SAS-ov let za Manchester nije komunicirao sa kontrolom leta Velike Britanije čak 30 minuta. Stoga je kontrola digla dva Eurofighter Typhoona. Prema nekim izvorima ovaj let dva Eurofightera je koštao oko 100.000 USD. No, ono što je interesantno je da je sud u Manchesteru osudio kapetana Christophera Hollandsa sa 5.847 USD kazne radi toga. Istim je Hollands prvi pilot koji je radi ovako nečega kažnjen.
analitičar: Alen Šćuric (Zagreb), foto: SAS
Avion A320 putnika 58
Da
LF teško da može biti gori
To je za kaznu suspenzije i mnogi više para. Mnoooogooooooo
Ali i ovi pretjerape sa dva leta i 100000. Nije bilo više od 2/3 hiljade. Zna se koliko je čas naleta aviona.
Očito nemaš pojma koliko borbeni zrakoplovi troše. A baš eurofighteri najviše od svih.
Koliko je čas naleta?
Ovo nije prvi pilot koji je radi necega ovakvog kaznjen. U Kini postoji cjenik u njihovom CAAu te tipa platis 5000 usd ako si imao level bust. Govorimo za pilote koji lete s njihovom dozvolom.
A zasto nije komunicirao?
Sam bog zna.
To je ništa treba njemu fino dati otkaz i zabranu da uopšte radi u aviaciji zauvjek jer po ovom opisu on je pomalo počeo da glumi opis leta MH370.
Covjek mora provesti par tisuca sati u cockpitu pa onda razumije kako se moze desiti da se netko ne javi.
Pogotovo danas, uz CPDLC, gdje vecinu vremena ni ne govoris, nego tipkas.
Taj cas kad se treba javit imas neku distrakciju, kasnije zaboravis, mozda u isto vrijeme kolega radi PA, ili slusa ATIS i eto…
Mislim da se to desilo vecini pilota.
Samo je stos da ako letis 30 minuta, a nitko te nije zvao, trebalo bi ti biti nesto cudno.
Opet, ako je dosao iz Skandinavije, tamo znas biti po 400nm na istoj frekvi pa si naviknut.
upravo tako!