zamaaero@zamaaero.com

+385(0)1/3465886

zamaaero@zamaaero.com | +385(0)1/3465886

Novosti iz svijeta

Tri A380 rastavljena za dijelove Globala

Čak tri Airbusa A380 su nabavljena i rastavljena kako bi se pribavili rabljeni dijelovi za dva A380 Globala koji su trenutno na servisiranju sa ciljem da dva njihova A380 poleta tijekom 2025. godine. Global planira kasnije u flotu ubaciti još 2 ova aviona.

analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Global

11 Komentar/a
Najnoviji
Najstariji
Inline Feedbacks
Prikaži sve komentare

Hoće li više početi da rade. Razvlače se kao TV serja.

Boli me briga što rade ,idem živjeti u Patagoniji.

ako kanibaliziram 3 aviona da bi dva doveo u letno stanje, neminovno mi se postavlja pitanje u kojem su stanju ta dva..

Is it true that the owner of onlyfans owns this airline?

Ozbiljni su, očito misle raditi na duge staze, a onda im je ovo najjeftinija opcija, a i osiguranje za dijelove aviona koji se više ne proizvodi (nažalost).

Lakrdija

Naprotiv

Ko zna, možda stvarno imaju neku nišu u prometu koja im je isplativa i to na duge staze. Ostaje da vidimo. U svakom slučaju drago mi je za A380 da mu se može produžiti život a da to nije neka od velikih kompanija. Malo egzotike.

Pretplatite se na

DNEVNI BILTEN

– bitno više novosti (svaki dan >15)
– bitno svježije novosti nego na zamaaero
– stiže na vaš e-mail svaki radni dan

Na Dnevni bilten su pretplaćene najveće institucije i zračne luke

Pročitajte više>

POŠALJITE NOVOST

Budite i vi novinar zamaaero!
Ako pošaljete 10 novosti koje objavimo možete postati honorarni suradnik
i pisati za novac!