zamaaero@zamaaero.com

+385(0)1/3465886

zamaaero@zamaaero.com | +385(0)1/3465886

Novosti iz regije

PRVI OBJAVLJUJEMO – NAJAVE: Transavia povećava Rijeku

Transavia povećava broj letova na liniji Eindhoven-Rijeka. Kompanija će na liniji letjeti od 17.4. dva puta tjedno (četvrtak i nedjelja), no od 1.7. uvodi leti i utorkom, te nedjeljni let prebacuje na subotu, te će letjeti tri tjedna leta (utorak, četvrtak i subota). Prošle godine Transavia je na ovoj liniji letjela dva tjedna leta. Ovako će letjeti do 23.8. kada ponovo ima dva tjedna leta (četvrtak i nedjelja), a do 28.9.

analtičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Transavia

24 Komentar/a
Najnoviji
Najstariji
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare

OT: Ivan Kos odlazi s mjesta direktora ZL Osijek.

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=102853

O hvala bogu da se rijeka kolko tolko budi. Stvarno mislim šteta da takav aerodrom nema makar tokom sezone veći broj letova. Osuđujem sve, od direktora aerodroma, turističke organizacije kvarner, lokalne samouprave, do vlade hrvatske. Kvarner kao najlepša regija u hrvatskoj mora imati dovoljan broj aviokompanija kako bi aerodrom u riječi uopšte mogao da egzistira. Sramota.

Alene, ßto biste vi učinili?

Ne razumijem kako nitko nece vas da posluša….toliko
Dobrih savjeta……zašto se vi ne biste počeli baviti zrakoplovnim sektorom mislim u stvarnom poslu? Mislim neka od aviokompanija ili aerodrom, ostvarili biste velike profite i lansirali tvrtku u nebo..toliko znanje a nitko da to prepozna…

Sta je sramota?

Transavia povecava jel imaju dobar LF. A da se pita odgovorne na ZL oni bi rekli da ne mora ni letiti. Ionako ovu sezonu nemoj ljude za odraditi poaao

Pisat ćete o tome kad dođe vrijeme

Koliko im je LF ili samo nagađate?

Ma i prošle nisu imali ljudi, i pretprošle godine….ali ako ne leti kako ce onda troskove platiti? Koji im je interes da ne žele letove?

@anon 10:39: Nije problem leto, problem je zima, što aerodrom ne ispregovara nove kompanije koje bi letele na Rijeku. Sve je jako blizu sa tog aerodroma: Zagreb na 2h, Ljubljana takođe, Memorijalni centar Nikole Tesle u Smiljanu isto na 2h udaljenosti, a Trst na malo više od 1,5h. Savršena pozicija. Plus kao što kažete, Kvarner koji je 1 biser u ponudi dalmatinske regije bi morao da ima zimi više turista bez obzira na vreme. Sve je ovo je jako velik benefit riječkog aerodroma. Potrebno je mnogo rada i kvalitetne priče da bi se Rijeka vratila na brojeve pre korone. Ali ZL Rijeka, HTZ i Vlada RH moraju sarađivati dublje i bolje upravo radi dobijanja tih rezultata.

Onda smena menadžmenta zbog lošeg rada. A pokucati na vrata HTZ-a i pokazati im na mapi gde je riječki aerodrom. Dok se ne dogovore, ne izlaze iz sale….Da li je moguće da su istarski aerodromi u lošem stanju (po svemu sudeći jesu), dok su ostali dalmatinski u sasvim dobrom?

A ZL Pula pored Rijeke?

Ok, moja greška. Zaboravih da Rijeka pripada Primorsko-goranskoj županiji a ne Istarskoj. Nekako je meni Rijeka uvek bila grad na ulazu u Istru, pa sam zato i doživljavao riječki aerodrom više kao istarski (iako je fizički na Krku). No dobro, pogreši čovek…

Pretplatite se na

DNEVNI BILTEN

– bitno više novosti (svaki dan >15)
– bitno svježije novosti nego na zamaaero
– stiže na vaš e-mail svaki radni dan

Na Dnevni bilten su pretplaćene najveće institucije i zračne luke

Pročitajte više>

POŠALJITE NOVOST

Budite i vi novinar zamaaero!
Ako pošaljete 10 novosti koje objavimo možete postati honorarni suradnik
i pisati za novac!