Jet2 će u X. mjesecu uvesti u promet jedan B738-800 sa isključivo business sjedalima koji će koristiti za premium charter linije. Avion će imati samo 76 sjedala. Kompanija će ga tijekom zime iznajmljivati sportskim i drugim grupama.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Jet2
Ne bi me začudilo da dođe nekada u Dubrovnik
Teško. Za koga zimi?
Pa tko govori o zimi? Mislio sam ljeti, npr. za vrijeme Igara
Pa piše vam da će taj avion letjeti samo zimi. Ljeti se vraća u normalnu konfiguraciju.
Nigdje ne piše da se tijekom ljeta vraća u normalnu konfiguraciju. Piše da će ga tijekom zime iznajmljivati sportskim i drugim grupama, nigdje ne piše da li će ili neće letjeti po ljeti a pogotovo ne u kojoj konfiguraciji
Rekli su da će avion samo tijekom zime biti u ovoj konfiguraciji.
Minimalno do svibnja 2027 ce biti u ovoj konfiguraciji koja je sve samo ne biznis kako oni tvrde. 43 incha je premium economy po meni, ali dobro ko sam ja da im sudim…