Radnici na aerodromima u Južnoj Koreji štrajkaju do ispunjenja zahtjeva. Radnici su nezadovoljni plaćama, uvjetima rada i sigurnošću na poslu. Jedina kompanija koja leti iz regije za Seoul je T’Way tri puta tjedno iz Zagreba.
novinarka: Maja Mrkus (Pula), foto: T’Way
Nije ni čudo, bio prije 3 mjeseca na incheonu.. malo je reć košmar
Možda zbog toga razloga danas cijeli dan na staroj stajanci ZLZ stoji parkiran T’Wayov A332?
Avion je bio u kvaru.
Nadamo se da to neće imati utjecaja na zagrebačke letove.
I ja se nadam.