Konačno, nakon tri mjeseca radnici Boeingove tvornice vojnih aviona u St.Louisu su prekinuli štrajk. Nakon više odbijanja Boeingovih ponuda prihvaćena je ponuda za povećanje plaća od 24%.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Boeing
Good news
Da, je.
Mogli su odmah da daju 24% bez gubljenja 3 meseca, svaki štrajk im se završi što daju to što je traženo, bez potrebe gube vreme i novac.
Ma da
Pretplatite se na
DNEVNI BILTEN
Pročitajte više>
POŠALJITE NOVOST
Good news
Da, je.
Mogli su odmah da daju 24% bez gubljenja 3 meseca, svaki štrajk im se završi što daju to što je traženo, bez potrebe gube vreme i novac.
Ma da