Svim vjernicima, bilo koje religije, od srca preporučujem da slušaju i čitaju ljude poput: Richard Dawkins, Christopher Hitchens, Pat Condell, Alex O’Connor, Carl Segan i njima slične.
Bravo, naveli ste sve odreda ateiste (njihovo pravo, naravno) i što mislite postići s takvim vrijeđanjem i ovakvom podlom igrom? Ti ljudi, ne samo da su ateisti, već ih se u dobroj mjeri može nazvati apostolima sekularizma i protivnicima metafizičkog. Sram vas bilo!
Sram me bilo hahahahahaha. Vrijeđaju vas ljudi koji su život posvetili nauci? Vrijedi ih čitati bez obzira jeste li ateista ili vjernik. Uvijek govore logično i argumentovano, e sad, ako nekoga istina vrijeđa, to nije njihov problem, nego problem uvrijeđene osobe. Meni je malo zabrinjavajuće da se ne kritikuju stvari koje su u modernom svijetu nezamislive, tipa stvaranje svijeta za 6 dana, let na nebo na krilatom konju, kamenovanje žena koje nisu nevine, držanje robova, žrtvovanje djece i ostale stvari koje se mogu pronaći u tzv svetim spisima. Nadam se da ovdje ima još ljudi koji razmišljaju kao ja. Pozdrav za sve vjernike i ateiste od jednog ateiste i sekulariste. Peace!
Hvala Alene ❤️
😉
Allah Razi Olsun. Hvala Alene od srca. I vama sve najbolje u životu, a prvenstveno zdravlje i mir
Hvala Vam puno.
Lijepo.
😉
Hvala vam 😊
😉
Srećan početak mjeseca Ramazana svim muslimanima!
Sretan!
Svim vjernicima, bilo koje religije, od srca preporučujem da slušaju i čitaju ljude poput: Richard Dawkins, Christopher Hitchens, Pat Condell, Alex O’Connor, Carl Segan i njima slične.
Bravo, naveli ste sve odreda ateiste (njihovo pravo, naravno) i što mislite postići s takvim vrijeđanjem i ovakvom podlom igrom? Ti ljudi, ne samo da su ateisti, već ih se u dobroj mjeri može nazvati apostolima sekularizma i protivnicima metafizičkog. Sram vas bilo!
Sram me bilo hahahahahaha. Vrijeđaju vas ljudi koji su život posvetili nauci? Vrijedi ih čitati bez obzira jeste li ateista ili vjernik. Uvijek govore logično i argumentovano, e sad, ako nekoga istina vrijeđa, to nije njihov problem, nego problem uvrijeđene osobe. Meni je malo zabrinjavajuće da se ne kritikuju stvari koje su u modernom svijetu nezamislive, tipa stvaranje svijeta za 6 dana, let na nebo na krilatom konju, kamenovanje žena koje nisu nevine, držanje robova, žrtvovanje djece i ostale stvari koje se mogu pronaći u tzv svetim spisima. Nadam se da ovdje ima još ljudi koji razmišljaju kao ja. Pozdrav za sve vjernike i ateiste od jednog ateiste i sekulariste. Peace!
Dobro, i sad bi bilo dosta. Ovo je zrakoplovni forum, nikako teren za ovakve objave. Za to imate druge portale!