Iako je T’way najavio zagrebačke letove isti se evidentno neće desiti ove godine. Naime T’way je prvo najavio letove za tri zračne luke na long-haul letovima sa novim Airbusevima A330 koje je kompanija nabavila, među kojima je bio i Zagreb. No, prije par tjedana kompanija je promijenila strategiju operacija i najavila letove za Paris, Rim, London, Istanbul i Barcelonu, te da će konkurirati Koreanu. U ovim planovima više nije bilo Zagreba.
Istovremeno i Korean je najavio letove za Zagreb. Kompanije zagrebačke letove ima u sustavu, no uz sve letove piše „sold out“, tj. za sada ih u prodaji nema. Kako bi se letovi trebali realizirati za mjesec i pola (od 2.7.), istinski se šanse za ove letove rapidno smanjuju i oni se vrlo vjerojatno neće desiti ove godine. Mislim da je Korean ovdje liniju imao spremu kao odgovor na možebitno pokretanje letova T’waya no kako se isti neće desiti ni Korean ove godine neće krenuti u nepotrebnu i riskantnu ekspanziju.
autor: Alen Šćuric, analitičar (Zagreb), foto: Korean
“Istovremeno i Korean je najavio letove za Zagreb. ”
Ne, nije. Ove godine ni u jednom trenutku Korean nije ni službeno izjavio ovakvo nešto niti su stavili karte u prodaju.
letovi su u sustavu koreana
Jesu, ali se ne prodaju.
Netočno.
Točno je zato što Korean ništa od ovoga što sam naveo nije učinio.
A nije? Ajde ako vi tako kažete!
Bit će Pragusa One….
Bez brige
Hahahahaha
Ma nema Pra-Guza kapacitete za SEL… Njihovi letovi iz USA za DBV su već mjesecima rasprodani, čak i dodatni letovi koje su uveli… Kao i svi code share letovi sa dalmatian.com. Ima nešto malo slobodnih mjesta za Prpušu ali i to će uskoro biti rasprodano. Još im je jedina nada da će uspjeti dobiti Lufthansine A380 i prebaciti ih na azijsko tržište, iako su ti već planirani za Trebinje.
Hahahahaha!!!
Kao sto su citaoci i sugerirali ranije, nista od letova za juznu koreju u naredne tri godine.
U naredne tri godine. Odakle vam to?
To ce vam svaki poznavalac prilika u avo industriji reci.
Kajgot.
Ma ima u sustavu hahahhaha
?????