London City airport je nakon žalbe ipak dobio zeleno svjetlo za širenje infrastrukture (ne i velikih radova) kako bi mogao povećati broj putnika sa sadašnjih 6 na 9 milijuna putnika do 2031. No, nije dobio produženje radnog vremena subotom. City je tražio da se sadašnji ban nakon 12:30 produži do 18:30. Jednako tako aerodrom ima ban za letove u nedjelju prije 12:30 (leti se do 22:00). Ipak aerodromu je povećan broj aviona od otvaranja u 6:30 do 6:59. Do sada je imao pravo ostvariti 6 letova u tom periodu, sada ih ima pravo operirati 9.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: London City
Nisam znao da ima ovakva ogranicenja i to me cudi. I pored toga sto je u centru grada, mislim da je ovo previse ogranicenja.
Slažem se