Iako sve zračne luke u regiji imaju povećan broj letova pokretanjem ljetnog reda letenja, Rijeka ih nema. U ovom momentu Rijeka ima samo PSO letove za Osijek, te Split-Dubrovnik, utorkom i četvrtkom, a jedina razlika spram zime je jedan tjedni let (nedjelom) za Zadar-Osijek, i to sve sa minijaturnim aviončićem. To znači da Rijeka ima samo pet domaćih tjednih letova, ni jedan jedini inozemni, i to samo tri dana, dok četiri dana nema ni jednog jedinog leta. Katastrofa!
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: ZL Rijeka
Najava je bila za sezonske Hamburg letove i ne znam koj jos…steta!
Jednom riječju ŽALOSNO!!!
Da
Sramota ko o kako upravlja aerodromom
I posle kad napisem da je ovo besmislen aerodrom koji samo guta novac budem popljuvan… Neka, onda imajte celih 5 letova i to sve PSO…
Bilo bi zanimljivo vidjet financijski izvještaj. Subvencije ne idu s aerodroma nego iz turističke zajednice, a mislim da u Rijeci uopće ne subvencioniraju letove. Sveukupno, mislim da je aerodrom na nuli ili u plusu.
PSO letovi se placaju novcem svih gradjana Hrvatske. A ti letovi su jedini na RJK trenutno.
Tesko da aerodrom moze biti u plusu sa celih 5 letova na avionu od 32 putnika.
Da, samo što je članak pisan van sezone. Ista vam je priča i sa Pulom, Zadrom, Splitom i Dubrovnikom, no oni su puno jači tijekom sezone.
I Pula, Zadar, Split i Dubrovnik su trenutno van sezone, pa imaju i te kako letova.
1. Da li postoji podatak o tome koliko je najviše putnika godišnje prevezeno od otvaranja 1970. godine pa do danas? Znam da je 2019. godine bilo preko 200.000. Izvinjavam se ako je ovaj podatak ranije bio objavljen.
2. Da li će biti linije Munich – Rijeka (Air Dolomiti) od 25.6.do 4.10. ove godine?
Imate u našim člancima brojeve putnika Rijeke.
Linija MUC-RJK, Air Dolomita kreće 24.5.
Hvala.
Molim.
I o tih 200.000 bi se dalo pricat…200.000 s tim da se svako polijetanje i slijetanje medicinskog helikoptera racuna kao 10 putnika (5 članova tima na polijetanju i slijetanju), kao i svaki trening let (touch and go se zbroji i mnozi sa 4 (2 na touch kao slijetanje i 2 na go kao polijetanje))…
Friziranje broja putnika kao i broja djelatnika, broja vatrogasaca, financija…živio voljeni vođa i stranka
Ja neznam šta se mora dogoditi da netko smjeni tog Palalića. Znači čovjek je sve na ZL od direktora, vatrogasaca,jedino nema anex za čistačicu. Dali neko može pozvati neke inspekcije i agencije dok nije kasno
Kad već znate što je sve tamo na aerodromu Tomislav Palalić zašto sami nešto ne prijavite? I da je direktor i vatrogasac tu ne vidim ništa loše. Ako je njemu u interesu radit ostale poslove neka čovjek radi ako želi.
S obzirom da ste objavili tu na portalu to što jeste, zaključujem da ste ili radnik ili ste usko povezani s nekim na aerodromu i imate interne informacije pa umjesto da kenjate tu, prijavite nešto.
Kada gosp. direktor napusti mjesto na kojem je onda će kosturi ispadati godinamaaa iz ormara. Živi bili pa vidjeli
O da.
O Tomo, dobar dan, kako parking, kapa li za šank od zeme?
Nevidite ništa loše u tome da je vatrogasac ili nešto slično. Znači vidi se da je loše jel njegov posao je da dovede avione ( linije ) i putnike. Kada bude toga u nekom solidnom broju onda može pomagati biti vatrogasac i obavljati ostale poslove. Do tada nek se uhvati posla koji mu je primaran
Nema brige, sve je po planu velikog vođe Palalića.
Ako ga maknu isplatiti će mu masne pare koje si je osigurao preko bonusa…tako da je lakše pustit ga neka devastira zračnu luku i dalje.
Sramota za sve suvlasnike koji mu drže leđa, pogotovo glasna u saboru načelnica općine Omisalj, inače njegova dobra prijateljica…tuga
Probelm je u tome sto mnogi koji odlucuju tvrde da je Kvarner auto-destinacija. Pa i je, ako ti je ok ono sto ti dodje jer mora doc. Al recimo, ima cijela skandinavija, ima baltik, ima britansko otocje, na kraju krajeva ima i putnika iz udaljenijih zemalja.
Na krvarneru ima opatija, kao monaco samo nema takvu auru, opatijska rivijera moze stat uz bok poznatijim mediternaskim, ucka destinacija za easy hiking, paraglajding, pa na kraju krajeva torpedo je izumljen u rijeci. Jedna crna gora ima podmornicu izlozenu u porto montenegro il nesto tako. Pa jel ne mozete nac podmornicu i napravit muzej torpeda? Karneval je isto tako van sezone, gdje su aviolinije!?
Ako moze venecija i rio, pa moze i rijeka.
Ali, da bi se nesto ostvarilo, mora se i radit. Puuuuno radit. A tko je u hr ostao da hoce radit? Nije vise toliko bitno da zna, nego hoce.
Potaracat i iskoristit teren za ispašu ovaca i pobiranje šparoga
Kako su sijali, tako žanju!
Žali bože da je otvoren aerodrom, više troškova ili već🤔
Pa zar ne rade s profitom, tako
Izvjesca pokazuju…
Katastrofalno stanje
Zracna Luka je devastirana
Management je nespoban za bilo koji preokret u poslovanju
Mediji nemaju hrabrosti temu aktualisirati
Najveca vrijednost ljubazni i vrijedni uposlenici bezpomocno prate sistematsko propadanje i devastiranje Zracne Luke
Glupost. Nije devastirsna
Devastirana je radnom snagom. Neka se vidi koliko ima djelatnika i kakvo je radno vrijeme pa će normalnom sve biti jasno
I što to znači? Tko odlučuje u RH tko koliko letova domacih ima koji aerodrom? Dajte jednu “analizu” i prijedloge svakako….pa te prijedloge uputite prijevozniku? Trade air ako se ne varam?
Već smo milijun puta napisali analize o realnim PSO letovima, jer ovi to nisu.
I što kaze Tradeair na prijedloge? Uvesti ce neke nove linije? Svakodnevne kao na drugim aerodromima? Btw, zašto CTN ne leti taj PSO na Rijeci češće? Svakodnevno…
Nije do njih. Oni samo lete ono što traži PSO, tj. Republika Hrvatska. Pokušali su objasniti Ministarstvu bolje opcije za PSO, ali neuspješno.
Ako Ryan ili Wizz nisu našli interes da lete iz Rijeke, to znači da ne postoji apsolutno nikakva potreba da se s tog aerodroma leti bilo kuda. Ovo što spominjete, Zadar i Split, su PSO linije, povezivanje perifernog aerodroma s drugim mjestima, to pokriva država.
Žalosno je da Ryanair ili drugi prijevoznici nemaju interesa letjeti za Rijeku, ali imaju za Pulu, Zadar, Split, Dubrovnik, Tivat…
Da li bi bilo interesa ako se plati Ryanu? Oni znaju samo jezik €€€.
Da, samo to znaju. Što im se ne plati?
Letit će Ryan samo od lipnja.
Da, a zašto ne lete od IV. mjeseca?
Mozda zato sto se 60-80% smjestaja otvara sredinom 5og mjeseca. Nemaju ljudi di bit. I nemaju sto radit. I nemaju gdje jest s obzirom na sezonalnost restorana.
Da ryan leti od sredine cetvrtog sigurno bi mogli napunit avion jednom akonne i dvaput tjedno. Al onda se vracamo na “tko ce to radit?” dio price.
A što tako nije u Puli, Zadru, Splitu, Dubrovniku, Tivtu?
Fair point.
Split, dubrovnik i tivat su ipak znacajno juznije. I marketinski razvikaniji. Jer kad se nekom kaze “Dubrovnik” on zna, a kad se nekom kaze “brseč ili krk” onako, nisu sigurni.
Nije tako ni približno….odete li vi na Kvarner u travnju kada?
Da
Zadnji put prije 6-7 godina. Inace dodjem tu i tamo s prvim letovima. 7-8 mjesec nema sanse 🙂
Moram Vas demantirati. Pišem iz Krka. Otvoreni su skoro svi hoteli, restorani, dućani, kafići, marina, akvarij, galerija, sve je otvoreno, vrijeme je krasno i sve je puno turista. Da aerodrom ima linija i da se radi na promociji bilo bi ih i iz daleka a ovako Slovenija, Italija, Austrija, Njemačka, Švicarska, Češka, Slovačka, Mađarska, Srbija, Bosna i to je to.
Trenutna dostupnost na bookingu za 2 osobe od 12-19/04 je ca 6400 smjestajnih jedinica, a za 21-28/06 cak 11150 slobodnih. Za obitelji se situacija,za iste datume u 4om 4750, a u 6om 8700 mjesta. Mnogo ih jos nije u prodaji.
Booking je samo primjer.
Demantij razumijem i necu prigovarat jer nisam tamo trenutno nazalost.
Žao mi je što vam nisam slikao sinoć oko 21 Opatiju….otužno i vecinom zatvoreno
Zato što nema subvencije TZ i ostalih
Zašto direktor ZL Rijeka to nije izlobirao u TZ?
Izlobirao što
I koliko? Pročitajmo u financijskim planovima TZ Kvarnera možda koliko su namijenili tome? Easy jet zatraži, TZ kaže ne može, Easy ukine sve linije…
Posao direktora je da takve stvari izlobira. Ako to nije u stanju neka se makne i prepusti posao sposobnijem.