U prvih pola godine najviše putnika je u Dubai došlo iz Indije (5,9 milijuna), Saudijske Arabije (3,6 milijuna), Velike Britanije (3 milijuna), Pakistana (2,1 milijuna) i SAD-a (1,6 milijuna). Dubai je u prvih pola godine imao 46 milijuna putnika, 2,3% više nego godinu prije.
novinarka: Maja Mrkus (Pula), foto: Aerodrom Dubai
Bio sam i ja jedan od tih miliona
Šest miliona čini jeftina radna snaga
Preko pola miliona stanova..sve novogradnja u neboderima.
Sitna raja zivi na periferiji..
Jos jedan od razloga za otvaranje Riyad Aira, i Qatar i Etihad dosta Saudijaca pokupe. Mnogi su premium putnici sa konekcijama za dalje.
Normalno ovdje se vjerujem radi o brojci koji bas dođu u Dubai. Indijci i Pakistanci su radnici kao i sigurno pola Britanaca.
Dje stanu svi ako Dubaji ima stanovnik 4miliona i nesto
Pa ne žive oni svi u Dubaiu, majko mila.
Transferi. Dubai je centar avionskog svijeta, veže Europu, Aziju, Afriku i Australiju. Pa čak i južnu i sjevernu Ameriku.
Tako je lvane .