Istinski je čudno kako kompanije na aerodromima regije lete. Iskreno ako kompanija leti 7 tjednih letova u top sezoni (od 15.6. do 15.9.) onda bi u predsezoni i postsezoni (od 1.5. do 15.6. i od 15.9. do 15.10.) morala letjeti 4 ili 5 tjednih letova. A u IV. i dugoj polovici X. mjeseca 4 ili 3 tjedna leta. Tijekom zime takva linija bi trebala letjeti 3 tjedna leta u III. mjesecu, te od 22.12. do 7.1, no u ostatku zime 2 tjedna leta.
Nažalost jako je malo kompanija koje tako lete. Neke kompanije forsiraju isti broj letova cijele ljetne i cijele zimske sezone. Dobar dio kompanija u top sezoni ima i preko 7 tjednih letova, ali izvan top sezone ili ima jako malo letova ili ih nema uopće. Ili imaju puno letova u sezoni, a nemaju letova zimi. Vrlo čudno i nimalo logično.
Još je gluplje da kompanije imaju i 3 leta oko Nove godine i Božića, a onda potpuno prekidaju letova do sredine ili kraja II. mjeseca. Neke kompanije lete do kraja XI. mjesec, a onda imaju stanku od tri tjedna do Božića. Ovo je pakao za liniju i gubitak povjerenja i navika putnika. Takva linija bi se pod svaku cijenu trebala letjeti 2 tjedna leta u mršavom dijelu godine ili bar 1 tjedni let da se ostavi kontinuitet i navika putnika.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: Aer Lingus
Hoce li vratit Podgoricu?
Najgluplji mi je red letenja Croatia Airlinesa iz Münchena za Rijeku. Zimi lete kontinuirano do kraja zimske sezone, ali ljeti ponovno počinju letjeti tek u svibnju, pa je pauza od preko mjesec dana. Mislim da je to glupo.
Apsolutno da je. Totalna glupost i nonsens.
Croatia je najavila sad liniju Zadar-Munich dva puta tjedno do nekad u Januaru umjesto da naprave u Cijelogodinju liniju ili barem do Nekad u 6 mjesecu ali onda zasto pula nema liniju za Munchen ili Zurich bila je dobra ja sam cak putovao u 2024 Pula-Lisbon via Zurich prije nego sto su ukinuli liniju linija je bila vazna za konekcije preko zime nego sad sve mora ic via Split ili Zagreb Zadar i Pula stvarno trebaju pojacati linije preko zime barem da ostvare 5000-10000 putnika mjesecno
Ne razumem vasu tvrdnju. Ako imate aerodrome koji su izuzetno sezonalni, kao npr aerodromi na Jadranu, zasto bi iko leteo tamo van sezone. Cak smo ovde nekoliko puta debatirali sta bi moglo da se uradi da se sezona na Jadranu produzi. Ja ronim na Jadranu cele godine, i znam da 15 aprila ili 15 oktobra je obala mrtva sto se tice turisticke ponude, da ne pricamo o novembru ili februaru. Aviokompanije su ovde najmanji krivac. Gubitak poverenja i navika putnika nema nikakve veze posto ih tada ni nema.
Prvo ovaj članak se ne odnosi samo, niti prvenstveno na aerodrome na Jadranu, nego prvenstveno na one u unutrašnjosti. Ali čak bi i aerodromi na Jadranu trebali tome težiti.
Uzalud težnje kada nema letačke publike. Ne bojte se, letjele bi te kompanije linije cjelogodišnje, ali nema, pa nema. Uzalud i htijenje da se očuva neko povjerenje ili pristupačnost, pa makar i privid, no to jednostavno ne odgovara stanju na terenu. Najbolje vam je ovo pokazao Ryanair na primjeru Zadra. Doslovno je ošišao linije i ne to u zimskom dijelu, već u predsezoni. Zašto? Nema putnika. Nema putnika – nema letova. Pa tko nebi iskoristio prizemljene avione? Svatko bi, ali ne želi pri tome na istima gubiti.
Jasno da će većina aviona i dalje biti prizemljena, ali ako netko ima 30-40 ili više letova ljeti, sigurno može imati 2 leta zimi.
Bilo bi, Borute, bilo bi, kada bi:
1.bilo aviolinija,
2.restorani bili cjelogodisnji a ne sezonski(u slucaju jadrana, jel)
3.bilo vise dobrih hotela i izvanpansionske ponude
Jasno.
Ja kazem ovako, ako u sezoni ima 20-30-40 letova tjedno za neku destinaciju, onda je nemoguce da van sezone nije moguce imati 1-2 leta za istu destinaciju.
Istina.
Ocito nije, vi tvrdite da je moguce, ali nije, pokazali su to razni pokusaji prethodnih godina.
Jedva cekam sto ce bit na kraju zimske sezone s ovim optimisticnim najavama za letove u/iz DBV, hoce li bit nagla rezanja tokom zime, kao i svih prethodnih godina, ili ce se linije prvi put ostvariti kako su i nsjavljene.
Ono po sto svi ti ljudi ljeti dolaze u Hrvatsku nemaju zimi, sunce i more, i to je to. Kompanije zimi ne mogu prodati karte po 100 eur po smjeru (a ljeti to ide i daleko vise), cijene su nize, popunjenost mala.
Jedina destinacija na jadranu koja ima ljeti jos i nesto vise (sunce more povijest, prepoznatljivost u svijetu, kvazi ekskluzivitet) je Dubrovnik, pa ne uspijevaju skoro nista, unatoc trudu, evo ih je i Turkish napustio, a i British odavno.
Jedine linije na jadranu koje uspijevaju zimi su za Split, ne zbog turizma i ponude vec zbog velicine grada i dijaspore.
Pobogu pa zar vi ne vidite da su i Split i Dubrovnik zadnje dvije godine, a posebno iduće zime dobili jako puno zimiskih linija? Jako puno. Što nam to govori?
Pa i nije baš bilo rezanja zimi. Rezao je samo Turkish u Dubrovniku. Ostali su odradili zimske letove.
“Ono po sto svi ti ljudi ljeti dolaze u Hrvatsku nemaju zimi, sunce i more, i to je to. ” evo, sami ste rekli zasto ne dolaze – jer se ponuda svodi na sunce i more. Drugim rijecima, nema ponude van sezone.
Ali, ajmo rec ovako, ako aviokompanije zele pobrati vrhnje ljeti kad imaju i preko 20letova tjedno za odredjene destinacije, onda bi bilo logicno da ih aerodrom i lokalna zajednica “zamoli” (ili ako bas hocete, uvjetuje) da imaju 1-2 leta tjedno zimi. Krakow ne mora. Friedrichafen ne mora. Braga ne mora (nabrajam random mjesta koja i nemaju nesto bad letova). Ali london mora. Munich mora. Stockholm mora.
Mozda bi to potaklo vansezonsku poudu. S druge strane, mozda bi “poduzetnici” trebali sami zbog sebe i svoje zarade pokusati porenuti istu pricu. Ili pak drzava (zbog zarade kroz poreze, jel).
Jasno.
Pa pokusavali su, nije da netko ne bi radio zimi da moze ostvariti pozitivan rezultat. Jednostavno ne moze jer nema interesa.
Evidentno ima kada su tolika povećanja ove zime.
Nije evidentno, ovo je pokusaj, jos jedan od, vidjet cemo kako ce se to razvijati.
Već drugu zimu za redom?