Argentinska vlada je objavila da prodaje Aerolineas Argentinas. Argentina ovime želi smanjiti velike izdatke države, a Aerolineas Argentinas godinama dobiva ogroman novac od Argentine.
Kad promijenimo kolektivni mentalni sklop i prestanemo priznavati, poštivati i uvažavati mafioze koji na vlast dolaze prijevarama i manipulacijom i umjesto služenja za opće dobro vlast koriste za svoje osobne interese
Pobiće se Delta grupacije sa još nekim oko Argentine. Možda QR ili neki fond.
Kad ćemo mi ovakvu vijest pročitati za Croatiu?
Bila je već, ali se ništa nije desilo od toga.
Kad promijenimo kolektivni mentalni sklop i prestanemo priznavati, poštivati i uvažavati mafioze koji na vlast dolaze prijevarama i manipulacijom i umjesto služenja za opće dobro vlast koriste za svoje osobne interese
Mislite nanovog Prefsjednika Argentine?
Da, stari su se bas iskaxali, pa je ovaj los…Nije covjek jos ni sjeo posteno u fotelju, a u govnima su vec decenijama… Bice da je i to do njega…
Eto prilike za Lufthansu.
E….