Rumunjska kompanija HiSky je obavila prvi leta iz Bukurešta za New York JFK sa novopridošlim Airbusom A330-200. Ovo je prvi puta nakon 20 godina da Rumunjska ima vezu sa SAD-om. Kompanija je najavila da joj je iduća linija za Kanadu. HiSky ima letova za Rumunjsku i Moldaviju koji se konektiraju na SAD i to za Kišnjev, Cluj i Temišvar. No, kompanija leti i na 7 linija za Europu i Aziju iz Bukurešta.
Ovo nikako nisu dobre vijesti za Air Serbiu obzirom da je kompanija naglašavala kako dosta putnika putuje iz Bukurešta preko Beograda za New York.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: HiSky
Hoće li linija biti cjelogodišnja ili sezonska?
Cjelogodišnja.
To je super. Iako prilično su limitirani jer praktički sve što imaju su p2p putnici, transferi nula. Istina, JU će možda izgubiti neke putnike iz Bucharesta, ali s druge strane pitanje kako će se ova linija dugoročno održati bez ikakvog feedinga, bez obzira na veličinu grada iz kojeg lete.
Bez ikakvog feedinga? Cluj, Temisvar i Kisinjev nisu feedong?
Ако имају толико feeding-a зашто су онда од самог почетка смањили Њујорк са 3 на 2 лета? Ово ће пући као и многи други пројекти широм регије.
Ne smanjuje se. New York se cijelu sezonu leti 4 leta tjedno.
To je realno nikakav feeding. JU je imala valjda 10 puta veću feeding mrežu prilikom pokretanja letova za New York pa je trebalo par godina da se linija uhoda.
To nije velik feeding, ali ne možete reči da ga nema.
Vi stvarno mislite da neko leti iz CLJ, TSR i KIV preko OTP za JFK? Majko mila!
Naravno i apsolutno da leti. Kao što lete iz Niša, Podgorice, Skopja… preko Beograda za New York. Pobogu.
To se sve svede na nekoliko putnika.
Aha. Znači HiSky ima par putnika, ali JU ih ima gomilu?
JU ima drasticno vecu mrezu feeding letova nego HiSky. Ne mozete imati feeding na cele 3 linije…
I da, JU ima 40% transfernih putnika. To je gomila.
Znači ako HiSky ima 40% transfernih putnika na tri linije sa po 180 sjedala svaka to je 216 sjedala ili bar 190 putnika. Malo li je?
Zaista verujete da nedeljno 750 ljudi iz CLJ, TSR i KIV leti za JFK? Onda zaista nemamo o cemu da diskutujemo.
Teoretske sanse nema da toliko ljudi leti.
Zar sam ja to rekao? Ne! Ja sam rekao koliko ima putnika, ne lete svi za JFK. Niz ih je P2P, a niz leti na neke druge destinacije HiSky-a.
Da sigurno leti ubitačan broj putnika. Kladim se da ih po letu nema 15 is svih tih destinacija skupa.
Kako ne A320 leti za te destinacija sa 15 putnika.
Da, ali otkud znate koliko od putnika u tom A320 preseda za JFK?
Ne znam. A koliko putnika iz feeding linija predjeda na JFK u BEG?
Brojka se ne zna, ali se zna da su top feeding destinacije za JFK SKP, TIA, TGD, VIE i OTP.
Air Serbia ima 40% transfera, to je nekih 85 po letu ka JFK. Broj feeding destinacija koje se vezu na let ka JFK je 11, tj. 7,7 putnika po feeding destinaciji.
I Vi onda verujete da HiSky sa svoje 3 feeding destinacije po letu ima 190 transfera. Cestitam!
Air Serbia toliko ima na razini cijele mreže, nitko nije rekao da je isti postotak i na JFK.
Ja nisam rekao da HiSky ima 190 transfernih putnika na letovima za JFK. To niste pročitali.
Rekli ste to.
“Znači ako HiSky ima 40% transfernih putnika na tri linije sa po 180 sjedala svaka to je 216 sjedala ili bar 190 putnika. Malo li je?”
Da ali ti transferni putnici su i za ostale linije HiSky-a, pobogu, nisu samo za JFK. Majko mila. Treba crtati?
Pobogu cijelo vrijeme pričamo o feedingu za JFK i utvrdili smo da imaju samo 3 mizerne feeding linije, koje nisu ni vrijedne spomena. I vraćamo se na ono što sam napisao u prvom postu. Linija se svodi praktički na p2p putnike.
Ne to nije istina. Linija se feeda sa tri linije iz Rumunjske i Moldavija. Koliko je to putnika ne znam, ali da ih ima, ima ih.
Kako nije istina kad ste sami ponovili moju izjavu da se radi o točno 3 (TRI) linije što znači da će opstati ili otpasti isključivo zbog p2p putnika iz OTP.
Pa da Croatia Airlines sutra pokrene liniju ZAG-JFK imala bi veći transferni feeding od ovoga što ima HiSky, onda znate koliko je ovo jadno i na klimavim nogama.
Majko mila. Pa zašto mi raspravljamo o ovome? Te tri linije akumuliraju konektirane putnike. Hoće li ih biti 20, 50, 100 ili 150 na svakom letu od ponuđenih 540 sjedala to je nebitno. Nisu samo P2P putnici ima i konekciranih.
Bogami sa lošim lf za ord, još nam samo fali da nam se smanji lf na JFK. To bi bio fijasko. Ali dobro, hisky će sigurno biti skuplji, pa će Rumuni ipak preko beg-a za Njujork kao što mi jadni Srbi letimo preko fra za 49.000 mesto direktno za 83.000. sletiš u Njujork sa 300 ušteđenih evra na LH preko fra.
Pa skupi nisu. 619 EUR. To nije skupo. Air Serbia ima cijenu iz OTP 719 EUR, to je 100 EUR skuplje i još stop. Uz to Air Serbia ima moguća 3 leta tjedno, a HiSky ima 4 leta tjedno.
А чекај, JU је једина која нуди преседања из Букурешта за Њујорк? Остали некако магично неће осетити ово? Ево гледам у јуну и даље има најнижих тарифа из Букурешта за Њујорк. Вероватно иду празни летови.
Koji vi dio niste razumijeli kada sam ja nipisao da će i Lufthansa, Austrian, Swiss, KLM, Air France, LOT, British… imati manje putnika radi ove linije. No, interes ovog portala nisu te kompanije nego regije, dakle JU koja leti za JFK i imala je konektirane putnike iz Bukurešta.
619e je za prosečnu srpsku platu od 400e i te kako skupo.
200 je prosečna.
Linija za New York se do sada sasvim fino profilisala, tako da čisto sumnjam da će ih HiSky nešto značajnije uzdrmati. U najgorem slučaju će zveknuti dumping za Bukurešt ako osete da im fali rumunskih putnika.
Nadam se da će Air Serbia kada pristignu druga dva A330 pojacati svoju regionalnu mrežu i tako umanjiti potencijalni odliv putnika iz regiona koji lete na njenim long range rutama.
Za nadati se.
Jasmineee!!! Dje si? Pije li se kahva? Fala Bogu vikenda, a i pemzija će brzo.
Nego, kad će ono 220 da se može bolje Švabi utirat? A još bolje da pitam kol’ko ono Rumunjska ima dijaspore u Ameriki? A tur’sta iz Amer’ke? A iza sebe za tranzit?
Živ mi bio taki s djon obrazom!
Ne razumije on što mu to govorite.
Let Air Transat iz Zagreba za Toronto jeste lose za Lufthansu koja je imala puno transfer putnika iz Zagreba za Toronto, ali niste o tome govorili kad je krenula direktna linija Air Transata.
Zašto bi o tome govorio? To je loše i za Lufthansu, i za Austrian, i za Swiss, i za Brussels, i za Air France, i za KLM, i za British, i za LOT, i za Iberiu, i za Turkish… Pobogu… Kao što je i linija HiSky loša za sve te kompanije.
Mi smo regionalni portal i naravno da nam je posao osvrnuti se na smanjenje potencijala linije iz regije. Majko mila.
Napisali ste: Ovo nikako nisu dobre vijesti za Air Serbiu obzirom da je kompanija naglašavala kako dosta putnika putuje iz Bukurešta preko Beograda za New York
Samo ste pomenuli Air Serbiu, a ne sve druge. Vrlo čudno.
Da ovo je regionalni portal. U regiji lete Air Serbia, Croatia Airlines, Air Montenegro i Trade Air. Od njih jedino Air Serbia ima letove za SAD. Stoga ostala tri prijevoznika nema smisla spominjati.
Ako je Bukurest isto regija onda je i Istanbul i Bec.
Tko je rekao da je Bukurešt ista regija?
Kajgot. Ogromno kajgot!
HiSky ima jako visoke cene kada se uracuna prtljag. Apsolutno niko nece ici preko pola planete samo sa rancem ili sa kabinskim koferom.
Kada odabere tarifu koja ukljucuje jedan cekirani kofer od 23kg i ranac – dakle bez mogucnosti kabinskog kofera – cena izlazi na 1280 EUR za povratnu kartu.
Ukoliko zelite da imate uz cekirani prtljag i ranac i kabinski kofer cena izlazi na 1680 EUR za povratnu kartu.
Navedene cene su najnize dostupne kombinacije, za niz datuma je cena jos visa.
——————————————————————————————————–
Hajde sada da pogledamo JU (OTP-BEG-JFK).
Air Serbia u svim tarifama nudi 2 cekirana kofera od 23kg, kabinski kofer i ranac. Dakle daleko vise prtljaga u ceni karte.
Cena povratne karte je od 126496 RSD (1080 EUR). Ovo je dakle neuporedivo nize nego sto naplacuje HiSky, pritom putnik ima vise prtljaga u ceni karte, plus ima mnogo vise fleksibilnosti zbog vecih frekvencija.
——————————————————————————————————–
Zakljucak: HiSky ako nesto ne promeni po pitanju cenovne politike apsolutno ne predstavlja pretnju za JU.
Nema. HiSky na liniji OTP-JFK ima 100 EUR nižu cijenu nego Air Serbia. Kompanija bez prtljage ima cijelu od 619 EUR. Koferi im istina jesu skupi.
Што значи да ЈУ уз мало већу цену нуди неупоредиво више. Не само то него ЈУ има и кодшер партнере тако да ако се и откаже лет путник неће остати без путовања. Све се плашим да ће ови тако бринути о својим путницима.
A kako to konkretno JetBlue može pomoći ako se otkaže let za JFK?
A kada je to JU otkazala let za JFK?
Zar sam ja rekao da je?
A ko ce normalan leteti za SAD bez prtljaga? Niko. Stoga to nije opcija koju treba porediti. Treba porediti opcije sa 23kg koferom, a to poredjenje jasno pokazuje da JU ima jeftiniju cenu i to dosta.
Zašto vi mislite da putnici ne lete za SAD bez prtljage ili samo sa malim koferom? Ja i te kako znam takvih putnika.
A koliki je procenat putnika koji preko pola planete lete a la RyanAir? Najniža tarifa im jeste dosta jeftinija, ali platiti još 600€ zbog jednog kofera od 23kg je suludo…
Je to je suludo. Velika glupost.
Dakle putnik kome treba kofer, a takvih je 95% na liniji, ce se pre odluciti za neku drugu kompaniju jer ga izadje dosta povoljnije.
Zato sto se u SAD ne ide na 2-3 dana nego na vise (kada su u pitanju turisti). I za to nije dovoljan samo ranac, a cena od 619 EUR koju iznosite ukljucuje samo ranac.
No, evo da uzmemo tarifu sa rancem i malim koferom, cena izlazi na 940 EUR. Puno preskupo.
Ja eto ne znam apsolutno nikoga da ide turisticki za SAD bez 23kg kofera. Moja firma kada nas salje u SAD na kongrese na 4-5 dana nam uplacuje tarifu sa 23kg koferom.
Kakav je to profil putnika koji ide bez prtljaga za SAD? Bas me zanima!
Mozete li mi odgovoriti Alene?
Rekli ste da znate i te kako putnike koji bez prtljaga idu za SAD. Dakle koji je to profil putnika?
Poslovnjaci, klinci koji putuju, osobe koje se sele pa šalju svoje stvari brodom, turisti, ljudi koji imaju život na dva kontinenta i stvari na oba…
Kajgot.
Biznismeni sigurno nece ici sa rancem, a verovatno i nositi odelo u njemu… Pa oni prvi idu sa koferom.
Klinci tek nece ici sa rancem jer ta grupa putnika puno stvari kupi tamo. Oni prvi idu sa koferom.
Turisti ne idu sa rancem, idu sa koferom.
Ljudi koji zive na oba kontinenta… Pa i oni nose kofer uvek. Niz takvih znam.
Neće? Pa ja idem masu puta.
Idete masu puta na prekookeanske letove sa samo rancem?
Ja ne.