ANA-ina linija Tokyo Narita – Honolulu ima u prosjeku samo 61% load faktora sa Airbusom A380. Najlošiji mjesec u prošloj godini je bio IV. kada je linija imala tek 43% load faktora, a najbolji VIII. kada je imala 80%. Ana leti dva puta dnevno na ovoj liniji sa A380, a leti i jedan let iz Tokyo Hanede za Honolulu za koji se leti sa Boeingom 787.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: ANA
Lete ga samo za Honolulu?
Da
Kako je moguće da takva kompanija napravi takvu pogrešku u procjeni linije, i da naruči super skupe A380 samo da lete do Honolulua a ne mogu popuniti ni 70%.
A eto
A da se malo informirate?
Tko,ja ili autor članka? U čemu je točno problem?
Vi.
Problem je što pišete gluposti o “nestručnosti” ANA-e, a ne znate pozadinu uzimanja A380.
Ok onda mi Vi kao stručnjak dajte objasnite pozadinu.
To je jako malo.
Je