Kako je naš e-mail hakiran, a službe za podršku gmaila nije htjela napraviti ništa da nam ga povrati nakon mjesec dana svakodnevne prepiske morali smo odustati i otvoriti novu e-mail adresu. Nova adresa na koju nas možete kontaktirati je zamaaero@zamaaero.com. Ako ste nam poslali e-mail od 25.9. naovamo na staru adresu zamaaero@gmail.com, molimo da nam istu ponovo pošaljete na zamaaero@zamaaero.com jer do iste ne možemo doći.
djelatnica: Suzana Proroković (Zagreb)
Da li ste placali za koriscenje gmail? Ako niste, onda ne mora da radi. Bolje da ne pokrecete tuzbu ako nista googleu niste placali jer su oni odlicno pokriveni svojim uslovima koriscenja. Potpono prosto, ako ne platite, onda ne mora da radi i google nema nikakvu obavezu da vam pruzi uslugu.
Promjenite novi mail u vrhu stranice!!
Budemo.
Na pocetnoj stranici iznad broja telefona i dalje stoji Gmail adresa za kontakt. Bilo bi potrebno zamjeniti je sa novom e-mail adresom. Pozdrav
Jasno, no to je tek napravljeno. Budem.
Sigurno su to uradili bili ruski hackeri. Malo da se našalimo iako vama nije smiješno.
Vjerujte nimalo. Izbugili smo istinski puno novaca i živaca.
I ne treda Google da Vam pomogne jer se Gmail nikada ne koristi kao business email. Za to se koristi Outlook koji ima mnogo vecu sigurnost.
Google ima i obvezu i mogućnost pomoći. Nema baš nikakve veze kako se koristio e-mail. I zato ćemo ih tužiti.
Kome ćete ih tužiti?
Ozbiljno pitam
Javite kako je prošlo i zašto vam sud nije usvojio tužbeni zahtev
Ne znam, moram prvo vidjeti što kaže odvjetnik.
Mislim da Vam je gospodin Šćuric Zagorac (ako se ne varam po prezimenu). U Hrvatskoj su Vam zagorci poznati po uzrečici: “Vse bum Vas tužil!”. Kad sam imao priliku kupiti nesto u Zagorju odustao sam zbog takvih susjeda i nikad vise s njima ne zelim imat posla. Hrvate Vam nazivaju prvim susjedima.
Ja sam Purger, treće zagrebačko koljeno. Tek pradjede i prabake su mi je Zagoreci. No, krv nije voda. Šalu na stranu. Ja sam do sada u životu tužio dvije osobe.
Teško da ste Vi iz Vrapča Purger.
U prošlosti su obrtnici, trgovci i crkvenjaci živjeli unutar utvrda (Kaptola i Gradeca). Na njemačkom se utvrda kaže Burg, a onaj tko u njoj živi je Bürger. S vremenom se to iskrivilo u purger. Dakle, purgeri su bili građani koji su se razlikovali od kmetova iz okolnih sela poput Šestina, Vrapča ili Črnomerca. Malo je danas potomaka tih Purgera. Ove fore sa generacijama ostavite za Dalmoše, i moji su iz jednih od tih sela pa mi ne pada govoriti da sam purger, ne sramim se kaj nisam.
Šta pričate vi, majko mila. Vrapče je zagrebčaki kvart. Iza Vrapča su još četiri gradska kvarta do kraja grada. Do centra grada imamo tri kvarta. Majko mila.
Pa Vi stvarno jako malo znate o svom gradu. Nije cudo da dajete ovakve izjave.
A inace, Vrapce je pripojeno Zagrebu iza drugog svjetskog rata, tako da ste Vi prvi iz obitelji rođeni u Zagrebu. Pa ni Vasa teorija o tri generacije ne drzi vodu (ja sam više teorija o 5 generacija cuo). Purgeri se mogu nazivati ljudi koji su, kao sto sam reko, potomci ljudi koji su zivjeli na prostoru danasnjeg djela Medvescaka (Gradec) i Kaptola. Malo proucite povijest Zagreba prije davanja ovakvih izjava.
Jos samo cekam da mi kazete da su Zagrebacke mazoretkinje dio povijesti Zagreba.
Ja znam malo o Zagrebu? O moj bože.
Da Purgeri su oni koji su treća generacija zagrebačka. Što ja jesam. Istina ja sam jedini iz svoje obitelji koji je rođen u Vrapču kao dijelu Zagreba (on je postao Zagreb prije 72 godina, tj. 1952.). No, moja obitelj je iz Keglebajsa, tj. Zapadnog kolodvora. Jel to Zagreb, ili se ni oni ne smatraju zagrepčanima? Majko mila!
Gradec nije Medveščak, pobogu.
A Zagrebačke mažorekinje nisu dio povijesti grada? Čestitam.
Nadam se da vasa osiguravajuca polisa pokriva stetu koju ste prouzrokovali poslovnim partnerima zbog gubitka poverljivih i licnih podataka.
Nije bilo nikakvog gubitka podataka. Hakeri nisu ušli u e-mail. Samo su ga napali.
to se ne može nikada sa sigurnošću znati, pogotovo ako niste vlasnik/admin servera
Ne znam, ali moj kompjuteraš mi tvrdi da je tako. A on je istinski stručnjak.
Nije Vas dobro savetovao. Zato email treba da ima isti domen kao i sajt.
Aha, nadam se da je tako. U svakom slucaju velika neprijatnost koju ne bih pozeleo nikom. Nekada se naucimo na svojoj gresci. Idemo dalje, sto bi neki rekli, per aspera ad astra.
Ogromna.
Nikada ali bas nikad ne radite poslovnu komunikaciju preko gmail…
hotmail…yahoo i slicno.
Vidim to sad i sam.
Trebali ste od početka imati mail na službenoj domeni. Neprofesionalno je i nesigurnost korisiti obični Gmail.
Ja već skoro 30 godina imam mail na Yahoo i nikada nisam imao velikih proglema. Gamil koristim sigurno već 20 godina. I do sada nije bilo problema.
Ok je za privatnu ubotrebu, ali ne i za poslovnu!
Imate mjesec dana nepročitanih mailova???
A da. Od prvog dana privremeno smo koristili jedan durgi mail gdje su nam dopisnici, aerodromi i neki drugi pisali. I svaki dan smo komunicirali sa Gmailom. No nakon mjesec dana vidim da oni neće rješiti ovaj problem. A stvar je tako jednostavna i tak su je jednostavno mogli rješiti.
Nema veza moja odvjetnica je već pronašla odvjetnika u SAD-u koji će ih tužiti.
😂.
Vama je ovo smješno? Meni bogami nije. Izgubili smo jako puno novaca radi toga, o živcima i prilikama da ne govorim.
Pa kad ste htjeli ušparati kaj košta da košta.
Nas ovaj portal košta oko 5.000 EUR godišnje. I vjerujte mi u tom kontekstu tih par desetaka EUR godišnje za e-mail nije bilo ni nakraj pameti. Otvorili smo gmail jer sam do sada imao odlična iskustva sa njima i jel je to bilo jednostavno. Sve je gotovo za 10 minuta. Otvaranje stranice sa ekstrenzijom zamaaaero je uzelo 2 dana posla i 5 dana problema, te 3 popravljanja našeg kompjuteraša. Još uvijek nisam siguran jel to funkcionira ili ne.
Hvala za info. Google je baš ispao neprofesionalan. Gosp. Šćuric, jeste li vidjeli da je Ryanair povećao Banjaluku dosta za ljetni red letenja 2025
Google je ispao potpuno neprofesionalan. Kad mi se to desilo na Yahoo, sve se rješilo u par dana. Dali su mi privremeni password i sve bilo ok.
Pisaćemo o povećanjima vrlo skoro.
Svaka čast na novoj email adresi na Vašoj domeni, to je ipak profesionalnije.
Nije bitno što je profesionalnije nego je sigurnije.