Ryanair je u zadnjih 15 mjeseci ukinuo sve letove na čak 19 aerodroma. Od toga 5 aerodroma je u Španjolskoj gdje je kompanija smanjila čak 1,2 milijuna sjedala. Naravno postoji još niz aerodroma gdje je Ryanair smanjio broj linija i frekvencija. Kompanija će 24.10. ukinut bazu u Berlinu, a 25.10. u Solunu.
novinarka: Maja Mrkus (Pula), foto: Ryanair
Koji je let Ryanaira najduži?
Previše se oni bahate.
Propale su i veće kompanije od njih.
Ako ovako nastsve,neće više imat odakle da lete.
Jer će svi pomalo dizati te takse.
Pa i nije baš propalo većih kompanija od njih. Koja je to bila veća kompanija od Ryanaira koja je propala? Bome ni jedna.
Pan Am od zrakoplovnih. Ja govorim općenito kompanije. Mnoge internet kompanije su propale jer se nisu želile prilagodit.
Siemens zamalo bankrotirao zbog mobitela.
Varta je na rubu propasti,mora je spašavati VW,itd.
Milion je primjera.
Monopol ne traje dugo,ako nisi neki od Multimiljardera.
Nijad ne znaš kad će past napamet Amazonu da osnuje i nisko tarifnu kompaniju pa ih uništi.
Amazon je već ušao u tržište brodova i Cargo Avio Transporta.
Šire se na više grana.
Pan Am je bio daleko manja kompanija od Ryanaira.
Pan Am 1985. 27,1 milijun putnika
Ryanair 2026. 206,6 milijuna putnika
Pan Am 1985. 120 aviona
Ryanair 2026. 651 avion
Da bar Amazon osnuje aviokompaniju. Ove niskotarifne često su sa povratnom kartom skuplje od 6 dana noćenja u predsezoni u apartmanu manjeg hotela npr. na Malti putem platforme Booking.com. Lp
Amazon ima svoju avio kompaniju koja se bavi kargom. Imaju 101 avion u floti.
Bespredmetna rasprava, upravo jesu tako veliki i uspješni jer su fleksibilno rezali sve što im se nije isplatilo. Nije to bahato, svatko tko ih primi zna kako stvari idu.
Kao što je rekao O’Leary u intervjuu za zamaaero: “nema tu emocija to je samo i isključivo business”.
istina je da je Ryanair posljednjih mjeseci značajno smanjio broj letova na nekim aerodromima, zatvorio pojedine baze i prebacio dio aviona u druge zemlje. Međutim, glavni razlog nije cijena goriva.
Glavni razlozi koje Ryanair navodi su:
veće aerodromske takse
novi porezi na avionske karte i putnike
veći troškovi kontrole letenja (ATC)
veći operativni troškovi na pojedinim aerodromima
airwaysmag.com
Što se tiče goriva, Ryanair je nedavno objavio da nema ozbiljan problem s nabavom goriva te da je veliki dio potreba unaprijed osigurao po ugovorenim cijenama. Dakle, gorivo nije glavni razlog ovih rezova.
Reuters
Najviše su pogođene:
Njemačka (uključujući veliko smanjenje u Berlinu)
Španija
Portugal (ukidanje letova za Azore)
Grčka
Belgija
dijelovi Francuske
Ryanair otvoreno govori da prebacuje avione u zemlje gdje su porezi i takse niži, poput:
Albanije
Italije
Švedske
Slovačke
Mađarske
Hrvatske
Za putnike to znači da će neki regionalni aerodromi izgubiti Ryanair letove, dok će veći i jeftiniji aerodromi dobiti više linija. Ryanair je i dalje financijski vrlo jak i ostvaruje rekordnu dobit, tako da se ne radi o problemima opstanka kompanije nego o strategiji prebacivanja kapaciteta tamo gdje mogu zaraditi.
Da imali smo clanke o tome
Propali da Bog da
Ne mogu svi propasti kao ti..
Kud Španjolsku, ne dirajte mi Španjolsku!!!
Ima li nade da se vrati let Nis -Bergamo
Nemaju oni pravu konkurenciju, zato rade to što rade. Meni je čudno da Vueling nije preuzeo inicijativu po odlasku FR iz Španije. Ili bar U2…
Istina
Ajde se sad zapitajte zašto nije
Ima li letova na ljeto iz BiH za Albaniju, primorje
Ne.
Neće trebao Vlora aerdrom biti ovo ljeto otvoren pa ima neki problema.
I da je bio otvoren ne bi bilo letova iz BiH.
Meni je žao što je ukinuo let za Podgorici,imali nade ponovo da leti?
Ryanair leti za Podgoricu gdje ima 7 linija.
Vjerovatno je mislila na let iz Zagreba
To se iz komentara svakako nije moglo razaznati.
Ovo mi ipak ne djeluju kao ucjene, mislim da ipak treba sagledati širu sliku. Treba biti iskren da Europska ekonomija i kupovna moć se drastično smanjuju u zadnjih 6 godina i to se nastavlja. Mnogo je manje poslovnih i turističkih kretnji nego 2019. i sve više toga stagnira ili opada. Nikad se više firmi nije zatvaralo i više ljudi nije otpuštalo sigurno u zadnjih 30-40 godina na kontinentu, možda i više. Nažalost, ako se nastavi ovim putem, u narednih 15 mjeseci ide još 20 aerodroma. Malo pogledajte, Ryanair ima rast na svega nekoliko tržišta koja su mu najpogodnija, od 3.7 milijuna sjedišta dodanih u Q2 2026., 2.5 milijuna dodanih su u Italiji, UK i Poljskoj. To objektivno pokazuje koliko je poslovanje postalo nesigurno i nepredvidivo u odnosu na eru prije COVIDA, Ukrajine, Irana itd, ako se gigant poput Ryanaira mora stiskati. Niko ne želi riskirati, a troškovi rastu svaki dan. To vam naravno niko neće reći u izjavama za medije, broušurama, vijestima isl.
I svejedno su povećali broj putnika
2023 181,7 milijuna
2024 197,1 milijun
2025 206,6 milijuna
To je 9,5 milijuna više putnika u godinu dana. Malo li je?
Pa da, svake godine se rast smanjuje, što gore navedeni brojevi i pokazuju, ove godine rast će biti još manji, znači da ulaze stagnacijsko stanje ili potencijalni pad u naredne 2-3 godine. Kao što skrivenije statistike pokazuju, ovaj model kapitalizma je neodrživ jer od želje za maksimalizacijom profita ispaštaju obični ljudi, tj. sociolozi to nazivaju zadnjim stadijem kapitalizma i implozijom, odnosno rušenje iznutra. Baš me zanima koliko je ljudi izgubilo posao od rezova Ryanaira i koliko će još izgubiti, te podatke ćemo duže čekati ili ih nećemo dobiti.
5% rasta uopće nije malo, jadnako tako i 9,5 milijuna putnika nije malo (to je daleko više nego sve kompanije regije zajedno imaju sveukupno putnika). Prošle i ove godine Ryanair će malo rasti jer mu ne dolaze novi avioni. Moraju čekati do 2027. kada kreću dolaziti 737-10.
“Nikad se više firmi nije zatvaralo i više ljudi nije otpuštalo sigurno u zadnjih 30-40 godina na kontinentu, možda i više.”
Veću glupost nisam dugo čuo
Ma da. U Europi je kronični manjak zaposlenika što prije nikada bilo nije i bilo je brdo ljudi na burzama.
Nije manjak zaposlenika, manjak je jeftine radne snage iz Nepala i Indije koji su prisiljeni raditi 12-14 sati dnevno i dolaze preko agencija, dok domicilno stanovništvo košta previše. Znate li što se događa iza kulisa? U EU nezaposlenost je na papiru 6%, ali radnici završavaju na burzi tek kada se zvanično proglasi bankrot, a u međuvremenu firme tiho otpuštaju ljude jer postaju nelikvidne, dižu ogromne kredite s velikim kamata, režu troškove isl., to se zove lag efekt ili efekt kašnjenja. Toplo savjetujem da istražite o tome, ima mnogo zanimljivih stvari.
Pa i nije baš tako. Bogami kod nas ti Nepalci, Indijski i ostali imaju istu plaću kao i naša radna snaga, možda 15-20% nižu. I rade jednako, 40 radnih sati. Ima ih koji žele raditi više (da zarade) ali onda su za to i plaćeni.
“U EU nezaposlenost je na papiru 6%, ali radnici završavaju na burzi tek kada se zvanično proglasi bankrot, a u međuvremenu firme tiho otpuštaju ljude”
I onda nam čovjek koji je napisao ovu glupost govori da nešto istražujemo
Pratite li izvješća, analitičke kuće i podatke koji se ne objavljuju u medijima? Jeste li čuli za Eurostat, Allianz, PwC? Znate da Italija i Njemačka bilježe dvoznamenkasti porast bankrota? Savjetujem toplo da pretražite to, ima dosta zanimljivih stvari.
Bravo čovječe, otkrili ste Eurostat i PwC!!! Tajne proizvođače podataka koji se NIGDJE ne objavljuju!!
Alene zašto uopće prihvaćate ove XXX komentare, ova osoba vjerojatno ima 15 godina
Lakše malo s epitetima.
Ryanair ima stvarno prevelika očekivanja, a kad neki drugi budget provider krene popunjati njihove rupe u tržištu skapirat će da ne mogu oni baš diktirati tržište, posebno s obzirom da su od budgetaraca i najskuplji i najgori.
Pa se to eto ne dešava. Nije se desilo ni u Španjolskoj. Tamo je jako malo letova pokriveno od drugih LCC.
Dakle pada potražnja…
Ne nego to što radi Ryanair može raditi jako malo kompanije. I te kapacitete nema nitko.
Još kada bi “novinarka” napisala kojih devetnaest aerodroma je u pitanju…
Išta zbog goriva ili zbog strategije pritiska?
Nije zbog goriva. Isključivo ucjena.
U budučnosti če vjerojatno ukinuti još više letova i neče dobiti posla iz drugih aerodroma jer ima Ryanain suviše visoka financijska i ostala očekivanja(zahtjeve). Primjer aerodromi Skopje, Ljubljana…..
Evo Ryanair vec propada zbog Skopja
Ma da. 🙂
Ne propada zbog Skoplja ali Skoplje po Skoplje! Iskreno verujem da će više izgubiti Ryanair nego španski turizam.
Ma koje Skoplje i slicni. Boli Ryan za njih
Skoplje po Skoplje je i dalje ništa. Ryanairu pedeset Skoplja ništa ne znači
Da
Ma propasce rajan zbog ex yu trzista..
Aha, je, baš.
A Zagreb?
Ryanair i dalje leti iz Zagreba.
Ryanair nije smanjio 1,2 milijuna sjedala u španjolskoj nego je ukinuo. A onda preraspodijelio
Pa smanjio je za toliko. I dalje leti i ima brdo sjedala.
Smanjio je za toliko, pa je povecao za nekih 450,000
Bili su najavili da će dio tih kapaciteta prebacit na Hrvatsku. Pitam se pitam, gdje je zapelo?
Jesu, da.
Pa prebacili su. Avioni iz Memmingena, Thessalonikija i Stansteda lete ekstra letove za Zagreb koji su prije trebali biti za Spanjolsku
Stignu jos.