Austrian će smanjiti liniju Zagreb-Beč sa 12 na 10 tjedno zbog nedostatka radnika. Austrian je porezao velik broj linija diljem Europe ovog ljeta.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Aistian
Pretpostavljam da je po prilagođenom Vukovom pravilu. Treba pisati Ostrijan
HAHAHAHAHAHH mlacenje starog majmuna
Austrijan?
???
Kajgot.
Što kajgot??? O čemu vi to?
Ne može bit Austrijan. Ili je Ostrijen (piši kao što govoriš), ili je originalni naziv na engleskom: Austrian (bez “j”).
Majko mila. A kome je to bitno??? Vi baš imate ono puno previše vremena. Da se primite nekog posla, ili pogledate film, pritisnete malo suprugu…?
Odakle vi znate ima li gosp. Šćuric curu ili dečka? Pa ako i ima dečka, to ne umanjuje njegove kvalitete, prestrašno na kojoj ste razini
Šteta! Austrian ima prilično dobru uslugu, prije tjedan dana sam letio ZAG-VIE-KEF i svaka pohvala. Dosta prostora, hrana, ljubaznost.
Hrana na Austrianu? Nešto novo???
To je i meni nepoznato.
Bome da.
Svi OS letovi preko 180 minuta imaju i dalje catering, pa kako ovaj let traje 250 minuta, ima catering.
Ma da?
Da. Definicija kratkih i srednjih letova je u Austrian-u definirana kroz tih 180 minuta, sve ostalo ide pod duge letove. Ako ćemo pravo, oni i nemaju u Europi duljih letova od 3 sata…
OK
Što vam nije jasno?
?!
Pretplatite se na
DNEVNI BILTEN
Pročitajte više>
POŠALJITE NOVOST
Pretpostavljam da je po prilagođenom Vukovom pravilu. Treba pisati Ostrijan
HAHAHAHAHAHH mlacenje starog majmuna
Austrijan?
???
Kajgot.
Što kajgot??? O čemu vi to?
Ne može bit Austrijan. Ili je Ostrijen (piši kao što govoriš), ili je originalni naziv na engleskom: Austrian (bez “j”).
Majko mila. A kome je to bitno??? Vi baš imate ono puno previše vremena. Da se primite nekog posla, ili pogledate film, pritisnete malo suprugu…?
Odakle vi znate ima li gosp. Šćuric curu ili dečka? Pa ako i ima dečka, to ne umanjuje njegove kvalitete, prestrašno na kojoj ste razini
Šteta! Austrian ima prilično dobru uslugu, prije tjedan dana sam letio ZAG-VIE-KEF i svaka pohvala. Dosta prostora, hrana, ljubaznost.
Hrana na Austrianu? Nešto novo???
To je i meni nepoznato.
Bome da.
Svi OS letovi preko 180 minuta imaju i dalje catering, pa kako ovaj let traje 250 minuta, ima catering.
Ma da?
Da. Definicija kratkih i srednjih letova je u Austrian-u definirana kroz tih 180 minuta, sve ostalo ide pod duge letove. Ako ćemo pravo, oni i nemaju u Europi duljih letova od 3 sata…
OK
???
Što vam nije jasno?
?!