upravo tako.
Anon 12:58
Baš bih voleo da mi dokažete ovih 80% tekstova sa negativnim prizvukom o AS. Možete li? Brojali ste ili je to onako, na osećaj? Ne znam koliko se razumete u avijaciju, ali ovaj portal vodi čovek koji se razume i ima podatke. Iznosi ih prilično hladno i nemilosrdno prema svima. Stvar je u njegovom stilu. Ukoliko pažljivo pratite sve vesti, zapazićete da vesti o svim kompanijama i aerodromima imaju jednako negativan prizvuk kad god činjenice ukazuju da nešto nije u redu. Ume da bude i euforičan kad su stvari pozitivne. Takvim stilom, uspeva da privuče veliki broj čitalaca, a to već upada u oko srpskim vlastima, koje onda angažuju botove da tumače njegov “prizvuk”.
Hvala puno na podršci.
Zasto spinujete?
Ako pristupite Alenu i njegovim tekstovima kao analitičaru koji piše analize, onda ćete shvatiti da ovde nema ništa lošeg. Ja tako barem gledam i ne ljutim se, a ako bude nešto što “bode oči” napišem komentar ispod.
Ovo su čiste statistike i usporedba podataka u odnosu na 2023 ili dosta puta na 2019. Sve je meni ovo ok i mislim iskreno da je Air Srbija na dobrom putu i da će izaći još jača naredne sezone (2025god).
Jasno